-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Mikusiu [*] Togaa kochana ...<tuli>
-
I ja się zjawiam u ślicznotki:)
-
Toffisiu masz być grzeczny :)
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Misio świetlikiem został :D Rozbrajają mnie te jego ruchy brwiami :* Wycałować proszę Misia małego co w nocy w świetlika parkowego się zamienia ;) -
Niestety nigdzie teraz nie ma ochłody , nawet nad morzem. Może tylko jest przyjemniej bo morska bryza zawieje a u nas ciepło od betonu wali ;)
-
Dobrze,że chociaż on już jest bezpieczny. Teraz tylko Malinka.... Trzymam kciuki!
-
Jeszcze raz - powodzenia maluchy!
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
A ja zapraszam na bazarek, który zrobiłam pół na pół dla Mik i iAbi -
Bożenko skopiowałam Twój tekst. Jak będzie wiadomo coś więcej o małej to zmenię https://www.olx.pl/oferta/slodka-malinka-szuka-domu-CID103-IDvbjwf.html Wspaniale,że Toffiś będzie już bezpieczny!
-
Bożenko na FB mnie nie ma ale jak bym miała zrobić ogłoszenie na olx to daj znać na jakie miasto :)
-
Czy na Maksia są już zbierane pieniążki? Jeśli tak to poproszę o dane do przelewu stałej dla chłopaka :) Aniu fajny chłopak trafił pod Twoje skrzydełka :) Te uszko tak zawadiacko klapnięte :D Przystojniak z niego :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pozostaje mi tylko życzyć naszej koleżance Nesiowata ŻADNYCH już darów ;) Wszystkim kochani znalezienia skrawka z chłodem w t upalne dni. Jutro znowu nam dowali słoneczko. Pijcie kochane FK, pijcie dużo do trąbią o tym już wszędzie! I uważajcie na siebie ! -
Taaak. W większości to by dała tylko takiego nakręcanego bo na inne zwierzątko nie zasługują :/ Elu bo to Kika załatwiała bo od Ciebie nie chciała nigdzie iść ;) 6 minęło 8 miesiąc jak Mika wyszła ze schroniska. Wspaniale,ze czeka w tak dobrych warunkach na swój domek :) Bardzo Ci Julitko za to DZIĘKUJĘ :* Dziękuję za słowa pocieszenia :) Wiem, że każdy psiaczek czeka na ten swój domek. Czasami to trwa szybko a czasami niestety długo.