-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Chciałam dzisiaj do południa zadzwonić do Hani bo miałam wolne przed pracującym weekendem a tu nagle telefon od Hani z wiadomością,że ktoś przyjedzie obejrzeć Teośka i że da mi znać po wizycie. No i teraz od 17.00 cieszę się ...ale też i boję. Bo chciałabym dla małego jak najlepiej. Chciałam młodej rodziny dla niego. Chciałam. No to teraz taka jest...a ja i tak się martwię ;) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
To Twoje Havanko ogłoszenie z ZG i one ciągle jest aktualne :) https://www.olx.pl/oferta/teos-mlody-piesek-wypatruje-swojego-czlowieka-CID103-IDqYHeP.html -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Elu Ty nam nie rób takich numerów! Dbaj o siebie :* Kciuki zaciśnięte!!!!!!!! A ja nadal się cieszę ...ale i w środku wielki strach we mnie siedzi :/ Dziewczyny! Prosiłam Hanię żeby jak się okaże,że Teo tam zostaje dała Państwu puszkę mokrej karmy i trochę suchej żeby chłopak na początek coś miał. Hania mówiła,że Państwo dzisiaj już miseczki i inne rzeczy kupili...wiec chyba Teo ma dom o czym przekonamy się po wizycie Hani :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Jak tyle kciuków zaciśniętych....to coś z tego musi wyjść :D -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Może... ;) Trzymajmy za to kciuki Kochani! -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Pewnie kiedyś to nastąpi :) Może już się komuś Teoś w nocy wyśnił? ;) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Taki spam to nie spam ;) Elu Kochana czy możesz to zrobić ? :) Bardzo Asiu za pomoc DZIĘKUJEMY :) -
Czy wiadomo ile za transport? Jeśli będą miały wątek to zawsze by można bazarek kilometrowy i na ich utrzymanie coś zrobić.
-
I to pewnie był stres - nowa osoba coś przy nim robiła czego nie zna. Moja też się boi odgłosu maszynki. Cała drży choć nigdy nic złego się nie stało przy obcinaniu. Hania mówiła,że dla nich - u nich nie przejawia agresji, nie pokazuje ząbków ani tym bardziej nie chce ugryść. Dziękujemy Anulko za wyłożenie za nas pieniędzy za podróż. Elu kochana proszę o przelanie pieniążków do Anuli ) Kopiuję to co napisałam na wątku Duni i chłopaków Hania od wczoraj rozdzieliła dziewczyny. Dunia i Miki cały czas siedziały wtulone w siebie i nic się nie zmieniało. Zobaczymy co za kilka dni się w ich zachowaniu zmieni. Mam nadzieję, że coś tam drgnie :)
-
Co tu wchodzę to oglądam zdjęcia po SPA. No napatrzyć się nie mogę jakie cudeńka z nich wyszły :D Hania od wczoraj rozdzieliła dziewczyny. Dunia i Miki cały czas siedziały wtulone w siebie i nic się nie zmieniało. Zobaczymy co za kilka dni się w ich zachowaniu zmieni. Mam nadzieję, że coś tam drgnie :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dbaj o siebie! Doba i tak będzie wciąż za krótka ;)