-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadam do Benitki :) Zdrowiej nam Elu, ZDROWIEJ!!! :) -
Powoli kochane :) Ktoś małą zauważy i się zgłosi. Też się martwiłam, że Teo ogłaszany i cisza a teraz kiedy już jest w domku ludzie pytają z ogłoszeń o niego. Tu będzie tak samo ;)
-
Co za cymbał! Czy ona wciąż musi cierpieć :(
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Cały czas zaciskam! :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Kochani dziękuję Wam, że byliście z nami . Za Waszą pomoc, porady za Waszą obecność. Wierzę, że Teoś będzie tam szczęśliwy :) Może to za szybko ale mam ogromną prośbę :) Chciałabym prosić osoby, które oferowały stałe deklaracje dla Teosia aby jeśli mogą przeniosły je na Mikę i Bobiego? Będę bardzo wdzięczna za pomoc bo niestety ze stałymi jest u nas krucho. Bez Was nie ma nas kochani :) Z góry dziękuję -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Nareszcie NASZ Teoś doczekał się domku. Należało się chłopakowi, należy się to każdemu skrzywdzonemu zwierzakowi! Koło wtorku będę dzwonić do państwa aby dowiedzieć się co u chłopaka słychać i prosić o podsyłanie na maila zdjęć małego :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam Kochane Dziewczyny dziękuję za to, że byłyście na atku :) Dziękuję Haniu za powiadomienie o tej szczęśliwej nowinie :D Elu kochana moja praca w weekend trwa w soboty od 9.30 do 21.00 a w niedzielę od 9:30 do 20.00 i nie mam możliwości czasami nawet odebrać telefonu :( No ale koniec narzekania ;) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
No i trzymamy kciuki! Ja dowiem się z SMS od od Hani czy chłopak ma dom :) -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Amen! -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
No to nie ZAPOMINAJ!!! :D Dziękujemy :D Ja trzymam za wizytę u chłopaków. Może któryś wpadnie państwu w oko ;) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
To fakt. Może my lubimy/musimy się ciągle czymś martwić? ;) O to, że Hania nie odda Teośka w złe ręce jestem spokojna. Państwo na wizycie wypadli BD wiec myślę, że nic nie powinno zakłócić tego wizerunku :) Z nimi będzie miał dużo ruchu :)