Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Post rozliczeniowy: Deklaracje stałe: elficzkowa- 20zł wpłacone: IV, V, VI Anula - 10zł od kwietnia( przez pół roku) wpłacone: IV,V.VI Bogusik - 10zł od kwietnia wpłacone: IV, V, VI agat21 - 10zł od kwietnia wpłacone: IV, V, VI p. Irenka z Katowic - 20zł wpłacone: IV, V, VI Zagrodowy pies polski - 20zł przez pół roku wpłacone: IV, V, VI dorcia2 - 30zł od kwietnia wpłacone: IV, V ============ 120zł Jednorazowe: Poker - 100zł wpłacone 4.04 Nesiowata - 20zł wpłacone 3.04 mdk8 - 20zł wpłacone 3.04 terra - 20zł wpłacone 3.04 Havanka - 20zł wpłacone 6.04 Nadziejka - 8zł wpłacone 26.03 Nadziejka - 10zł wpłacone 28.03 ============== 198zł Pozostała pomoc: Zea opłaci na początek badanie u weta :) Bardzo dziękujemy :) obróżka i szelki oraz smycz - Anula i Bogusik Bardzo dziękujemy :) WPŁATY: 8zł - Nadziejka 26.03 10zł - Nadziejka 28.03 20zł - elficzkowa 3.04 IV 10zł - Anula 3.04 IV 10zł Bogusik 3.04 IV 20zł - nesiowata 3.04 20zł - terra 3.04 20zł - mdk8 3.04 100zł - Poker 4.04 20zł - p. Irena z Katowic 4.04 10zł - agat21 4.04 20zł - Zagrodowy pies polski 5.04 20zł - Havanka 6.04 30zł - dorcia2 12.04 370zł - spadek po Sabci 188zł - bazarek Poker 33,50zł - bazarek Nadziejka 19.04 76,70zł - mój bazarek 65,20zł - mój bazarek 10zł - stała Bogusik V 10zł - stała Anula V 40zł - elficzkowa V i VI 30zł - dorcia2 stała V 20zł - p. Irena stała V 10zł - agat 21 stała V 100zł bazarek Alaskan malamutte 15.05 155.40zł mój bazarek 40zł - Zagrodowy pies polski stała za V i VI 20zł - p.Irena z Katowic 20zł 10zł - Anula stała za VI 10 zł - Bogusik stała za VI 56zł - mój bazarek 10zł - agat21 stała VI 95zł mój bazarek 80zł - bazarek Alaskan malamutte ================ 1747,80zł WYDATKI: -442,50zł (hotel,transport, odrobaczenie)wpłacone 7.05.2018r -99.60zł (smaczki i zabawki)zapłacone 7.05.2018r -38zł (smaczki dla Abi na baz. Kejciu)zapłacone 2.06 -360zł (hotelik) -807,70zł przelane do skarbnika Abi elik ===================== -1747,80zł SALDO: 0zł
  2. 5.04 Abi została zabrana do Murki. To 2 letnia sunia,. która rozpocznie teraz mam nadzieję lepsze życie. Wielki trud przed Murkami bo Abi jest dzikawa, podobno od małego przebywa w schronisku i człowieka zna tylko z niego. Murka uczy Abi obecności człowieka, dotyku metodą kocykową.
  3. Abi teraz pod opieką Zagrodowy pies polski. Nowy wątek suni: Proszę pomóżcie mi ją uratować!!! Abi przypięto w schronisku łatkę wariatki, agresorki. Psa,który nie nadaje się do adopcji. Sunia ma dopiero dwa lata! Jeśli jej nie pomożemy wyjść ze schroniska, jeśli nie damy jej szansy to pewnie całe swoje życie spędzi w tym schronisku. Najłatwiej wziąć jakiegoś psiaka proludzkiego i szybko go wyadoptować a nie zajmować się psem z problemami. Przecież jest jeszcze tyle psiaków do uratowania. A ja nie mogę. Nie mogę jej tam zostawić i dlatego BARDZO PROSZĘ WAS o pomoc dla niej. Sama nie dam rady Abi ma jechać najpierw do Murki a później jeśli będzie taka potrzeba do hop! jak tylko będzie wolne miejsce. Zamojski wątek-https://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?page=695&tab=comments#comment-17198475 Abi to sunia, którą chciałam zabrać w styczniu razem z Bobim do hoteliku do Szafirki. Niestety sunia po złapaniu na pętlę tak się wyrywała, panikowała, że ją spuszczono i została w Zamościu. Co prawda za nią pojechała Mika, która jak się okazało też nie miała dużego kontaktu z człowiekiem i na jego widok uciekała. Mika jest teraz u hop! Mika i Bobik nadal czekają na swoje domy. Mają tylko 190zł deklaracji przy potrzebnych 600zł Błagam o choć maleńkie - deklaracje stałe - lub jednorazowe. - prosimy o bazarki . - w późniejszym czasie o pomoc w ogłoszeniach. - o rady, sugestie o bycie z nami na wątku :)
  4. Dobrze,że już poza schronem.
  5. No i ja się zjawiam:D Nie wiem czy wlecę w weekend bo znowu pracuję ...ale zostawię tutaj dla Was życzenia miłego weekendu :) Kiedy państwo mają dać znać o swojej decyzji?
  6. Znajdzie się ten jedyny, właściwy tylko niestety zawsze trzeba na takie długo czekać.
  7. Nowe zdjęcia uśmiechniętego Teośa :) Chłopak uczy się chyba obsługi laptopa ;)
  8. Akurat od 10.00 zaczynam pracę wiec nie zapomnę słac pozytywnych myśli w ich stronę.
  9. Nie ma sprawy. Może wisieć...oby tylko osoba do której jest telefon nie przeklinała mnie :)
  10. Kciuki za chłopaka cały czas zaciskam :) Czy mam już usunąć ogłoszenie chłopaka?
  11. Dziękujemy Tysiu :) Dobrze,że Ty masz tyle spokoju bo z jej niepokojem to wszystko ładnie się wyrównuje :) Cudna z niej panienka :D Uszolek kochany :D Dziękuję Asiu :) Myślę,że dostaniemy je szybciej niż jeszcze jakiś czas temu myślałam ;) To dla niej przecież było wielkie wyzwanie ;)
  12. Potrzebny dom bez zwierząt i pewnie będzie wszystko dobrze. Jak już będzie jakiś tekst to też mogę ogłosić na na olx tylko Poker daj znać. Zawsze jedno więcej ogłoszenie to większe szanse na dom.
  13. Ja też. Ciągle kiedy dostanę coś męskiego najpierw sprawdzam czy nie ma rozmiarowo czegoś dla niego żeby mu coś znowu podesłać ;/
  14. Lecą same dobre i ciepłe myśli i oby domek okazał się godnym Kikuni! Pozdrawiam, życząc miłego dnia! Ja mam straszne zawirowania w pracy...i nie potrafię teraz o niczym innym myśleć tylko o tym co się w niej wyprawia :/ Benitko patrz na świat ciekawymi a nie strachliwymi oczkami :)
  15. Ciężko macie z Pysią. Gdyby jeszcze słyszała może by gbyło lepiej... Może faktycznie musiała kiedyś walczyć o jedzenie i przez to taka jej reakcja na michę?
  16. Ale wtopa :/ Pamiętałam z wyprawy tam ,że pan mówił, że do kiedyś tam Sobótka....a teraz Ślęża...no i porypało mi się po latach. A tą górkę to pamiętam do dziś. Najgorszą droga nas prowadzili.
×
×
  • Create New...