-
Posts
13197 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Figunia
-
Z zaproszenia na bazarek trafiłam do Misi. Tak się cieszę, że jest już po operacjach i tak dzielnie je zniosła. Tyle nieszczęść spadło na taką kruszynę.Brak słów, tylko łzy lecą... W ostatniej chwili ją uratowałyście, DZIĘKUJE!!! Trzymam kciuki za szybki i całkowity powrót do zdrowia Suńki i wspaniały, kochający domek!
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
Figunia replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Basika po dobre wieści, a tu co???!!! Rychłej zmiany statusu piesku Ci życzę!!! -
:lol::lol::lol: We Wrocku deszczyk popadał i jest bosko, 25 stopni i chmury...czego wszystkim zmęczonym upałem życzę. :lol: Zwłaszcza tym futrzakom...
-
we Wrocławiu dziś chłodniej, można ciut odetchnąć. Deklaruję swoją miłość i oddanie dla tego cudnego maleńtasa, więc proszę już mi nie wygrażać :cool3:
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Figunia replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Łobuz, który pożałował Pauli tego 1 punktu powinien dostać :mad: -
Korunia, ratujesz kolejne psie nieszczęście. Kochana Jesteś! Życzę Ci, byś jakoś Sobie wszystkie sprawy tak poukładała, żebyś miała choć trochę czasu na odpoczynek, dla Siebie. Bo życie w pośpiechu i stresie może owocować przemęczeniem i zniechęceniem. Wiem, łatwo mówić i radzić...ale chciałam tylko napisać, że rozumiem Cię, współczuję i życzę jak najlepiej. Trzymam kciuki za dobry DS dla tego uroczego smyka.
-
Elvis- Najwierniejszy pies.....Czeka...gaśnie w schronisku..
Figunia replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
POPIERAM! PORA NA ELVISKA. Szczęśliwy losie, który przydarzasz się tym biedakom - słyszysz?!!!! -
No dobrze, przyznam że to była (marna, jak widać) prowokacja. Miałam nadzieję, że rozpęta się burza, bo juz nie wytrzymuję z gorąca. W mieszkaniu prawie 30 stopni, jak tu spać??? Liczyłam na ochłodzenie jakieś, prysznic zimnej wody na głowę. Ech, zawiodłam się... Na koniec zaskomlę cichutko: też Go pokochałam, cudny jest, rozbrajający, niesamowity i uroczy.
-
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
Figunia replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do cudeńka i się rozpływam z zachwytu. Aż z wrażenia rozłączył mi się internet... Super zdjęcie stadka sępów - ciasteczkowych potworów... Ciekawe czy dla Księżniczki coś zostawiły... -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Figunia replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Okropne wieści - Poker, brak mi słów. Współczuję bardzo i życzę, aby NIGDY więcej się to nie zdarzyło! nawet draśnięcie... Maleńtasy w domkach - wspaniale i za to również jeszcze raz podziękuję. Bo wdzięczności i słów uznania, podziwu chyba nigdy za wiele. Wspaniałego urlopu, wypoczynku, pogody optymalnej, coby były siły do dalszej pracy...:lol: -
a ja nie będę słodzić. Powiem tak: Lolek wygląda mi na aroganta i cwaniaka. I tak nieżyczliwym okiem czasem patrzy.:eviltong: A teraz czekam na burzę, ale bez piorunów, bo nie lubię.;) I małe ochłodzenie poproszę...:cool3:
-
Elvis- Najwierniejszy pies.....Czeka...gaśnie w schronisku..
Figunia replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
To...kciuki i dobre myśli posyłam. -
Elvis- Najwierniejszy pies.....Czeka...gaśnie w schronisku..
Figunia replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, choć miałam na myśli swoją bezsilność, bo naprawdę nie wiadomo już co pisać, kiedy pies tak długo siedzi w schronie i traci się nadzieję na DS. Ale nowe wieści zawsze mile widziane. Oby były dobre... -
Elvis- Najwierniejszy pies.....Czeka...gaśnie w schronisku..
Figunia replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
co można jeszcze napisać...? Kciuki trzymam...nadzieję trzeba jednak mieć.. -
Elvis- Najwierniejszy pies.....Czeka...gaśnie w schronisku..
Figunia replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Elviska. Miałam nadzieję, że już wyleguje się na SWOJEJ kanapie... -
[COLOR=#222222]Trudno mi uwierzyć w to, że z Maksia taki "gryzoń", choć oczywiście wiem, że Pani nie zmyśla... Naprawdę miał piesek sporo szczęścia, że trafił na tak fajnych ludzi. Właśnie dzisiaj znalazłam w domu (na dnie plecaka) coś co najprawdopodobniej należy do Maksia. Jest to taki plastikowy krążek koloru różowego, z napisem "Jestem oznakowany mikroczipem". Po drugiej stronie zaś pisze: [url]www.safe-animal.eu[/url] HOTLINE 24H i nr telefonu. Gdzie mogłabym to odesłać? Zapewne dostałam to wraz z rzeczami pieska od męża P. Grażyny (skleroza...). Przepraszam, za to zaniedbanie, szybko to odeślę, tylko komu??? Toguniu, mogę do Ciebie?[/COLOR]
-
Jak dobrze, że piesio już nie kuleje. Oby łapina była zdrowa! Oby ten najlepszy DS już się zjawił, żeby Pimpuś był już naprawdę U SIEBIE... Ale i tak jestem głęboko wdzięczna Opiekunom za to, że jest bezpieczny i kochany.