Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mały żywioł w niej siedzi :) Oby Alfik wytrzymał. Dobrze,że mała Masieńka go broni :) Trzymam kciuki aby było już dobrze!
  2. Ładny kawałek drogi przed bim! Może warto by zrobić bazarek kilometrowy? Havanka tak świetnie je prowadzi tylko nie wiem czy jej zdrowie pozwoli na zrobienie nowego.
  3. Ja mam pod opieką strachliwą ale uroczą młodą sunię a jak JUŻ ktoś dzwoni to...nie warto nawet o tym pisać :/
  4. Wspaniale! Tym bardziej,że chłopak goły jak święty turecki :(
  5. Nie ma jak zrobić sobie błotko :) Fajnie,że trafił się chłopakowi DT :)
  6. Jak zawsze: i tak źle i tak nie dobrze. Zawsze lepiej wiedzieć z czym ma się do czynienia. Mam nadzieję,że szybko wyjdzie z czego ta niedyspozycja się wzięła.
  7. A jak Hania ocenia Misię? Bo z psiakami jak widać szaleje na całego :) A co z jej podejściem do człowieka. Nadal taki wielki strach ?
  8. Ukradłam dwa zdjęcia. Podmienię w ogłoszeniach małej :) Taka śliczna mordeczka czeka na swój kochający domek.
  9. Znajdzie się i zakocha w chłopaku:)
  10. Pozdrowienia zostawiam kochanemu FK i Benitce naszej królewnie :) Z fachowcami to tak niestety już jest, ze jak nie pilnujesz to zawsze coś nie tak zrobią :/
  11. Czyli ktoś się Elu nad Tobą i nią zlitował i widział jak się o nią martwisz. To dobrze i oby nic jej już nie dolegało :)
  12. Jak pozyskać więcej pieniędzy na surowicę? Może bazarek cegiełkowy. Tylko trzeba by pozapraszać użytkowników bo tak to marnie pójdzie.
  13. Pewnie się kiedyś odezwie:) Trzymam kciuki aby nie trwało to za długo:)
  14. Trzymam kciuki i za łapki i za Misia nerwy!
  15. Wspaniale ogląda się takie zdjęcia. Widać, ze dobrze już się ram czuje i że jest już kochana:)
  16. Dziękuję Elu. Mika ma promowane w tej chwili 4 ogłoszenia. Poproszę Elę żeby i Twoje wyróżniła. Miałam dzisiaj zapytanie: -Pani ja w sprawie tego psa. - Witam. Czy chciałaby pani jeszcze czegoś się dowiedzieć o suni bo mam nadzieję, ze czytała pani ogłoszenie? -No. Kiedy można by zobaczyć psa? -Sunia jest w Łodzi. -A to za daleko jest. -Ale w ogłoszeniu pisze gdzie znajduje się sunia (we wszystkich ogłoszeniach pisze,że Mika jest w Łodzi! ) Pani się rozłączyła. Ręce opadają :(
  17. No bo dlaczego ma być dobrze jak może nie być? :(
×
×
  • Create New...