-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Dzięki Haniu :) No co zrobić....... .nie zawsze trafia się na psiaczki, które tylko potrzebują dostać dobrze zjeść, małe SPA i fruuu do domku. Mała pindzia rozebrała dwa legowiska, które wisimy Hani! ;) Dziękuję Elu! Trzymamy kciuki...może ...? :) Havanka właśnie tak zrobiła :) Łooo matko!!! A malutka gdzie teraz jest? Niby wszyscy wszystko wiedzą. Niby rozumieją co mają robić....a na końcu wychodzi całkiem inaczej i cierpi na tym psiak :(
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Kochani nie wytrzymałam i napisałam dzisiaj SMS-sa do Pana bo tylko jego nr mam. Zaczęli wychodzić z Teo na klatkę i już podobno nawet schodzą na półpiętro. Pan ma nadzieję, że jutro, najpóźniej w sobotę Teo będzie na dworze! Oby! Pan sam napisał, że podeśle zdjęcia chłopaka ze spacerku a ja chciałam mu napisać, że proszę o takie zdjęcia bo już same zapewnienia,że był by mi nie wystarczyły. Teraz tylko znowu trzymajmy kciuki żeby wszystko dobrze poszło! :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
...bo Ele tak mają Jaka śliczna z nich para -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Serdeczności zostawiam! -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Też o to pytałam bo aż mnie to przeraziło ,że Teo czeka na nich na balkonie! Ale nie. Teo czeka w domku, nie brudzi i jak wracają to wtedy na balkon go puszczają za potrzebą. Jak już chyba pisałam. Szkolenie to przydałoby się IM. A później Teo. Myśłę,że każda z nas dałaby sobie z tym radę bez problemu. Tu Pani mu odpuściła bo to było na początku - Teo unikał ją w domu po tych akcjach a ona nie chciała go krzywdzić. Teraz Aniu kiedy wiem ,że jest coś nie tak będę ich męczyła. Nie było szybciej żadnych złych sygnałów . A szkoda. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Sowa pisała mi że mają na miejscu wspaniałą behawiorystkę. Powiedziałam w rozmowie o niej i o tym ,że taka wizyta może kosztować około 200zł Mam tylko nadzieję, że w razie ich niepowodzenia nie będą żałować pieniędzy na to co sami poniekąd sknocili. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Teo uwielbiał być na dworze u Hani! Same wiecie, że ze zdjęć robionych na dworze to był trudy do uchwycenia bo szalał, ciągle biegał. To nie kot domowy, który będzie cale swe życie robił w kuwetę. Nie chodziło mi o takie "lepsze" życie dla niego! Nie tak miało być. Chciałam dla niego młodych ludzi, którzy aktywnie będą spędzać z nim czas. A wyszło jak widać. Jestem ciekawa jutrzejszego kontaktu z Nimi. Hania też jest na nich wściekła bo całe jej uwagi i rady poszły w las! Niestety cierpi na tym Teo. -
Jak zawsze wspaniale czyta się opisy Istar19 :) Powodzenia na zabiegu! :)
-
Dziękuję Kochani za wpłaty! Nie piszę ostatnio dużo....no można powiedzieć, że wcale. Niestety u psiaczków bez zmian w zachowaniu ani odgłosu z ogłoszenia tak przecież wspaniałego Havanki. Jak widać Bobik - Bosman musi jeszcze poczekać na domek, który przyjmie go takim jakim jest. Nie przytulakiem a ewentualnie psiakiem na spacery i do opieki nad nim. Domek, który da swoją miłość a nie będzie oczekiwał cudów od psiaczka. Możliwe,że po czasie Bobik bardziej się otworzy, uwierzy w swojego człowieka. Musimy właśnie na taki domek poczekać.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Nie mają Justynko wyjścia. Albo coś z tym problemem zrobią...albo Teo wróci do Hani. Pani pisała,że nie sprawia im to problemu,że muszą po nim sprzątać. Tylko nie o to chodzi. Psiak musi obiegać, wyszaleć się na dworze! Za jakiś czas będą chcieli gdzieś pojechać i co będzie z Teo? Nagle okaże się,że nie mają co zrobić z psiakiem, że Teo przeszkadza? Teraz go kochają ale czasami miłość zmienia się z czasem i problemami w zupełnie coś innego Cały czas dręczy mnie to wszystko. Nie. Teo załatwiał swoje potrzeby na ...balkonie. Ja od czasu maila jestem rozbita. Czekam teraz tylko na jutrzejsze wieści . Aniu ja mówiłam i pisałam,że jeśli będą jakieś problemy mają dzwonić do mnie lub do Hani! Hania poinformowała ich o tym jak zawiozła Tewo, ze ma problem z wejsciem. Zawahał się ale ruszył z Hanią do góry. Dała im wskazówki ale Państwo po tym jak Teo zsikał się wyciągnięty z domu na klatkę i po wzięciu na ręce aby go znieś zrezygnowali z dalszych prób.Szkoda, Szkoda tego całego czasu. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu to wszystko co "wysłałyśmy" Benitce przyda jej się za tydzień. A dojdą nowe kciuki i pozytywne myśli, że nawet mała nie zauważa kiedy jej tą krew pobiorą ;) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Jestem po rozmowie. Dałam Państwu czas do piątku. Dałam kilka rad no i zobaczymy. W piątek wieczorem mają mi dać znać jak idzie oswajanie Teo z klatką schodową i napisać co postanowili. Albo odezwą się do Hani o pomoc albo do behawiorystki . Tak dłużej być nie może. Szkoda tylko tego czasu , w którym odpuścili chłopakowi. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za dobre wyniki! :) Pozdrowienia zostawiam FK Małej :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
No niestety wieści takie sobie. Teo bał się klatki schodowej-schodów? Hania komunikowała to państwu i doradziła jak mają postępować, przyzwyczajać Teosia . Niestety Państwo odpuścili kiedy chłopak za drzwiami sikał pod siebie , Branie na ręce kończyło się tym samym. Niestety w pierwszym kontakcie mailowym dostałam wiadomość, że jest troszkę lepiej a teraz okazuje się, że jest jak jest i Teo nie wychodzi na dwór. Będę dzisiaj rozmawiała z Państwem jak wrócą do domu. Tu już nie ma czasu na jakieś czytanie poradników tym bardziej,że Państwo w razie kłopotów mieli kontaktować się ze mną lub z Hanią. Nic takiego nie miało miejsca a problem narastał. Kochają go ale nieświadomie robią mu wielką krzywdę...i sobie też. Dzięki wymianie PW Z Sowa wiem ,że tam gdzie mieszka Teo jest świetna behawiorystka i chcę Państwa namówić na kontakt z tą Panią. Mam nadzieję, że przystaną na to. Niestety najpierw Pani będzie musiała wychować Ich a dopiero później zabrać się za Teo.