-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wspaniale:) A kciuki nadal zaciskam...ale myślę,że będzie OK Gabi :) -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Jestem za tym aby przekazać pieniądze potrzebującej biedzie (wybór zostawiam Tobie Aniu )...a tych nie brakuje. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłej niedzieli Kochane! Będzie źle jak Ela nie będzie miała połączenia ze światem :/ -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Powodzenia maluchu :) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zaciskam cały czas! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadam się przywitać i lecę dalej. Czy Wy też macie coraz mniej czasu czy tylko u mnie tak jest? Miłego weekendu! Benitko...ty wiesz :* -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zaciskam i ja!:) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za spotkanie :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Udało mi się wlecieć jeszcze do Benitki dzisiaj :) Pozdrowienia zostawiam i informacje,że jutro jadę do wnuków i może mnie do niedzieli nie być więc się usprawiedliwiam ;) Mimo wszystko i ja zaciskam kciuki za Benitkę ;) -
Z SMS sa od Pani wychodzi,ze coś z sąsiadami jest tam nie tam, robią jakiś problemy...że kłamią coś właścicielom. Brzydale! Bardzo Wam Dziewczyny dziękujemy :*:*:* To jest myśl :) Jutro postaram się skontaktować z p. Patrycją. ale myślę,że na razie z wizytą się wstrzymamy do czasu aż się wyjaśni sprawa lokum. Czas pokaże co z tego wyjdzie.
-
Miki hop! pokazała na FB a tak chyba nigdzie oprócz olx Miki nie ma. Tysiu Ela pewnie delikatnie by ci przypomniała ale...NIC SIĘ PARZCIEŻ NIE STAŁO :D Nie, na Opole nie mamy. Nie była Bogusiu. To takie....decydując się na psiaka chyba najpierw powinno się załatwiać takie sprawy...no ale cóż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.