Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. A u nas przed 6.00 było tylko 1.5 stopnia :( Orzechów też obrodziło u nas ale małych. Niestety większość spada w zaschniętej brązowej łupinie. Te zostawiamy do sikorek i innych ptaszków na zimę. Do tego dokupujemy wór słonecznika i zboża i co roku robimy ptasią stołówkę
  2. Strasznie ich wszystkich żal.
  3. Czekamy na wieści czy wszystko dobrze.
  4. ...bo śliczna z niej czarnulka jest :D
  5. I ja pozdrowienia dla Was zostawiam a dodatkowo dla maluchów miziaki :)
  6. Jak widać miziania jej wciąż za mało ,że łapkami sobie pomaga ;)
  7. Stało się, że się SAMO ROZDARŁO a jak się rozdarło to ze środka SAMO to wszystko wyskoczyło :D Tak to wszystko wyglądało :)
  8. Fajnie,że udało się dziewczynie znaleźć taki fajny domek :) Znajdzie Tolu. Już Ty się o to postarasz :)
  9. Biedne kociaczki :( Tak nie wolno Lapisiu! Nie!
  10. Szkoda,że jednym psiakom udaje się szybko znaleźć swój domek a inne siedzą i czekają miesiącami:( Betinko kciuki i za ciebie trzymam!
  11. Każdy kto miał kiedyś zwichnięcia, złamania czy ma zwyrodnienia odczuwa niestety przy "mokrej" jesiennej pogodzie bóle. A to przyjemne nie jest . Tak pewnie też jest u Misiaczka.
  12. Podmieniam wciąż zdjęcia na nowe coraz to piękniej pokazujące Roxi i aż dziw bierze,że nikt się nie odzywa :(
  13. Niech maluchy już zostaną zdrowe! Teraz tak zimno się zrobiło ,że my na porannym siiii ubieramy się ciepło. Mała ma kubraczek z polaru bo po ostatnim przycinaniu goła jest i boję się że mi się przeziębi :/ Pozdrawiam FK życząc miłego dnia!:)
  14. To syzyfowa praca. Do puki nic z tym nie zrobią u GÓRY to i nasze wnuki będą robiły to co my teraz. Niestety.
  15. To by chyba zakrawało na...cud? Najważniejsze,że mała jest bezpieczna iteraz tylko to się liczy :)
  16. Te nasze strachulki takie delikatne są. Niestety ludzi nie idzie prześwietlić tak na 100% Musimy wierzyć,że kolejny raz to będzie właśnie TEN i musimy zrobić wszystko aby tak było :)
  17. Nawet wątek zapisałam...tylko tyle teraz tych nowych nieszczęść do uratowania,że się gubię .
  18. Trzzymam kciuki aby ...zawsze było dobrze! :)
  19. Chciałam Ci za to dać serducho ale jak zawsze brak lajków:(
  20. A możne miała w domu taki mus ,że miała przebywać tylko ma swoim posłanku?
  21. Jak zawsze zabrakło lajków:/
×
×
  • Create New...