Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ale wtopa :/ Pamiętałam z wyprawy tam ,że pan mówił, że do kiedyś tam Sobótka....a teraz Ślęża...no i porypało mi się po latach. A tą górkę to pamiętam do dziś. Najgorszą droga nas prowadzili.
  2. A Sobótka? ;) No toż napisałam ,ze w okolicy a nie we Wrocławiu :)
  3. Melduję,że z bazarku transportowego https://www.dogomania.com/forum/topic/342643-r-o-z-l-i-c-z-a-m-bazarek-transportowy-dla-miki-1903-2000/ udało się zebrać na zwrot za przewóz Miki do hop! 300zł Elu pieniążki właśnie przelałam i proszę o potwierdzenie jak dojdą :)
  4. Bo nie ma gór we Wrocławiu....no chyba,że liczyć to co w okolicy leży ;)
  5. Tego nikt nie wie...jak zawsze mają nas w ...ciemnym miejscu znaczy się.
  6. Się zacytowałam, się napisałam i ...wszystko poszło ...w siną dal. Z braku powodu czasu napiszę tylko,że POZDRAWIAM ;) a Beniusi chyba dobrze robią przesyłane pozytywne myśli bo coraz odważniejsza się dziewczyna robi :) Zaraz przeleję kasiorkę dla pannicy :)
  7. Ogłoszenia na OLX -ksie , które zrobiłam ja, Alaskan malamutte i Havanka są na 1 stronie i wszystkie zawierają informacje gdzie Bobi przebywa i ile ma lat wiec nie wiem czego ludzie chcą?
  8. Jak w Karpaczu idzie kupić: oscypka, ciupagę , kierpce to górala też tam się znajdzie ;)
  9. Bardzo dziękuję Julito za...za wszystko co robisz dla Mikusi :* Kochane uszolki. Wierzę w Was i jak widzę nie tylko ja :D Bez dwu zdań :)
  10. Kochane pozwolicie,że ja chwilowo zostane przy swoim banerku? ;) Elu proszę o nr konta do przelania pieniążków za głosy :) Kolorowych FKB i tobie Beniu też :)
  11. No maleńka będziesz teraz góralką? ;)
  12. Jestem pewna,że będzie dobrze :) Oby teraz tylko Sarcia wyzdrowiała.
  13. Coś się dziewczyny pochorowały :(Bajeczka, Bambi i Sabcia. A reszta dziewczyn OK?
  14. Nadmienię Pani o obawach dotyczących lokalizacji....chociaż przypuszczam,że to tylko do zdjęcia bo mało światła i trochę chyba by posłanko w tym przejściu przeszkadzało? Ale napiszę :)
  15. Elisabeta to żadne zamieszanie :) Miałyśmy go tworzyć no i się tworzy ;) Miłego dnia Dziewczyny :) Beniu dzieje się u dla ciebie oj dzieje!
  16. Pierwsze zdjęcia z domku :) Pani ciągle małą zachwycona....i oby tak już zostało! :D
×
×
  • Create New...