Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Kolejne ogłoszenia: http://alegratka.pl/ogloszenie/bobi-szuka-domu-29412366.html http://zielona-gora.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2037292607/zielona-gora-Bobi-szuka-domu.html http://www.pineska.pl/?controlCode=4d7b55c58fb5755c5469a6f1d1bec0c3&id=170395&do=confirm https://bazarowo.pl/zwierzeta/psy-i-szczeniaki/teos-mlody-piesek-szuka-swojego-czlowieka-91091226
  2. Elu proszę również po uregulowaniu długu u Hani o przelanie pieniążków po Tośku dla Mik i Bobika. Mam nadzieję,że już nic nie zakłóci szczęścia Teosia ale jeśli nie daj Boże coś by się stało i Teo musiał wrócić do Hani to pieniążki wrócą wtedy do niego.
  3. Wspaniale ogląda się TAKIE zdjęcia! :)
  4. I ja wpadam się dopytać co tam słychać u chłopaka? :)
  5. Wooow ale szybka adopcja :D Powodzenia maleńka :)
  6. Bardzo dziękujemy Haniu za podwózkę chłopaka do domku :) Dziękuję Wam za opiekę nad Teo , za to, że chłopak rozwinął u Was skrzydła, które poniosły go do wspaniałego domku :) Elu bardzo proszę o przelanie pieniążków do Hani :) Z góry dziękuję! :)
  7. Mówiłam Hani,że może mieć zatkane woskowiną uszy lub miał jakąś infekcję, która spowodowała pogorszenie słuchu. Poczekamy jeszcze trochę i jak nic się nie poprawi będzie trzeba zaprać chłopaka do weta. Niestety bez kagańca się nie obędzie. Teraz trafiły się psiaczki , które potrzebują więcej czasu na przyzwyczajenie się do normalnego życia .
  8. Skopiuję tu w wątku Miki i Bobika. Psiaczki będą potrzebowały więcej czasu na zaufaniu człowiekowi. I dlatego znowu bardzo proszę o - jeśli to możliwe - przeniesienie swoich deklaracji z Teosia na te dwa maluchy
  9. Dzwoniłam do Hani. Niestety u Miki nie ma na razie postępów. Mała będzie potrzebowała więcej czasu. Bobi. Bobi to trochę szczekacz. Kiedy słyszy, że coś dzieje się za drzwiami to lubi pohałasować. Hania mówiła,że nawet kiedy śpi to albo śpi tak mocno albo nie słyszy bo kiedy zorientuje się,że ktoś przechodzi koło niego czy też jest wtedy zaczyna szczekać jakby nic wcześniej nie słyszał. Jest zdziwiony zaistniałą sytuacją. Nie jest typem miziaka. Nie podchodzi. Żyje obserwując z boku. Kiedy Piotrek chciał go wziąć na ręce do zważenia mały pokazywał zęby, chciał ugryźć? Nie ma chyba dobrych skojarzeń z rękoma.
  10. No i zrobiłam: http://zielona-gora.lento.pl/bobi-szuka-domu,6411499.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/bobi-szuka-kochajacego-domu/1002207945520911312649509 http://www.morusek.pl/ogloszenie/377443/Bobi-szuka-domu/#.WmUaQrziazc http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/94427/bobi-szuma-domu/ http://adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,161212,Lw==.html
  11. Tolu a masz na kartę czy abonament? 4 sms -sy wysłane. Powodzenia :)
  12. Ten jego uśmiechnięty pycholek jak miód na serce :D
  13. Tak Iwonko! :D Strasznie się cieszę ,że ma TAKI domek!
  14. Dostałam wiadomość z Teosiowego domku: Zdjęcia mówią same za siebie!
  15. Całkiem inna na buziolku jest. Taka odważniejsza ;)
  16. Śliczne zdjęcia ze spaceru :D
  17. Dziękuję pięknie Elu! Poproszę Hanie aby jak będzie miała czas coś tam ładnego chłopakowi zrobiła. Ja zrobię mu na innych portalach jeszcze...jak znajdę trochę czasu :)
×
×
  • Create New...