-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Fajnie, że już pokochali chłopaka i że będą dbali o jego bezpieczeństwo:)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A ja tu narzekam jak nie mam o co ;) Będę miała jutro wolne. Nie wyobrażam sobie po 11.godzinach pracy w weekend iść jeszcze do pracy w poniedziałek....padłabym chyba : Ślicznotka z niej :D... i taka kruszynka ! -
Tolu czy będąc w schronie możesz dowiedzieć się o te psiaki? Jak Bambi - ten w środku rudy Ten rudasek w środku Te dwie sunie Wiem ,ze teraz nie mogą jechać chłopacy ale może następnym razem im się uda. Ta czarna już mi ostatnio latała po głowie. Nie wiem czy wezmę teraz jakiegoś psiaczka do Hani ...ale zapytać mogę...bo szykuje się domek dla Bobika we Wrocławiu. Muszę tylko podgać z Panią no i wizyta PA. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Kiedy psiaki mają jechać? Zabiorę Abi jak tylko u Murki będzie wolne miejsce.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benikto i Fan Klubie miłej niedzieli Wam życzę :) Ja jutro do pracy lecę :) -
Trzymam kciuki. Biedak tęskni...
-
Ewo jesteś niesamowita :) Zapraszamy! Będzie nam miło mieć wspaniałe ciocie koło siebie :) Aniu obecność też jest ważna :) Każdy z nas jest zadeklarowany na maksa wiem o tym.Za mało nmas za dużo tych wszystki bied czeka na pomoc. Dziękuję dziękuję Ewo :) Witaj u Abi ! :) Ślicznie dziękujemy - ja i Abi! :D Havanko dziękuję, Dziękuję kochana :) Dziękuję Ewo :)
-
Dziękuję Asiu :) Zostań z nami u Abi :) Dziękujemy i mamy nadzieję,ze zostaniesz z nami :) Witaj Bożenko:) Z góry dziękuję! :) Bardzo dziękuję :) Witamy i prosimy zostań z nami Joasiu :) Porwałam się trochę z motyką na słońce... Wspaniale by było zebrać choć połowę stałych deklaracji potrzebnej na utrzymanie Abi
-
Nie mogłam jej tam zostawić bo obiecałam jej ,ze ją zabiorę do lepszego świata. Pewnie lepiej by było zapomnieć o tym ale ja nie potrafię. Jak to TZ mówi mam za miękkie serce . Witaj Gabi. Bądź z nami :) Dziękuję :) Oby Anulko, oby :) Asiu podziękuj p. Irence bardzo ,bardzo ,bardzo mocno ode mnie! :) Dziękujemy! :)
-
No to kciuki za oba psiaczki zaciskamy:)
-
Kochani BŁAGAM Was o pomoc! https://www.dogomania.com/forum/topic/344991-proszę-pomóżcie-ją-uratować-abi-w-schronisku-w-zamościu/?do=edit