-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam FK :) Do soboty jeszcze jestem na wyjeździe. Niby urlop a nie ma kiedy odpocząć. Tak to jest jak sie biega za wnukami :) -
Ale się porobiło. Trzymam kciuki i lecę na bazarek.
-
Szkoda małej. Pewnie i ochrzan dostawałam biedulka. Słyszałam ,że na odrobaczenie najlepszy jest aniprazol. Może nie do końca pobyła się wszystkiego ze schroniska? A może też faktycznie ma delikatny brzuszek a dzieci mogły dawać jej coś do jedzenia co powodowało ciągle nawroty brzydkiej kupki. Stres pewnie tez nie działał na plus.
-
Zdrowia i Kasi i suni !
-
Niestety ja mogę na razie tylko trzymać kciuki za psiaczki.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia kochany FK zostawiam :) Ja jutro ostatni dzień pracy i uciekam na urlop z wnukami i dzieciakami :) -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Biedna malutka :( -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oby jak najszybciej przekonały się ,że są już w swoich domkach :) -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Cały dzień w pracy myślałam o niej. Wspaniale,że już na miejscu. Trzymam mocno kciuki!!! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że trafiła na zastępczą mamę :) -
Trzymam kciuki aby za pół roku wszystko było \ok :)
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Tu wyszedł jak szczeniak ;) Cudo,,,no po prostu CUDO psiak :D -
Cudne te zdjęcia ! :)