Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Benitko ślicznotko zaglądam do Ciebie :) Elu mówią: "Chcieć to móc" ale niestety z wiekiem się to już nie sprawdza ;)
  2. Ponieważ Teoś znalazł domek chciałam przekazać 100zł dla Miłeczki :) Bardzo proszę o podesłanie danych do przelewu do skarbniczki Teosia - elik :) A jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie na Teosia wątku :)
  3. Czyli Teoś jest rozliczony :) Dziękuję Elu. Jak nam tak dobrze idzie chciałam jeszcze Elu 100zł przekazać na sunię też zabraną z Zamścia. To jej wątek: Napiszę na wątku suni i poproszę skarbnika o podanie Tobie Elu konta do wpłaty. Resztę pieniążków Elu proszę przelej dla Miki i Bobiego :)
  4. Samej czasami zdarza mi się latając po wątkach nie napisać tam gdzie powinnam a coś zmienić ;) Początkowo czytając MALWA zwątpiłam czy jestem na odpowiednim wątku :D Może wyróżnienie pomoże Bobikowi znaleźć swój domek :)
  5. Benitce życzenia : TYLKO DO PRZODU MAŁA! :) a Eluni ZDRWIA!:)
  6. Byle do soboty... i oby się zjawili.
  7. Muszę Elu. Teraz będę o nie spokojna bo jak widać niestety minię sporo czasu zanim zaufają człowiekowi. Tak bardzo chciałabym zobaczyć Mikę i Bobiego bawiącego się radośnie.
  8. no proszę dziewczyna coraz bardziej śmiałą się robi! Wspaniale!!! :D
  9. Proszę o podesłanie na PW do elik danych do przelewu. Teoś znalazł już swój domek a ja chciałam skromne 100zł dać Klarze
  10. Chciałabym aby Ela przelała 100zł z pieniążków Teosia dla Klary suni z Zamościa, która jest u Murki:
×
×
  • Create New...