Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ale ślicznota https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10805774_1572751649607065_8665175026099457846_n.jpg?oh=aafbd4d0eeaf09ebe19d1d1213ec99f5&oe=5503A02F&__gda__=1427200164_79350bb12dfdcbf0667be996bae0849c a jaka zadowolona :D https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10599583_1572751596273737_4992146969599055156_n.jpg?oh=9fcf6d81cac0299c85d96b035cc67570&oe=551D1531&__gda__=1427643834_f32ef21008da537ce97506ef409f4002
  2. Oby DT szybko się znalazł...bo będziesz miał wieeeelkie sprzątanie :siara:
  3. Kolekny bazarek dla psiaków http://www.dogomania.com/forum/topic/144303-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-podopiecznych-wandy-szostek-do-912-2000/
  4. zakończony
  5. Tobciu przelałam 20zł z tym, że proszę aby cała suma poszła na zakupy dla p. Mariana. Święta idą ...
  6. Wspaniale, że łapinka się dobrze goi! :) A co z ogłoszeniami? Ruszyły?;)
  7. Jestem tego samego zdania. A na początku jakoś były wątpliwość czy wpłacać z bazarków na fundacje czy bezpośrednio do Ciebie Aniu. I pamiętam co było odpisane a teraz działa się zupełnie inaczej? Brak słów.
  8. Też chciałam o to zapisać. Dziwi mnie ta cisza i żadnych informacji o wpłatach na Lońcę, o poszukiwaniu DT/DS. Nic.
  9. Dzwoń!!! Czekamy!!!
  10. Biedna Anica :calus: Jasiuniu biegaj szczęśliwa za TM. Trzymam kciuki Aniu ! :)
  11. Tak? Raczej stwierdzam, że to tylko "łatwy"sposób na nabijanie sobie postów ...nic więcej .
  12. dubel
  13. Broń Cie Boże!!! Zadzwoń jak nie dla Siebie to dla nas :peace:
  14. Po zebraniu pieniążków prześlę je do Ciebie a Ty wiesz najlepiej co chłopakowi potrzeba :)
  15. Dobry wynik i świetne zakupy dla chłopaka :)
  16. zakończony
  17. No i ruszył :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144178-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-dla-rexa-do-412-2000-quiling-ozdoby-i-maskotki/
  18. Z bazarku uzbieraliśmy 86,50zł :) Bardzo dziękujemy :)
  19. I trzymam kciuki za to aby wszystko było OK! :)
  20. Oj tak!!! Puki dogo działa ;)
  21. Trzeba ułożyć ładny teks i ruszać z ogłoszeniami :)
  22. Kochani oszukani. Przecież to temat CO CHCECIE KUPIĆ NA BAZARKU. To, że ktoś nieznajomy - nie robiący bazarków - chce coś sprzedać prywatnie powinno wzbudzić Waszą czujność. Tym bardziej, ze pieniądze mają iść z bazarków na psiaki a sprzedaż poza nimi raczej tego nie sugeruje. Tylko tyle dobrze, że może więcej ludzi nie da się oszukać - mam nadzieję! Wy zgłoście to na policję aby oszust poniósł za to karę.
  23. Przepraszam bo pewnie gdzieś to pisze ale czy mała ma ogłoszenia ?
×
×
  • Create New...