Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Witaj Justysiu :) Fajnie,że już wrodziłaś i do tego z nowymi siłami :) I oby wystarczyły Ci one jak najdłużej :)
  2. Bo są ślepi. Niestety.
  3. Na wizytę i rady. I strasznie jestem ciekawa jak to wpłynie na Misię :)
  4. Bardzo dziękuję Elu za pilnowanie finansów Mikusi :) Niestety o Mikusie nie mam żadnych zapytań. Jak skończą się promowania znowu wyróznimy te same ogłoszenia. Nie będziemy zmieniać ich lokalizaćji. Może w końcu jakiś domek z tych miejscowości zakocha się w Mikusi :)
  5. Powodzenia przystojniaku. Może teraz sie ktoś w tobie zakocha :)
  6. Pozdrowienia i życzenia miłych dni zostawiam :)
  7. Elu żeby wszystko Ci się ładnie chowało i pakowało i wracaj do nas szybko :) Strasznie nie lubię się pakować ale chyba bardziej rozpakowywać ;)
  8. I niech tylko taki dostanie szansę aby stać się domkiem Vanilki :)
  9. Cieszę się Bogusiu ,że to napisałaś bo miałabym takie same obawy.
  10. Trzymam kciuki aby choć trochę pomogły małemu i ulżył w bólu.
  11. Eluś Emui chciała tylko przewietrzyć szafę i zrobiła to jak umiała ;)
  12. A może jej się nie podobały?;) Dzielna dziewuszka :)
  13. To to chyba jakiś moderator może zrobić. Trzeba by do kogoś aktywnego napisać podając link wątku.
  14. Upomniałam się o wieści od p.Patrycji :) "Witam ! U nas wszystko w jak najlepszym porządku. Ach, przepraszamy... co chwile mamy jakiś gości lub prowadzimy walkę z urządzaniem mieszkania. :) Bobik bardzo mnie zaskoczył, ponieważ mam wrażenie, ze otworzył sie na całego ! Jest bardzo szczęśliwym pieskiem, Ogonek w gorze trzyma ! Na spacerach szaleje :D I musze poinformować, ze lubi długie spacery, a ma małe opory z wracaniem do domu. Bardzo lubi spędzać czas na działce. Zauważyłam u niego „instynkt ucieczki” trzeba na to bardzo uważać, bo raz wyrwał mi sie z dłoni i gonił zająca. Na szczęście po chwili go złapałam, ale nic sie nie słuchał. Łobuz mały ! Bardzo przytył i na to tez musze uważać, bo wyjada jedzenie suni. Taki mały pączuś troche sie zrobił :D Jest całkiem innym psem, którego poznałam. Bardzo żywy, a czasami myśle, ze ma dusze szczeniaczka :) Lubi zaczepiać do zabawy nas jak i Gabi. Ps. Czasami w środku nocy nas obudzi za potrzeba, ale nie mamy z tym problemu. :) Pozdrawiamy serdecznie. P&M, Gabi i Bobik ! :) "
  15. Jasne:) https://www.olx.pl/oferta/mala-pieknosc-szuka-domu-CID103-IDvRgKg.html
  16. Czyli u małej wszystko OK?
  17. Jestem za. Tu trzeba specjalisty żeby znowu do przodu ruszyć.
  18. Bogusiu mogę zrobić ogłoszenie i ja tylko podaj na jakie miasto zrobić.
  19. Gabi Kochana. Wiesz,że to dla jej dobra. Inaczej się nie da. Niestety.
  20. To Ty Aniu jesteś Kochaną Wspaniałą Osobą! Dzięki Tobie mała dostała szansę na zmianę . Miałam nadzieję,ze szczekanie jej przejdzie jak tylko zorientuje się co się z nią dzieje,co się zmieniło. Biedna bała się zmiany znanego jej miejsca. Teraz wie ,ze trafiła do raju . I oby już szczekała tylko na dworze w zabawie ;)
  21. Wspaniałe wieści :) Nie ma jak TAKI sprawdzony domek :D
  22. Ręce opadają. Biedna mała. Biedne Wy. Kochane Dziewczyny mam nadzieję, że mała w miarę bezboleśnie przeżyje zwrot a na Was nie wpłynie on zniechęcająco do dalszej pomocy psiakom.
×
×
  • Create New...