Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No niestety wieści takie sobie. Teo bał się klatki schodowej-schodów? Hania komunikowała to państwu i doradziła jak mają postępować, przyzwyczajać Teosia . Niestety Państwo odpuścili kiedy chłopak za drzwiami sikał pod siebie , Branie na ręce kończyło się tym samym. Niestety w pierwszym kontakcie mailowym dostałam wiadomość, że jest troszkę lepiej a teraz okazuje się, że jest jak jest i Teo nie wychodzi na dwór. Będę dzisiaj rozmawiała z Państwem jak wrócą do domu. Tu już nie ma czasu na jakieś czytanie poradników tym bardziej,że Państwo w razie kłopotów mieli kontaktować się ze mną lub z Hanią. Nic takiego nie miało miejsca a problem narastał. Kochają go ale nieświadomie robią mu wielką krzywdę...i sobie też. Dzięki wymianie PW Z Sowa wiem ,że tam gdzie mieszka Teo jest świetna behawiorystka i chcę Państwa namówić na kontakt z tą Panią. Mam nadzieję, że przystaną na to. Niestety najpierw Pani będzie musiała wychować Ich a dopiero później zabrać się za Teo.
  2. Mój maleńki bazarek się zakończył . Rozliczam go i proszę już o dane do przelewu :)
  3. Czy ktoś będzie miał ich na oku? Nie mam tu na myśli Anica i Poker.
  4. Malutka jak zawsze urocza. Dobrze,że łapinka się goi tylko ta rehabilitacja. Oby wszystko dobrze się goiło a łapinka doszła do normy. Tylko te finanse martwią :(
  5. Niestety tego po raz kolejny nie ma i przez to coraz więcej tego całego paskudztwa jest . Przecież co roku dochodzi chmara kolejnego. Zeżre nas robactwo żywcem :(
  6. Ja dziękuję . Pies młody do starszej osoby gdzie ta osoba mieszka sama ...nie widzi mi się to. Jeśli psiak byłby w złych warunkach to OK. Każde wyjście jest wtedy dobre ale tak. Lepiej szukać innego bardziej odpowiedniego domku.
  7. Pisałam w nocy z soboty na niedzielę. Nie mam jeszcze odpowiedzi...ale nie panikuję....jeszcze ;)
  8. To samo Bogusiu chciałam napisać :) Jeśli był pobrany wycinek do badania to chyba wynik najkrócej za jakieś 2 tygodnie? Ciekawe jak tam samo oko. Czy ONI pójdą z Maksiem na kontrolę tego oczka?
  9. Na pewno znajdzie swoją rodzinkę :) Ja ogłaszam Bobika prawie miesiąc i nic. Zero. Może to tera taki czas? Ferie,wyjazdy?
  10. Miłego dnia Wszysykim! Ja mam dzisiaj wolne...wiec nadrabiam zaległości w domu. Dzień zaczęłam od odśnieżania chodnika ;)
  11. Elu mam około 200km Mieszkam koło Rawicza woj .wielkopolskie :) Benitka cudna :)
  12. Baaaardzo dziękuję :D Wzajemnie :) U nas pada śnieg. Wszędzie już biało. Wraca zima? Spokojnej niedzieli Kochani :) Benitko...ty wiesz ;)
×
×
  • Create New...