Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wpadam do Benitki :) Zdrowiej nam Elu, ZDROWIEJ!!! :)
  2. Powoli kochane :) Ktoś małą zauważy i się zgłosi. Też się martwiłam, że Teo ogłaszany i cisza a teraz kiedy już jest w domku ludzie pytają z ogłoszeń o niego. Tu będzie tak samo ;)
  3. Co za cymbał! Czy ona wciąż musi cierpieć :(
  4. Strasznie się cieszę,ze sunia jest już bezpieczna. Oby tylko guzy dały się łatwo zoperować i nie robiły....bałaganu.
  5. Zaglądam po pracy. Dobrze,że już bezpieczne i oby łapka obyła się bez operacji :)
  6. Kochani dziękuję Wam, że byliście z nami . Za Waszą pomoc, porady za Waszą obecność. Wierzę, że Teoś będzie tam szczęśliwy :) Może to za szybko ale mam ogromną prośbę :) Chciałabym prosić osoby, które oferowały stałe deklaracje dla Teosia aby jeśli mogą przeniosły je na Mikę i Bobiego? Będę bardzo wdzięczna za pomoc bo niestety ze stałymi jest u nas krucho. Bez Was nie ma nas kochani :) Z góry dziękuję
  7. Nareszcie NASZ Teoś doczekał się domku. Należało się chłopakowi, należy się to każdemu skrzywdzonemu zwierzakowi! Koło wtorku będę dzwonić do państwa aby dowiedzieć się co u chłopaka słychać i prosić o podsyłanie na maila zdjęć małego :)
  8. Bardzo Wam Kochane Dziewczyny dziękuję za to, że byłyście na atku :) Dziękuję Haniu za powiadomienie o tej szczęśliwej nowinie :D Elu kochana moja praca w weekend trwa w soboty od 9.30 do 21.00 a w niedzielę od 9:30 do 20.00 i nie mam możliwości czasami nawet odebrać telefonu :( No ale koniec narzekania ;)
  9. Gdyby było ich więcej to by może tak nie robili? I tak miała szczęście,że nie przywiązali jej w lesie...
  10. No i trzymamy kciuki! Ja dowiem się z SMS od od Hani czy chłopak ma dom :)
  11. Koło 20 wpłacę 20zł Przepraszam, że tylko tyle...ale niestety pensja marną mam....niestety.
  12. No to nie ZAPOMINAJ!!! :D Dziękujemy :D Ja trzymam za wizytę u chłopaków. Może któryś wpadnie państwu w oko ;)
  13. To fakt. Może my lubimy/musimy się ciągle czymś martwić? ;) O to, że Hania nie odda Teośka w złe ręce jestem spokojna. Państwo na wizycie wypadli BD wiec myślę, że nic nie powinno zakłócić tego wizerunku :) Z nimi będzie miał dużo ruchu :)
×
×
  • Create New...