-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Czekamy i trzymamy:) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Ludzie teraz żyją długim majowym weekendem. -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki! Może właśnie to ten domek? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witaj Elu! Fajnie,ze już jesteś z nami...ale ale czytam ,że chyba nie za długo to potrwa bo netu nie masz na działce. :( Dzielna Nasza dziewczyna była u weta :D -
Florcia miała szczęście,że zawojowała Wasze serca :) Biedny Gucio . Gdzie szukać domku dla niego?
-
Niepotrzebnie Aniu!:* Fajnie wygląda zawieszona na ścianie i tam jako tako miejsca nie zabierze :)
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dopiero dotarłam na dogo. Wspaniale,że...trzymam kciuki! -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zaglądam licząc na TEN telefon! -
Biedulek. Gdyby na początku choroby ktoś dał mu szansę na leczenie a nie wyrzucił...może wszystko wyglądałoby inaczej.
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Nie mów tak. Pomagasz i dzięki Tobie psiaki znajdują swoje domki. Niestety nie zawsze jak się później okazuje są to TE domki. Ludzie coraz bardziej idą na łatwiznę. Niestety. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A czy ktoś wie kiedy Ela miała wracać? Miłej niedzieli Dziewczyny...i tobie Beniu też miłego hasania na trawce z chłopakami :) -
Mam "młode "zielistka. Wiszą tak jak na zdjęciu. Gdybyś chciała to daj znać na PW :) Podeślę kilka :)