-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A u nas przed 6.00 było tylko 1.5 stopnia :( Orzechów też obrodziło u nas ale małych. Niestety większość spada w zaschniętej brązowej łupinie. Te zostawiamy do sikorek i innych ptaszków na zimę. Do tego dokupujemy wór słonecznika i zboża i co roku robimy ptasią stołówkę -
Strasznie ich wszystkich żal.
-
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści czy wszystko dobrze. -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
...bo śliczna z niej czarnulka jest :D -
Szkoda,że jednym psiakom udaje się szybko znaleźć swój domek a inne siedzą i czekają miesiącami:( Betinko kciuki i za ciebie trzymam!
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Każdy kto miał kiedyś zwichnięcia, złamania czy ma zwyrodnienia odczuwa niestety przy "mokrej" jesiennej pogodzie bóle. A to przyjemne nie jest . Tak pewnie też jest u Misiaczka. -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To syzyfowa praca. Do puki nic z tym nie zrobią u GÓRY to i nasze wnuki będą robiły to co my teraz. Niestety. -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nawet wątek zapisałam...tylko tyle teraz tych nowych nieszczęść do uratowania,że się gubię . -
Trzzymam kciuki aby ...zawsze było dobrze! :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Chciałam Ci za to dać serducho ale jak zawsze brak lajków:( -
Jak zawsze zabrakło lajków:/