Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ten widok wyciska łezki szczęścia. Jak fajnie mieć koło siebie fajną siostrę, która we wszystkim pomoże :)
  2. Elu Ula pojechała do swojego domku. Mam nadzieję, ze nic się nie zmieni i tak zostanie. Jeśli tak to od sierpnia przeniosę na chłopaka 10zł stałej tak jak u Uli na pół roku. Później zobaczę jak będę stała finansowo.
  3. Jakoś się ostatnio przyzwyczaiłam ,że jak wchodziłam to było zdjęcie Misiaczka...a dzisiaj zonk ;)
  4. Mama z szynkiem wspaniałe krasnalki. Oby im nic nie było. Haniu...tulę kochana...Cypisku [*]
  5. Najważniejsze,że ładnie się wszystko goi a Mimi...Mimi to wspaniała sunia tylko musi trafić na wspaniałych ludzi, który pokochają ją taką jaka jest :) Trzymam kciuki za znane mi wszystkie strachulkowe M-ki - Mimi, Mika i Misia. One wszystkie czekają właśnie na takich wspaniałych ludziów :)
  6. Moja jak doniósł mi TZ dzisiaj nie chciała wcale wychodzić a jak już wyszła to si i ko i do domku. Nie chciała na dworze zostać. Jak przed pracą w tygodniu z nią na spacer przed 7.00 idę to przejdzie kawałek , zrobi co ma i staje wymownie się patrząc, że ona już co miała to zrobiła i do domu już chce iść. Nawet ciągnięcie jej na smyczy nie pomaga .Zapiera się jak może i dopiero kiedy wracam w kierunku domu łaskawie rusza za mną. Misiu głaski maleńka zostawiam :)
  7. Powodzenia Kokusiu w nowym domku. Jak widać już cie tam kochają....i to nawet na równi z babcią ;)
  8. Jesteście niesamowite Dziewczyny! Już nie mogę się doczekać zdjęć z hoteliku:)
  9. Podusia pod głową, podusia pod łapkami :) Pełen luksus! :D
  10. Witamy Domek Bambi! :) Wspaniale oglądasię zdjęcia z kiedyś i jak jest dzisiaj. Zmiana ogromna i bardzo cieszymy się z każdej adopcji psiaka, któremu człowiek niestety kiedyś nie zagwarantował dobrego życia.
  11. Dobrze,że Ula ma starszą siostrę, która będzie pomagała pokonywać jej lęki i wszystkie strachy. Trzymam kciuki za kolejne dni ,które wierzę,ze będą coraz lepsze. Wspaniale ,że będziemy mieli informacje na bieżąco :) Witaj Domku Uli :)
  12. Wszystko jest OK Joasiu :) Bardzo dziękuję :* Nie powiem, że nie chciałabym już aby Mikusia miała już swój kochający domek choć tam gdzie jest ma wspaniale :) Bardzo Ci Julito za to dziękuję za opiekę i czas na naukę z małą :*:*:* Czeka Mikusia i czeka ale ja wierzę,że w końcu trafi na TYCH i będzie już wtedy wszystko wiadomo :)
  13. I ja przełączę się do pozdrowień i życzeń :)
  14. Waleczny Lolo pilnuje swej Mamuśki przed złymi ;)
  15. Spokojnego też dla Jaguśki i reszty jej stada o TZ nie zapominając ;)
  16. I ja miziaki dla Guciątka zostawiam i życzenia ochłodzenia choć wiem ,że nie prędko nastąpi:( Mam nadzieję, ze maluch nie cierpi przez nie bardziej?
  17. To ja jeszcze miłego piątkowego wieczoru pożyczę i przy okazji dobrej soboty. Chciałabym Wam życzyć mniejszego upłau ale z tego co słyszałam to ma być w weekend jeszcze gorzej :( A ja jutro w pracy caaaały dzień....ale za to podobno niedzielę mam mieć wolną :)
  18. Joasiu wiem ,że nie jest to łatwe ale trzeba wierzyć,ze będzie dobrze. Inaczej byśmy na głowę dostały :/ Będziemy trzymać kciuki za to aby rodzinka okazała się najnajnja :D Co za uśmiech ;)
×
×
  • Create New...