-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Szkoda, szkoda Maksia. -
Kolejne ogłoszenia: http://alegratka.pl/ogloszenie/bobi-szuka-domu-29412366.html http://zielona-gora.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2037292607/zielona-gora-Bobi-szuka-domu.html http://www.pineska.pl/?controlCode=4d7b55c58fb5755c5469a6f1d1bec0c3&id=170395&do=confirm https://bazarowo.pl/zwierzeta/psy-i-szczeniaki/teos-mlody-piesek-szuka-swojego-czlowieka-91091226
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Elu proszę również po uregulowaniu długu u Hani o przelanie pieniążków po Tośku dla Mik i Bobika. Mam nadzieję,że już nic nie zakłóci szczęścia Teosia ale jeśli nie daj Boże coś by się stało i Teo musiał wrócić do Hani to pieniążki wrócą wtedy do niego. -
Wspaniale ogląda się TAKIE zdjęcia! :)
-
Wooow ale szybka adopcja :D Powodzenia maleńka :)
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Haniu za podwózkę chłopaka do domku :) Dziękuję Wam za opiekę nad Teo , za to, że chłopak rozwinął u Was skrzydła, które poniosły go do wspaniałego domku :) Elu bardzo proszę o przelanie pieniążków do Hani :) Z góry dziękuję! :) -
Mówiłam Hani,że może mieć zatkane woskowiną uszy lub miał jakąś infekcję, która spowodowała pogorszenie słuchu. Poczekamy jeszcze trochę i jak nic się nie poprawi będzie trzeba zaprać chłopaka do weta. Niestety bez kagańca się nie obędzie. Teraz trafiły się psiaczki , które potrzebują więcej czasu na przyzwyczajenie się do normalnego życia .
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Skopiuję tu w wątku Miki i Bobika. Psiaczki będą potrzebowały więcej czasu na zaufaniu człowiekowi. I dlatego znowu bardzo proszę o - jeśli to możliwe - przeniesienie swoich deklaracji z Teosia na te dwa maluchy -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłego dnia ślicznotko :) -
Dzwoniłam do Hani. Niestety u Miki nie ma na razie postępów. Mała będzie potrzebowała więcej czasu. Bobi. Bobi to trochę szczekacz. Kiedy słyszy, że coś dzieje się za drzwiami to lubi pohałasować. Hania mówiła,że nawet kiedy śpi to albo śpi tak mocno albo nie słyszy bo kiedy zorientuje się,że ktoś przechodzi koło niego czy też jest wtedy zaczyna szczekać jakby nic wcześniej nie słyszał. Jest zdziwiony zaistniałą sytuacją. Nie jest typem miziaka. Nie podchodzi. Żyje obserwując z boku. Kiedy Piotrek chciał go wziąć na ręce do zważenia mały pokazywał zęby, chciał ugryźć? Nie ma chyba dobrych skojarzeń z rękoma.
-
No i zrobiłam: http://zielona-gora.lento.pl/bobi-szuka-domu,6411499.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/bobi-szuka-kochajacego-domu/1002207945520911312649509 http://www.morusek.pl/ogloszenie/377443/Bobi-szuka-domu/#.WmUaQrziazc http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/94427/bobi-szuma-domu/ http://adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,161212,Lw==.html
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Ten jego uśmiechnięty pycholek jak miód na serce :D -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Tak Iwonko! :D Strasznie się cieszę ,że ma TAKI domek! -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Całkiem inna na buziolku jest. Taka odważniejsza ;) -
Śliczne zdjęcia ze spaceru :D