-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Też zaglądam i czekam na wieści o suni i o tym drugim psiaczku .
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że i maluch będzie miał fajny domek :) -
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Święte słowa Gabi. Nie istotę, która ma być członkiem rodziny ...tylko sportowy sprzęt do wycieczek. -
Ryczeć się chce....
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jak zawsze Benitka wspaniała :D Czyli czasu jeszcze mniej będziesz miała Eluś :) -
Poprawione :)
-
Proszę :) https://www.olx.pl/oferta/maja-czeka-CID103-IDvsl0q.html
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Cudne zdjęcie Misiaka! Pyszczek zadowolony jak widać ;) Tylko aby zdrowie dopisywało! -
Co myślicie Dziewczyny. Wyróżnić te miasta? https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html Warszawa https://www.olx.pl/oferta/porcelanowa-madrosc-i-lagodnosc-w-typie-collie-smoothie-CID103-IDwnsSH.html Łódź https://www.olx.pl/oferta/marze-o-domku-CID103-IDuUQMH.html Poznań https://www.olx.pl/oferta/czekam-tesknie-zabierz-mnie-do-domku-prosze-CID103-IDtou8T.html Wrocław
-
Szkoda,że nie mieszkam bliżej bo bym Cię Aniu uściskała!
-
Myślę,że szybko znalazłby domek gdyby jakiś DT dał mu szansę...
-
OK :) Zrobię ogłoszenie Mai. Jak będziesz miała Basiu jakieś informacje o niej to pisz to uzupełnię. Czy kontakt na Ciebie?
-
Powodzenia malutka :) Czy usunąć ogłoszenia Malinki i Pepsi?
-
Oli - śliczny chłopczyk:)