-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Biedna kruszynka z radości , z emocji dostało się pani i to pewnie skreśliło ją zaraz :( A chociaż ten drugi piesek skorzystał?
-
I co? Jak tam wizyta?
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kciuki mocno zaciskam! -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Zawsze oglądając takie zdjęcia psiaczka po adopcji zastanawiam się DLACZEGO poprzednia rodzina pozbyła się tak wspaniałego psiaczka. I obojętne jest czy to śliczny długowłosy czy zwyczajny sierściuch. Maleńka tylko tak wspaniałych chwil do końca życia ci życzę!!! -
Będzie dobrze ...bo inaczej być nie może! Z niecierpliwością będę czekać na wieczorny wpis Aniu :)
-
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Sama bym je obie przygarnęła. Miałabym 3 panienki w domu :) No ale...chcieć a móc. Niestety od jednego do drugiego daaaaleka droga :( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wciąż czas ucieka jak szalony. Pozdrowienia Dziewczyny zostawiam!:) -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Już zaciskam kciuki za jutrzejszy dzień! -
Byłam i poprawiłam. Toż to jak miniatura yorka by wagowo była ;) Trzymam kciuki za maleństwo! Oby wszystko dobrze poszło!
-
Jest zapytanie o sunię:) Witam,W jakim wieku +- jest sunia? Ile waży? Czy odnalazłaby się w domu z inną suczką (2lata/7kg) i niemałym już dzieckiem (9) ?JB Dopisałam do ogłoszenia ,ze waży 7,5kg i ma około 2 lat . A to odpisałam Pani Sunia ma około 2 lat. Waży 7,5kg Z suniami jest tak ,że muszą przypaść sobie do gustu. Zawsze można spotkać się na wspólnym spacerze i zobaczyć jak dziewczynki zareagują na siebie :)
-
Już trzymam kciuki! Na Wrocław https://www.olx.pl/oferta/malenka-usia-czeka-CID103-IDvW0XU.html Ma ode mnie promowanie do 10.10. Może ktoś w tym czasie się w maleńkiej zakocha :)
-
Aniu na jakie miasto mam zrobić ogłoszenie dla małej?:)
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dobre wiadomości cieszą :) Bądź grzeczna maleńka :)