-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wstyd powiedzieć Aniu ale nie pamiętam. Po tych zmianach pouciekały gdzieś zapisane wątki ai moja przerwa przyczymiła się do tego ,że połowy nie mam ...i nie pamiętam :( Miłego dnia Dziewczyny! :) -
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Przytulaska z niej :) Teraz tylko trochę ją poobserwoawć i chyba ogłaszać ;) Oby kaszelek był tylko incydentem! -
Nadrobiłam zaległości. Jak zawsze i wspaniałe i smutne wiadomości. Ten piesek z ulicy...kiedyś chciałam go zabrać do Hani ale mogły jechać tylko sunie. Biedak ale mu się "rodzina"trafiła.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Teraz już bez smyczy może się wyszaleć:) Pięknisia z niej:) -
Dziękuję dziewczyny i oby się nasze życzenia dla chłopaka sprawdziły:) Hania przysłała mi zdjęcie ale nie miałam nawet kiedy jej odpisać :/ Jutro będę kontaktować z p.Patrycją. Jestem strasznie ciekawa jak tam Bobik w nowej sytuacji. Matko...mam nadzieję,ze chłopak będzie się dobrze czuł z koleżanką i swoim Państwem. Bobisiu ! Kochany chłopaku powodzenia!
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ładniutka z niej sunia:) Oby kaszel nie okazał się chorobą. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Samego tylko szczęścia maleńka Benitko!!! Bądź kochana i kochaj :) -
Dużo wiesz . Z doświadczenia? A jak do tego dochodzi stojąca praca to już koło 10 godziny w pracy zaczyna się robić kiepsko :/ No ale lepiej dla mnie stać i się ruszać niż siedzieć bo tu bardziej boli i ból przychodzi szybciej. Teraz w pracy mamy szał to i gorzej się czuję...i koło się zamyka bo i nastrój do du...py jest. Trzeba mieć nadzieję, ze będzie lepiej...kiedyś;)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witajcie nocną porą Fanklubowiczki :) Ja teraz w pracy po 10 -12godzin jestem wiec pora zjawiania się na dogo też dziwna jest. Wspaniale,że są wieści z Benitki domu. bidulka pewnie faktycznie tęskni za towarzyszami. Ciekawa jestem co się stało koteczce ,że kuwetka teraz dla niej jest beee. -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
No i fajnie:) Pieniążki pomogą kolejnej biedzie. -
No to mała rozrabiaka z niej.Trzymam kciuki aby się opanowała.