Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Fajnie, że już pokochali chłopaka i że będą dbali o jego bezpieczeństwo:)
  2. Może ktoś zrobi :) Dzięki :) Serce droższe od pieniędzy :) Dziękuję Marto :* Mam nadzieję,że nie będzie musiała długo czekać za miejscem u Murki.
  3. Z tego co mi Hania mówiła to samotna osoba. Pracująca bo dzisiaj jak dzwoniłam umawiając się na jutro to też była w pracy. Jutro o 8.00 mamy się zdzwonić .
  4. A ja tu narzekam jak nie mam o co ;) Będę miała jutro wolne. Nie wyobrażam sobie po 11.godzinach pracy w weekend iść jeszcze do pracy w poniedziałek....padłabym chyba : Ślicznotka z niej :D... i taka kruszynka !
  5. Tolu czy będąc w schronie możesz dowiedzieć się o te psiaki? Jak Bambi - ten w środku rudy Ten rudasek w środku Te dwie sunie Wiem ,ze teraz nie mogą jechać chłopacy ale może następnym razem im się uda. Ta czarna już mi ostatnio latała po głowie. Nie wiem czy wezmę teraz jakiegoś psiaczka do Hani ...ale zapytać mogę...bo szykuje się domek dla Bobika we Wrocławiu. Muszę tylko podgać z Panią no i wizyta PA. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Kiedy psiaki mają jechać? Zabiorę Abi jak tylko u Murki będzie wolne miejsce.
  6. Benikto i Fan Klubie miłej niedzieli Wam życzę :) Ja jutro do pracy lecę :)
  7. Trzymam kciuki. Biedak tęskni...
  8. Kochane dziewczyny! Niestety mam pracujący weekend ale zadzwoniła mi Hania,że...jest chyba domek dla Bobika. Pani z Wrocławia :) Jutro umówię się z Panią na rozmowę w poniedziałek i zobaczymy :)trzymajcie kciuki! :D
  9. Ewo jesteś niesamowita :) Zapraszamy! Będzie nam miło mieć wspaniałe ciocie koło siebie :) Aniu obecność też jest ważna :) Każdy z nas jest zadeklarowany na maksa wiem o tym.Za mało nmas za dużo tych wszystki bied czeka na pomoc. Dziękuję dziękuję Ewo :) Witaj u Abi ! :) Ślicznie dziękujemy - ja i Abi! :D Havanko dziękuję, Dziękuję kochana :) Dziękuję Ewo :)
  10. Ewuniu bardzo Ci dziękuję ale czy nie szkoda teraz tracić pieniążki na pocztę?która jest strasznie droga :(
  11. Dziękuję Asiu :) Zostań z nami u Abi :) Dziękujemy i mamy nadzieję,ze zostaniesz z nami :) Witaj Bożenko:) Z góry dziękuję! :) Bardzo dziękuję :) Witamy i prosimy zostań z nami Joasiu :) Porwałam się trochę z motyką na słońce... Wspaniale by było zebrać choć połowę stałych deklaracji potrzebnej na utrzymanie Abi
  12. Nie mogłam jej tam zostawić bo obiecałam jej ,ze ją zabiorę do lepszego świata. Pewnie lepiej by było zapomnieć o tym ale ja nie potrafię. Jak to TZ mówi mam za miękkie serce . Witaj Gabi. Bądź z nami :) Dziękuję :) Oby Anulko, oby :) Asiu podziękuj p. Irence bardzo ,bardzo ,bardzo mocno ode mnie! :) Dziękujemy! :)
  13. Haniu każdy pomaga jak umie :) I ja liczę na to,że zadzwoni właśnie TEN domek. I na niego czekamy :) Oby te postępy nie zatrzymały się tylko nadal sunia ciągle przełamywała swoje lęki. Za to wszyscy trzymamy kciuki :)
  14. No to kciuki za oba psiaczki zaciskamy:)
  15. Pięknie dziękuję! I Tobie Anulko również tym bardziej,że pomagasz mi już u Miki i Bobika. Po konsultacji z Julitą zdecydowałyśmy,że Abi pojedzie najpierw do Murki. Murka oceni stan suni i będzie to ewentualnie etap pośredni przed wyjazdem do hop!
  16. Kochani BŁAGAM Was o pomoc! https://www.dogomania.com/forum/topic/344991-proszę-pomóżcie-ją-uratować-abi-w-schronisku-w-zamościu/?do=edit
×
×
  • Create New...