Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Gratulacje z okazji rocznicy! Zdrówka dla małej :* Chłopaczek ma porobione śliczne zdjęcia nic dziwnego bo jest przecież uroczym maluchem :) Elu proszę zapisz 20zł stałej przez pół roku od marca dla małego ode mnie :)
  2. Beniu trzymam kciuki za twoje zdrówko maleńka!
  3. Mam nadzieję,że uda się jakoś zebrać taką kwotę co miesiąc...Oby bo to jedyna szansa dla niej.
  4. Benitko wspaniałych ,mądrych ludziów ci życzę!
  5. Były zbierane na Maksia więc niech czekają.
  6. Asiu jakie to będą koszta? Trzeba by już myśleć skąd zebrać pieniądze....odwieczny problem ...niestety. Wspaniale,że znowu możemy liczyć na Szafirków :)
  7. Wiem Tolu :( OK . Jutro jestem od 8 do 21 w pracy Od wtorku 13-21 wiec dzwoń. Postaram się odebrać. Ja tym razem mogę zabrać tylko jedną biedę:(
  8. Tolu dla jasności. Mogę zabrać tylko sunię. Wiesz może jaki są wiekowo? Proszę wybierz mi z tych - wiem,że to nie będzie łatwe bo wszystkie zasługują na pomoc :( - sunię, którą była wzrostowo taka jaka może iść do Hani, i taką , która była najbardziej proludzka. Nie mogę teraz pozwolić sobie na kolejnego psiaczka, który będzie potrzebował dłuższego czasu na ...uwierzenie,że człowiek to nie samo zło. Wiem, że mimo dobrego wyboru może być tak,że sunia nie znajdzie zainteresowania w ogłoszeniach. Wtedy będę się starała aby mino wszystko mogła tam poczekać na swój domek. Najwyżej zadłużę się u Hani. Ta 1 sunia widać,że ludzi się nie boi. Skoczyła na pana nogę...Trudno, trudno wybrać:(
  9. Anulko nie tylko Ty Kochana... Niestety mam dwa psiaki i obiecałam sobie,że choć jeden musi iść do domu a ja dopiero wezmę kolejnego. Nie powinnam tu wchodzić bo znowu serce zwyciężyło. Rozmawiałam z Hanią .Mogę zabrać ale tylko sunia wchodzi w grę.
  10. Ta trójkolorowa. Tolu ja chyba ( oszalałam!) też wzięłabym przy okazji z dziewczynami jednego psiaczka. Muszę tylko dodzwonić się do Hani czy ma miejsce.
  11. To chyba ranka po sterylizacji? Tolu a Abi jak się zachowywała? Jest u niej jakaś poprawa??? Czy o tej suni możesz coś więcej powiedzieć? To chyba inna? O tym chłopaku ostatnio myślałam i padło na Mikę...
  12. Miziaki dla Benitki a dla Fanów pozdrowienia zostawiam :)
  13. Pozdrawiam Kochani i lecę dalej nadrabiać zaległości.
×
×
  • Create New...