Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Podczytuje cały czas jak tylko coś się pojawia...tylko co mam pisać?:/ Nie wiem czy pisałam, że dziewczyna ma u mnie 2 ogłoszenia :) https://www.olx.pl/oferta/do-serca-przytul-psa-CID103-IDu1ZR9.html https://www.olx.pl/oferta/byla-sobie-iskiereczka-CID103-IDu1YcX.html Mam zmienić miasta?
  2. Już chciałam gratulować ale doczytałam do końca posty od chwili kiedy mnie nie było na wątku. Może lepiej ,że UROK teraz już prysł niżby po jakimś czasie? Coś się ruszyło a to ważne:) Znajdzie Zołza swój domek :)
  3. Dobrego, dobrego Dziewczyny :) A ja wpadłam z nadzieją,że Misi zdjątka będą ;)
  4. Wspaniale,że udało się pomóc kolejnym biedakom.
  5. Nadal czekam na zdjęcia. Pani Bobika napisała,że prześle tylko teraz remont mają... Będę spokojna kiedy w końcu dojdą zdjęcia. Zrobiłam bazarek na wyróżnienie ogłoszeń Miki Na 12 ogłoszeń 5 jest wyróżnionych a telefonów nie licząc jednego od delikatnie mówiąc nie grzeszącej rozumem i chcącej się zabawić czyimś kosztem małolaty żadnego.
  6. Maluchu kochany na przekór wszystkiemu walcz, żyj i bądź szczęśliwy!
  7. Eluś Maleństwo Ty nasze ;) chwała Ci za tego wykastrowanego gagatka. Mam nadzieję, ze teraz Twoje dzikuski będą miały spokój :) A Betinka jak zawsze urocza :*
  8. Trzeba teraz tylko trzymać kciuki aby okazało się ,ze Abi była wysterylizowana . Powinno tak być skoro według schroniska tyle czasu u nich jest. Tylko czy USG to pokaże bo na widoczną bliznę bym nie liczyła chyba,że akurat będziemy mieli to szczęście, i będzie.
  9. Kciuki mocno zaciśnięte!
  10. Od tego miesiąca . Wpłata tam gdzie przelewałam pieniążki Abi? Muszę zaraz wpłacić puki coś jeszcze mam na koncie.
  11. Dobrze,że ogłoszenia są widoczne i ktoś dzwoni. Wiadomo,że trzeba teraz aby zadzwonił ktoś konkretny i odpowiedni dla Mimisi :)
  12. Brakuje Elu mojej :) 20zł chwilowo przez pół roku i jeśli nic mi się na głowę nie zwali to oczywiście ją przedłużę.
  13. Wpadłam myśląc,że znowu ujrzymy nowe zdjęcia Benitki ;) Nowych nie ma ale warto nacieszyć oczy tymi co już są zwłaszcza,że mała na nich wygląda jcudnie :) Wyjeżdżającym na wakacje pięknej pogody, spokoju pracującym :)
  14. Aniu miłego pobytu na Mazurach! Benitka małe kochane cudeńko :) Dla FK jak zawsze pozdrowienia zostawiam :)
  15. Na moim wątku Abi jest wpisana jedna wpłata Nesiowata - 20zł ,która została wpłacona 3.04 i tylko taką wpłatę na Abi mam na moim koncie. Była to wpłata jednorazowa. Jeśli wpłaty były na moje konto z innegokonta niż ta jedna to na priv proszę o podanie danych abym mogła to sprawdzić. Wszystkie wpłaty rzetelnie wpisywałam w poście rozliczeniowym i jest tam wszystko co wpłynęlo na Abi. Nesiowata mam od Ciebie jeszcze dwie wpłaty ale były to wpłaty za bazarki transportowe na Mikę. Nie znajdziesz ich Elu bo ich nie ma oprócz tej jednej
  16. Robię dzisiaj przelewy i obiecany grosik wpłacę. Niech idzie dla kolejnego biedaczka.
×
×
  • Create New...