-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
W-S-P-A-N-I-A-L-E !!! :D Zdrowiej Maksi! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Obiecuję,że jeśli nie będę mogła zawitać tam w wybranym przez Was terminie to zawsze na jeden dzień będę mogła podjechać z TZ - niestety brak prawka - i Was odwiedzić :D Dzięki Elu bo jakoś nawet szybko zleciała choć pracy miała od groma i ciut ciut. Jeszcze tylko jutro i jeden dzień wolnego ;) Benitko kciuki za ciebie wciąż trzymam :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Napiszę zaraz do Państwa Teosia :) Zdjęcia wkleję dopiero wieczorem jak wrócę z pracy. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miło mi :) Dobranoc Kochani :) Życzę Wam miłego weekendu :D Ja niestety mam pracujące weekend. Obym i szybko przeleciał :) -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
no to trzymam kciuki! -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Dzięki Izo,że tak dbasz o wszystko. -
Moja Babcia zmarła prawie 2 lata temu. Za jej życia rozmawiałyśmy telefonicznie co 2-3 dni a widywałyśmy się raz w tygodniu.. Teraz choć też widujemy się co tydzień na cmentarzu to jakoś i tak czasami łapię się na tym, że muszę jechać ją odwiedzić bo dawno się nie widziałyśmy. Czekamy na zdjęcia małej.
-
Elu czy możesz zapłacić za hotelik Miki i Bobika? :) I jak tylko będziesz miała potrzebną fakturę od Hani proszę zaraz rób przelew :) Będzie szybciej wiadomo jak stoimyi z finansami. Oby nigdy nie było z nimi kłopotu bo jak widzę psiaczki szybko chyba nie znajdą domku. Człowiek do szczęścia nie jest im potrzebny :(
-
Dzwoniłam . Będą zdjęcia Bobika. Niestety psiaczki nadal wycofane. Bobi jest psiakiem typu - daj mi jeść i daj mi spokój. Domek, który go pokocha będzie musiał się z tym liczyć, że to raczej on będzie dla Bobika a nie Bobik dla nich. Bobik nawet w stosunku do innych psiaczków jest obojętny. Nie interesują go, nie wącha ich co psiaki przecież przy kontaktach ze sobą często robią. Mika już na widok człowieka nie lata po ścianach ale ....ona chyba urodziła się gdzieś gdzie nie miała kontaktu z człowiekiem albo człowiek zrobił jej wielką krzywdę. Będzie potrzeba dużo czasu aby to zmienić.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam Fan Klub Benitki i przyszłe i obecne kuracjuszki wód ;)