Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Chciałabym aby Ela przelała 100zł z pieniążków Teosia dla Klary suni z Zamościa, która jest u Murki:
  2. No to już wiadomo co będziemy robić! :D Doczekamy się kiedyś doczekamy! A wtedy jestem pewna nie jedna łezka się pokula :) Miłego dnia Fan Klubie i tobie Benitko :*
  3. Czyli ani piłeczka ani towarzysze zabaw go nie interesują? Mam nadzieję, że za jakiś czas się chłopak otworzy. Śliczny z niego psiaczek. Bobisiu korzystaj z życia chłopaku!
  4. O matko! Kto tak chłopaka ubrudził?
  5. Cudny tekst!!! No jak się ktoś na niego nie załapie to ja już nie wiem ;) Gdybym mogła to byś lajka dostała - poczekaj do jutra bo mi isę przydział skończył ;)
  6. Ślicznotka z niej ...a kubraczek cudny bo zapinany na placykach i brzusio schowane :)
  7. Biedak...i niech mi ktoś powie,że ON nie cierpi!
  8. Lepiej chyba być nie mogło :D Chyba jest przewodnikiem stada ;) To nie ja...to ON mnie wypatrzył :D Te jego wielkie oczy mi się śniły ! Szafirka pewnie zapomniała przez to całe zamieszanie, które ostatnio się u nich dzieje. Poszukiwania, przyjazd nowych psiaczków. Jutro jak mi się uda zadzwonię i przypomnę o fakturze :) Świetne jest to zdjęcie :D Pani mówiła,że Teoś chyba ma już dość fotografowania...wieć może chowa się przed kolejnym zdjęciem ;) Taaaaai straszny! Prawda? ;)
  9. Ha,ha ! No to witajcie adoratorzy Benitki! :D Dobrego dnia!
  10. Macha nim jak trzepaczką ;) Amen! Dla mnie też ;)
  11. Pani Teosia leży ud kilku dni powalona grypą .Chłopak dzielnie jej towarzyszy i co bardzo cieszy wyleguje się w wyreczku :D Jak widać Teo lubi sobie obgryzać gnatki:)
  12. Wyrazy współczucia Kochana.
  13. wierzę w to Aniu :) Dziękujemy i również pozdrawiamy :) Wiem,że jak będą to to potwierdzisz Elu :) Na maila nic nie przyszło. czyli ubytek może być też od jakiejś przebytej nieleczonej infekcji...albo chłopak jest jeszcze w swoim świecie i powoli dopiero dopuszcza inne bodźce? Telefon do Hani, mail do mnie :)
  14. Jak tam przemiana małej? Benitko bądź odważną dziewczynką ;)
×
×
  • Create New...