-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś będzie miał ich na oku? Nie mam tu na myśli Anica i Poker. -
Malutka jak zawsze urocza. Dobrze,że łapinka się goi tylko ta rehabilitacja. Oby wszystko dobrze się goiło a łapinka doszła do normy. Tylko te finanse martwią :(
-
Niestety tego po raz kolejny nie ma i przez to coraz więcej tego całego paskudztwa jest . Przecież co roku dochodzi chmara kolejnego. Zeżre nas robactwo żywcem :(
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Pisałam w nocy z soboty na niedzielę. Nie mam jeszcze odpowiedzi...ale nie panikuję....jeszcze ;) -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
To samo Bogusiu chciałam napisać :) Jeśli był pobrany wycinek do badania to chyba wynik najkrócej za jakieś 2 tygodnie? Ciekawe jak tam samo oko. Czy ONI pójdą z Maksiem na kontrolę tego oczka? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłego dnia Wszysykim! Ja mam dzisiaj wolne...wiec nadrabiam zaległości w domu. Dzień zaczęłam od odśnieżania chodnika ;) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu mam około 200km Mieszkam koło Rawicza woj .wielkopolskie :) Benitka cudna :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Baaaardzo dziękuję :D Wzajemnie :) U nas pada śnieg. Wszędzie już biało. Wraca zima? Spokojnej niedzieli Kochani :) Benitko...ty wiesz ;) -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
W-S-P-A-N-I-A-L-E !!! :D Zdrowiej Maksi!