-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
A jednak postanowiłam całość przeznaczyć na jeden cel Wieczorem postaram się porozsyłać zaproszenia. Jeśli ktoś może zaprosić znajome osoby, których nie ma na liście do zapraszania to będę bardzo wdzięczna :)
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Świetnie obaj wyglądają :) -
Szykuję bazarek ,który w połowie ma być na surowicę. Mam nadzieję, że będzie co dzielić :/
-
Niestety za daleko mam do Wrocławia żeby tak wskoczyć i podjechać zdjęcia zrobić. Jak tylko będą jakieś zdjęcia i choć kilka słów o suni to pomogę w ogłoszeniach oczywiście :)
-
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zaciskam kciuki i wiem ,że Poker wybierze najlepiej jak się tylko da. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pocieszę Cię Eluś podobnie mam. Wstaje po ogarnięciu się lecę z psiakiem na spacer jak zdążę to jem śniadanie jak nie to kanapka w torebkę i wyjeżdżamy do pracy. Koło 17,00- 17,30 (o ile idę na rano) powrót. Po drodze małe zakupy. Wychodzę z psiakiem . Wracam coś jem. Ogarniając dom robię obiad na kolejny dzień i znowu już 21.00 się robi. I tak dzień w dzień. Tylko z utęsknieniem patrzę kiedy będę miała wolny weekend żeby zaległości w domu nadrobić i trochę odsapnąć. A jak chodzę na popołudnie to już całkiem nic z tego dnia nie mam. Niestety. -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zaciskam i ja! -
Może zrozumiała ,że narozrabiała i musi się teraz trochę wykazać ;) Sunia pod moją opieką też niszczyła posłanka i pluszowe zabawki. W hoteliku gdzie jest dostaje rogi do gryzienia i zabawki z twardej gumy, których nie jest w stanie zniszczyć. I przeszło jej niszczenie tego co jest miękkie. Noże i u Mia by takie robi do podgryzania pomogły?:)
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Może i do tych naszych podopiecznych w końcu uśmiechnie się szczęście i znajdą się i dla nich domki. Trzymam za to mocno kciuki! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witajcie FK :) Ja Cie Nesiowata naprawdę PODZIWIAM! Jesteś mistrzynią przetworów. Ciągle coś robisz :) Dobrze,że orzechów nie trzeba zaprawiać bo byś jeszcze roboty więcej miała ;) Miłego dzionka i weekendu bo przecież nareszcie nadciąga :D -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
I ja zaciskam kciuki za wspaniały domek :) -
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Obie są urocze. Wspaniale,ze dostały szansę na zmianę swojego losu:) -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Te już brzmią ciekawiej. Może tutaj coś się uda z domkiem dla czarnulki zdziałać :) Trzymam kciuki! -
A to ci mądrala :) Moja jak się woda w butelce skończy to stoi przy niej i powarkuje. Jak głodna to to samo robi przy misce ale tego sama się nauczyła...albo racej nauczyła nas reagować na swoje sygnały :) A o Toffisia miałam zapytanie: Hey ogłoszenie aktualne w spawie pieska? Myślę,że chleba z tej mąki nie będzie ale odpisałam: Tak. Nadal szukamy dla niego najlepszego, odpowiedzialnego domu.W sprawie informacji o Toffisiu oroszę dzwonić pod podany nr telefonu.
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To tak jak kiedyś chyba pisała Anulka : i jeszcze butelka najlepszego wina i kolacja w wyśmienitej restauracji. Ludzie na głowę dostali i tyle! -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jak będzie tekst to pomogę :) Bardzo się cieszę,że wszystko OK :) {ufff}