Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mój maleńki bazarek się zakończył . Rozliczam go i proszę już o dane do przelewu :)
  2. Czy ktoś będzie miał ich na oku? Nie mam tu na myśli Anica i Poker.
  3. Malutka jak zawsze urocza. Dobrze,że łapinka się goi tylko ta rehabilitacja. Oby wszystko dobrze się goiło a łapinka doszła do normy. Tylko te finanse martwią :(
  4. Niestety tego po raz kolejny nie ma i przez to coraz więcej tego całego paskudztwa jest . Przecież co roku dochodzi chmara kolejnego. Zeżre nas robactwo żywcem :(
  5. Ja dziękuję . Pies młody do starszej osoby gdzie ta osoba mieszka sama ...nie widzi mi się to. Jeśli psiak byłby w złych warunkach to OK. Każde wyjście jest wtedy dobre ale tak. Lepiej szukać innego bardziej odpowiedniego domku.
  6. Pisałam w nocy z soboty na niedzielę. Nie mam jeszcze odpowiedzi...ale nie panikuję....jeszcze ;)
  7. To samo Bogusiu chciałam napisać :) Jeśli był pobrany wycinek do badania to chyba wynik najkrócej za jakieś 2 tygodnie? Ciekawe jak tam samo oko. Czy ONI pójdą z Maksiem na kontrolę tego oczka?
  8. Na pewno znajdzie swoją rodzinkę :) Ja ogłaszam Bobika prawie miesiąc i nic. Zero. Może to tera taki czas? Ferie,wyjazdy?
  9. Miłego dnia Wszysykim! Ja mam dzisiaj wolne...wiec nadrabiam zaległości w domu. Dzień zaczęłam od odśnieżania chodnika ;)
  10. Elu mam około 200km Mieszkam koło Rawicza woj .wielkopolskie :) Benitka cudna :)
  11. Baaaardzo dziękuję :D Wzajemnie :) U nas pada śnieg. Wszędzie już biało. Wraca zima? Spokojnej niedzieli Kochani :) Benitko...ty wiesz ;)
  12. W-S-P-A-N-I-A-L-E !!! :D Zdrowiej Maksi!
×
×
  • Create New...