Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Witam FK :) Do soboty jeszcze jestem na wyjeździe. Niby urlop a nie ma kiedy odpocząć. Tak to jest jak sie biega za wnukami :)
  2. Ale się porobiło. Trzymam kciuki i lecę na bazarek.
  3. Szkoda małej. Pewnie i ochrzan dostawałam biedulka. Słyszałam ,że na odrobaczenie najlepszy jest aniprazol. Może nie do końca pobyła się wszystkiego ze schroniska? A może też faktycznie ma delikatny brzuszek a dzieci mogły dawać jej coś do jedzenia co powodowało ciągle nawroty brzydkiej kupki. Stres pewnie tez nie działał na plus.
  4. Zdrowia i Kasi i suni !
  5. Niestety ja mogę na razie tylko trzymać kciuki za psiaczki.
  6. Pozdrowienia kochany FK zostawiam :) Ja jutro ostatni dzień pracy i uciekam na urlop z wnukami i dzieciakami :)
  7. No właśnie.
  8. Fajnie poczytać sobie po całym męczącym dniu w pracy opis z wielkiej chwili Mimisi pisanej przez Jagusię :) Pośmiał się człowiek przed snem a śmiech to podobno samo zdrowie ;)
  9. Wystarczy,że nas to męczy a maluch niech szczęśliwy dokazuje ze swoim ludziem. Może to jedyne dobre dni w życiu jakie przeżywa od znalezienia przez Tolę? Oby te szczęśliwe dni trwały jak najdłużej bez bólu . Samych tylko radosnych dni Guciu :*
  10. Oby jak najszybciej przekonały się ,że są już w swoich domkach :)
  11. Cały dzień w pracy myślałam o niej. Wspaniale,że już na miejscu. Trzymam mocno kciuki!!!
  12. Wspaniale,że trafiła na zastępczą mamę :)
  13. U nas jest tak samo. Najgorzej jak na odrobaczenie daje. Zawsze wyczuje i wypluje :/ Buziole a dla gromadki głaski :)
  14. Trzymam kciuki aby za pół roku wszystko było \ok :)
  15. Wpłacę na konto co dostałam dla Czesi grosik i dla małego. Dołóż tam gdzie bardziej potrzebne..
  16. I ja trzymam kciuki za PANA ...może da się go przerobić/urobić? ;)
  17. Tu wyszedł jak szczeniak ;) Cudo,,,no po prostu CUDO psiak :D
  18. Cudne te zdjęcia ! :)
×
×
  • Create New...