Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Roxi odsypia ale też pewnie lepiej się czuje w towarzystwie. Przecież tam sama siedziała.
  2. Chciałam dzisiaj do południa zadzwonić do Hani bo miałam wolne przed pracującym weekendem a tu nagle telefon od Hani z wiadomością,że ktoś przyjedzie obejrzeć Teośka i że da mi znać po wizycie. No i teraz od 17.00 cieszę się ...ale też i boję. Bo chciałabym dla małego jak najlepiej. Chciałam młodej rodziny dla niego. Chciałam. No to teraz taka jest...a ja i tak się martwię ;)
  3. To Twoje Havanko ogłoszenie z ZG i one ciągle jest aktualne :) https://www.olx.pl/oferta/teos-mlody-piesek-wypatruje-swojego-czlowieka-CID103-IDqYHeP.html
  4. Elu Ty nam nie rób takich numerów! Dbaj o siebie :* Kciuki zaciśnięte!!!!!!!! A ja nadal się cieszę ...ale i w środku wielki strach we mnie siedzi :/ Dziewczyny! Prosiłam Hanię żeby jak się okaże,że Teo tam zostaje dała Państwu puszkę mokrej karmy i trochę suchej żeby chłopak na początek coś miał. Hania mówiła,że Państwo dzisiaj już miseczki i inne rzeczy kupili...wiec chyba Teo ma dom o czym przekonamy się po wizycie Hani :)
  5. Hania mówiła dzisiaj ,że poprzedni transport to były chudzielce a teraz to strachulce. Dobrze tylko,że nie wszystkie :)
  6. Jak tyle kciuków zaciśniętych....to coś z tego musi wyjść :D
  7. Jestem u dziewczynek. Postaram się choć mały bazarek dla nich zrobić...tylko jeszcze nie wiem z czego i kiedy. Biedulki maleńkie. Dobrze,że już bezpieczne.
  8. Może... ;) Trzymajmy za to kciuki Kochani!
  9. Wspaniale,że już na miejscu :) Zmęczona podróżą - człowiek by miał dość po tylu godzinach. Stres też dał jej popalić.
  10. Damy im jeszcze teraz po rozdzieleniu kilka dni. Hania zobaczy czy będzie coś się zmieniać na lepsze. Jeśli nie to wtedy będzie trzeba coś postanowić.
  11. Pewnie kiedyś to nastąpi :) Może już się komuś Teoś w nocy wyśnił? ;)
  12. Wspaniały gest!!! Widzę,że Panie wiozące małą to Panie na A : Agnieszka i Alicja :) A - takie jej podróżne Dwa Anioły! :) Dobrze,że wymioty jej przeszły. Stres i długa jazda robią swoje.
  13. Taki spam to nie spam ;) Elu Kochana czy możesz to zrobić ? :) Bardzo Asiu za pomoc DZIĘKUJEMY :)
  14. Czy wiadomo ile za transport? Jeśli będą miały wątek to zawsze by można bazarek kilometrowy i na ich utrzymanie coś zrobić.
  15. I to pewnie był stres - nowa osoba coś przy nim robiła czego nie zna. Moja też się boi odgłosu maszynki. Cała drży choć nigdy nic złego się nie stało przy obcinaniu. Hania mówiła,że dla nich - u nich nie przejawia agresji, nie pokazuje ząbków ani tym bardziej nie chce ugryść. Dziękujemy Anulko za wyłożenie za nas pieniędzy za podróż. Elu kochana proszę o przelanie pieniążków do Anuli ) Kopiuję to co napisałam na wątku Duni i chłopaków Hania od wczoraj rozdzieliła dziewczyny. Dunia i Miki cały czas siedziały wtulone w siebie i nic się nie zmieniało. Zobaczymy co za kilka dni się w ich zachowaniu zmieni. Mam nadzieję, że coś tam drgnie :)
  16. Co tu wchodzę to oglądam zdjęcia po SPA. No napatrzyć się nie mogę jakie cudeńka z nich wyszły :D Hania od wczoraj rozdzieliła dziewczyny. Dunia i Miki cały czas siedziały wtulone w siebie i nic się nie zmieniało. Zobaczymy co za kilka dni się w ich zachowaniu zmieni. Mam nadzieję, że coś tam drgnie :)
  17. Dbaj o siebie! Doba i tak będzie wciąż za krótka ;)
×
×
  • Create New...