Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wpadam! Pozdrawiam! I trochę zazdroszczę ;)
  2. Czyli...w gwiazdach było to IM zapisane :D Wspaniale,że łapeczka daje znać, że zdrowieje :)
  3. Pewnie Anulko i na Mikę i Bobiego też. Więc 5 x 30 = 150zł :)
  4. Też o tym myślałam a co będzie jak w czasie operacji Maksio odejdzie? Chciałam od początku aby zoperowałać pieska. Czy naszym bliskim odmawiamy pomocy lekarskiej ? Czy ludzie w starszym wieku nie operuje się jeśli jest taka potrzeba? Maksio ma cierpieć tylko dlatego,że jest psiakiem, którego opiekunowie...hmm ...mają gdzieś, że go TO boli i przez lata? nic nie robili aby wyleczyć psiaka?
  5. Bardzo dobra decyzja:)
  6. Istar19 i ja GRATULUJĘ!:D
  7. Cudna jest. Ja tak się wciąż zastanawiam jak taka śliczna malizna nie zawojowała niczyjego serca kiedy się bidulka błąkała.
  8. W weekend moze będzie ich łatwiej w domu dorwać?
×
×
  • Create New...