Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Inne przecież nie mogą być ;)
  2. Mi się nie pali. Najszybciej dopiero we wrześniu gdzieś się z TZ wyrwiemy. Dziękujemy Havanko :*
  3. Chciałam dać trochę ode mnie Państwu odpocząć ;) ale w weekend napiszę co tam u nich słychgać :)
  4. Ale u mnie to idzie inaczej :) Klikam na zdjęcie i ono robi się takie niebieskie. Dwa razy klikam znowu i wtedy ukazuje mi się takie okienko. Tu ustawiam sobie wielkość w pikselach i jest :) Śliczne ujęcie :D
  5. Pytaj Elu a póżniej.... ...nam Aniu! NAM!!! wszystko powiedż :D ;) Nooooo to teraz musisz koniecznie zdradzić NAM wszystko ;P :D Benitko wybacz,że takie offffffffy ;)
  6. Dziękuję :) To chyba zależy od przeglądarki jaką się używa bo ja tego nie mam :) Ale sztuczka fajna :)
  7. Witaj Idolko i witaj Fan Klubie ;) Miłego dzionka :D
  8. Te umaszczenie, te jej uszolki! :D Ona jest urocza!!! -ale to już chyba gdzieś pisałam ;)
  9. Pięknie te brewki układa :D Havanko odbiegając od tematu ;) jak to robisz,że cytując AM miałaś małe zdjęcie suni?
  10. Oby ten czas okazał się wystarczający dla psiaków. Napiszę do Szafirki z prośbą o zdjęcia. No niestety jest tyle bied, że jak sama oglądam ogłoszenia to przynajmniej połowę bym wzięła... Przyjdzie czas i na naszego Bobiego.
  11. Ślicznie dziękuję również wszystkim darczyńcom, wszystkim , którzy do nas zaglądali :) Bardzo Wam dziękuję za pomoc i obecność na wątku!
  12. Elu Kochana! Chciałam bardzo Ci podziękować, że mimo wielu obowiązków podjęłaś się bycia skarbnikiem Teosia. Bardzo, bardzo Ci za to dziękuję! :)
  13. Jestem i ja u maluchów. Po obcięciu zaraz sunia lepiej wygląda. Oby tylko badania nie wykazały czegoś złego i za to trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...