-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Wspaniale,że udało się pomóc kolejnym biedakom.
-
Nadal czekam na zdjęcia. Pani Bobika napisała,że prześle tylko teraz remont mają... Będę spokojna kiedy w końcu dojdą zdjęcia. Zrobiłam bazarek na wyróżnienie ogłoszeń Miki Na 12 ogłoszeń 5 jest wyróżnionych a telefonów nie licząc jednego od delikatnie mówiąc nie grzeszącej rozumem i chcącej się zabawić czyimś kosztem małolaty żadnego.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eluś Maleństwo Ty nasze ;) chwała Ci za tego wykastrowanego gagatka. Mam nadzieję, ze teraz Twoje dzikuski będą miały spokój :) A Betinka jak zawsze urocza :* -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Trzeba teraz tylko trzymać kciuki aby okazało się ,ze Abi była wysterylizowana . Powinno tak być skoro według schroniska tyle czasu u nich jest. Tylko czy USG to pokaże bo na widoczną bliznę bym nie liczyła chyba,że akurat będziemy mieli to szczęście, i będzie. -
Kciuki mocno zaciśnięte!
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Od tego miesiąca . Wpłata tam gdzie przelewałam pieniążki Abi? Muszę zaraz wpłacić puki coś jeszcze mam na koncie. -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Brakuje Elu mojej :) 20zł chwilowo przez pół roku i jeśli nic mi się na głowę nie zwali to oczywiście ją przedłużę. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadłam myśląc,że znowu ujrzymy nowe zdjęcia Benitki ;) Nowych nie ma ale warto nacieszyć oczy tymi co już są zwłaszcza,że mała na nich wygląda jcudnie :) Wyjeżdżającym na wakacje pięknej pogody, spokoju pracującym :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Aniu miłego pobytu na Mazurach! Benitka małe kochane cudeńko :) Dla FK jak zawsze pozdrowienia zostawiam :) -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Na moim wątku Abi jest wpisana jedna wpłata Nesiowata - 20zł ,która została wpłacona 3.04 i tylko taką wpłatę na Abi mam na moim koncie. Była to wpłata jednorazowa. Jeśli wpłaty były na moje konto z innegokonta niż ta jedna to na priv proszę o podanie danych abym mogła to sprawdzić. Wszystkie wpłaty rzetelnie wpisywałam w poście rozliczeniowym i jest tam wszystko co wpłynęlo na Abi. Nesiowata mam od Ciebie jeszcze dwie wpłaty ale były to wpłaty za bazarki transportowe na Mikę. Nie znajdziesz ich Elu bo ich nie ma oprócz tej jednej -