-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Eluś wpłata poleciała dzisiaj rano na dobre konto czyli do Ciebie :) Ja jak nie muszę - a nie rozliczam jeszcze bazarków -to nie zaglądam na konto bo po co mi wiedzieć, ze kiepsko tam z pieniędzmi ;) -
Szkoda,że nie ma więcej takich wetów :)
-
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Co tam u Żabusi słychać?:) -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niech szybciutko wraca do pełni sił:) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Edytują post powinno w okienku do góry pokazać się na całej długości ( niestety ja mam tylko to) Duża przekreślona liną poziomą litera. Zaznaczasz tekst , klikasz i jest wyraz - zdanie przekreśłone czyli już nie ma go na bazarku do kupienia ;) -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jestem już ciekawa jak tam dziewczyny będą szaleć w domku :) -
Ufff :D To będziemy czekać na wyniki jutrzejszego usg , które potwierdzi zabieg. A jak mała po uśpieniu?
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A ja się poryczałam... -
Czekamy na wieści.
-
Cała nas gromada :) Więc czekamy na wieści. Biedna Ania pewnie strasznie zdenerwowana...
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej maleńka bo domek na ciebie czeka :) -
Szczęśliwy Pako :) Trafi i Betinka na swoich ! Kolejny psiaczek będzie Wam zawdzięczał zmianę swojego losu:)
-
Nie tak miało być.Miałam nadzieję, ze będzie dobrze a tu masz. Jakąś jednorazową dam po wypłacie wysupłać. Niestety na kolejną stałą nie mogę sobie pozwolić. Guccio kochana szybkiego powrotu do zdrowia!
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że wszystko jest OK bo Tola coś nie pisze. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Też tak czasami mam. Myślę,ze jest to jakiś błąd w programie forum. Ja np raz mam możliwość w okienku powieszania liter, dawania im koloru a bardzo często niestety nie. utrudnia mi to życie na moich bazarkach kiedy potrzebowałabym coś wyróżnić czy skreślić fant,który został kupiony.