-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie mnie rozwala. Co za spojrzenie :D Piękne słowa Pani Gracji :D -
A to ci mały agresorek. Dobrze jak piszesz Bożenko,że Anetka ma doświadczenie ....całe szczęście.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witajcie kochane FK :) To prawda i zimniej i coraz dzień krótszy. Cieplej się trzeba ubierać a i co najgorsze pewnie zaraz więcej zachorowań będzie bo się jakieś paskudztwo rozprzestrzeni :( Mi tam na tych upalnych lipcowo - sierpniowych dniach nie zależy ;) ale tak powyżej 20 stopni to by jeszcze do zimy mogło być. No ale nie zawsze jest tak jakby się chciało...niestety. -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
-
Oby wyzdrowiały...
-
Jesteś WSPANIAŁĄ OSOBĄ :*:*:*
-
No to trzymam kciuki za drogę i aklimatyzację Tofficzka. Jaki będzie koszt bramek? Czy już wiadomo?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadam i życzenia miłego weekendu zostawiam :) -
Wspaniałe,wspaniałe wieści!!! Kciuki nadal trzymam ale myślę,że już one nie potrzebne bo mała zaczarowała swoją Rodzinkę ! :D Elu część pieniążków z mojego bazarku miała iść na Malwinkę. Elu już dosyć się wstrzymywałam ;) W takim razie chciałabym aby pieniążki dostała Twoja Emi :D Więc proszę o nr konta małej :)
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Takie wiadomości cieszą :) Udało się kolejnej dwójce zmienić los. Gdyby nie Wy Dziewczyny nie wiadomo co by z nimi było :( -
Tolu nie masz wyjścia Kochana. Musisz się szybko pozbierać bo inne zwierzaki na Ciebie czekają. Liczą na Ciebie!