Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. niesamowity jest ten wątek:) i Soni i Goliat i wszystkie zwierzaki:)
  2. też jestem ciekawa, czy właśnie kinia była u rodziny która adoptowała sunię, czy u hałabajówki, u której suni nie ma:(
  3. to tak jak ja, zaglądam, ale nie po to żeby się jakoś szczególnie doiformować, bo przecież musiałoby mnie to bardzo interesować, czy zaczarowała kogoś swoimi dwukolorowymi oczyskami Ami? a tak tylko w przelocie wpadam rozglądnąć się co słychać;)
  4. Kropeczko, tak mi przykro:( bardzo, bardzo:( jeśli cioteczki zgodzicie się, to proszę o przeznaczenie pomocy dla Miłeczki? mari23 przytulam Cię
  5. czy ktoś ma nr tel. do dody, jeśli tak to poproszę na priv, i może ktoś jeszcze zdecyduje się tak jak ja to chcę zrobić, wysyłania smsów, z prośbą o rozliczenie się i dotrzymanie umowy umieszczenia psów w hotelach, przecież to na Jej odpowiedzialność i chyba tylko przypuszczam na nią są umowy adopcyjne?
  6. super, jak kto spojrzy tak widzi między dobermanem, pinczerem, a jamnikiem:)
  7. super, niechby się nie zmarnowało:)
  8. to jest bezmiar nieodpowiedzialności, począwszy od braku sterylizacji i ciągłego rozmnażania się bezdomniaków po oddawanie, porzucanie psów:(
  9. zapiszę sobie Pysiolka, staruszki to moja ulubiona "rasa"
  10. tak, tak, ja tak własnie myślę, że to tak właśnie działa
  11. wydaje mi się, że apel o karmę należy umieścić także na fb, tam jednak więcej os. zagląda:(
  12. przyciągnął mnie tu banerek, a uroda Ami przecudna, a nie trudna
  13. cieszę się, że z Ignacym jest tak dobrze, ale proszę wytłumacz mi, co znaczy na żywca robić porządek w paszczy?
  14. niesamowity jest Krokus
  15. dziękuję za zaproszenie, będę z Wami i Kajem
  16. Alma2 dziękuję za wiadomość, jestem wciąż obecna na wątku staruszki, bo One są mi najbliższe, jednak jestem podeklarowana po uszy, właśnie na staruszki, więcej nie wysupłam;
  17. ok. dziękuję za wyjaśnienie, w poście była dygresja dot. odejścia Twojego psa, dlatego zaniepokoiłam się;
  18. co się stało, z postu nic w prost nie wynika? piszesz o Zekkim w czasie przeszłym?
  19. to niestety straszne, że deklrarowicze się wykruszają:(
×
×
  • Create New...