Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Każda zebrana złotówka będzie jak zawsze wielką pomocą :D
  2. I za to trzymajmy kciuki!
  3. Tak patrzę na Ineczkę i aż radość bierze,ze zmieniliście jej życie :) To jest wspaniałe kiedy można oglądać takie zdjęcie psiaka,który jeszcze nie tak przecież dawno miał całkiem inne życie.
  4. Rozmawiałam z Panią Sary. Oficjalnie już ogłoszę ,że Sara ma swój ukochany domek i nigdzie się z niego nie wybiera ;) Pani zachwycona małą jaka to bystra, jak to grzeczna sunia . Przyjaźnie wita się z gośćmi, który przychodzą do domu. Zakumplowała się z kotem córki Pani. Nawet się razem bawią :) Straszy kotek już nie prycha na nią ale jeszcze nie dopuszcza do siebie. Sarcia ma jeszcze 4 tabletki do wzięcia po przeziębieniu i idzie na kontrolę. Już nie kicha i nie kaszle więc powinno być już dobrze. Pani nachwalić się jej nie może :D Wspaniale,że się małej udało zmienić swoje życie :) Zdjęcia będą po świętach :)
  5. No powiem Wam ,że nic mnie tak nie uradowało jak to ,że Bobika ktoś pokochał :) Jutro zadzwonię do Pani .Dzisiaj dam im jeszcze spokój :) Kikulka urocza jest :D To już naprawiłaś jej charakterek czy jeszcze nie? ;) Miałam dzisiaj telefon z Kalisza gdzie zrobiłam ogłoszenie Mice. Pani - starsza gdzieś około 70+ stwierdziła,że do Łodzi to za daleko a w ogłoszeniu pisze jak byk,że sunia w Łodzi jest :/
  6. Dla wszystkich psiaczków najlepszego! Trzymam kciuki za ich szykujące się domki i za te, które jeszcze o tym nie wiedzą. Beniu i ty znajdziesz swój kochana :) Miłego popołudnia Dziewczyny :)
  7. Wspaniale,że dane jest jej jeszcze zaznać szczęścia i miłości w swoim domku :)
  8. Elu niestety tak czasami jest :/ I Beniuchna znajdzie ten jedyny!
  9. Teraz doczytałam ,że chwalicie mnie na darmo kochane dziewczyny :( Kiedyś bawiłam się programami i warstwami i robiłam takie ramki do zdjęć ale teraz wystarczy wejść tu: http://pl.viptalisman.com/frames/frames-for-lovers/ I można wyyybierać :)
  10. Wspaniale!!!! Abi też się zmieni tylko czekam na wieści czy mamy miejsce u Murki :) Niestety kolejka jest...
  11. A okienko u Was też ma mniejsze meni niż miało? Bo ja nie mam całej tej końcówki - kolor, rozmiar ,przekreślenie tekstu :( Oj Beniu! Dobrze,że ty nie masz takich kłopotów :)
  12. Ogłoszenia Miki :) https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-mika-z-klapnietym-uszkiem-czeka-na-dom-CID103-IDsfNc9.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-bije-psie-serce-pokochaj-mikusie-CID103-IDshSHD.html https://www.olx.pl/oferta/prosze-panstwa-oto-mika-CID103-IDr62HF.html Jest jeszcze ogłoszenie Julity tylko muszę je odszukać :) Domku, kochający i wyrozumiały przybywaj!
  13. Miałam właśnie telefon od Pani z Ekostraży...przepraszam ale nie zapamiętałam nazwiska :/ Pani właśnie była u pani Bogusi i z czystym sercem poleca TEN domek. Bobi będzie miał dobrze bo to ciepła osoba i Bobi ją zauroczył :) No to TRZYMAJMY KCIUKI za ich wspólne życie! Dziękuję pięknie Elu :* Dziękuję Asiu :* Ja zaraz też to zrobię z moim :) Oby ktoś Mikusią się zachwycił i pokochał naszą strachulinkę :)
  14. Białaska jeśli nie uda jej się zabrać teraz pojedzie jak tylko będzie to możliwe. Choć zabrałabym ją już w tym transporcie...
  15. Witajcie Dziewczyny :) Czy Wy też macie stronę dogo zwężona o jakieś ogłoszenia?
  16. Dzisiaj przyszła kolejna wpłata od cioci Nadziejka - 10zł Bardzo po raz kolejny DZIĘKUJĘ! :* Ciocia korzysta z okazji,że ma moje namiary. Z wpłatami chcę się jeszcze kochani wstrzymać. Jutro zadzwonię do Murki i zobaczymy co tam w trawie piszczy :) Witam u Abi i proszę zostań z nami :)
×
×
  • Create New...