Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Eluś wpłata poleciała dzisiaj rano na dobre konto czyli do Ciebie :) Ja jak nie muszę - a nie rozliczam jeszcze bazarków -to nie zaglądam na konto bo po co mi wiedzieć, ze kiepsko tam z pieniędzmi ;)
  2. Szkoda,że nie ma więcej takich wetów :)
  3. Co tam u Żabusi słychać?:)
  4. Niech szybciutko wraca do pełni sił:)
  5. Myślę ,że obie będą miały wzięcie. Będę trzymać kciuki za to - a może warto i tak by je ogłaszać - aby poszły do jednego domku?
  6. Cieszę się i też jakoś wierzę, że dobrze zrobiłyście Dziewczyny dając Panu szansę :)
  7. Edytują post powinno w okienku do góry pokazać się na całej długości ( niestety ja mam tylko to) Duża przekreślona liną poziomą litera. Zaznaczasz tekst , klikasz i jest wyraz - zdanie przekreśłone czyli już nie ma go na bazarku do kupienia ;)
  8. Jestem już ciekawa jak tam dziewczyny będą szaleć w domku :)
  9. A ja myślałam ,ze Mimiś obgryza paznokietki ;) Jestem pewna,że Justysia wybierze najlepszy domek dla małej zołzy :)
  10. Elu jeśli Vanilka trafi do domu dam przez pół roku 10zł stałej. Jeśli nic mi się nie pogorszy postaram się a przedłużę stałą.
  11. Ufff :D To będziemy czekać na wyniki jutrzejszego usg , które potwierdzi zabieg. A jak mała po uśpieniu?
  12. Miejsce bez kotów potrzebne...tylko gdzie szukać.
  13. Czekamy na wieści.
  14. Cała nas gromada :) Więc czekamy na wieści. Biedna Ania pewnie strasznie zdenerwowana...
  15. Zdrowiej maleńka bo domek na ciebie czeka :)
  16. i Vanilkę i Benitkę i Usią i Neskę i całą resztę biedaczków! Święte słowa Justyś. Święte!
  17. A jak pracować mam w weekend? No jak kiedy kciuki za kolejnego psiaczka zaciskam? ;) No to NIECH SIĘ DZIEJE!!!
  18. Szczęśliwy Pako :) Trafi i Betinka na swoich ! Kolejny psiaczek będzie Wam zawdzięczał zmianę swojego losu:)
  19. Nie tak miało być.Miałam nadzieję, ze będzie dobrze a tu masz. Jakąś jednorazową dam po wypłacie wysupłać. Niestety na kolejną stałą nie mogę sobie pozwolić. Guccio kochana szybkiego powrotu do zdrowia!
  20. Mam nadzieję,że wszystko jest OK bo Tola coś nie pisze.
  21. Też tak czasami mam. Myślę,ze jest to jakiś błąd w programie forum. Ja np raz mam możliwość w okienku powieszania liter, dawania im koloru a bardzo często niestety nie. utrudnia mi to życie na moich bazarkach kiedy potrzebowałabym coś wyróżnić czy skreślić fant,który został kupiony.
×
×
  • Create New...