Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. A jednak postanowiłam całość przeznaczyć na jeden cel Wieczorem postaram się porozsyłać zaproszenia. Jeśli ktoś może zaprosić znajome osoby, których nie ma na liście do zapraszania to będę bardzo wdzięczna :)
  2. Jedyne co mogę zrobić to trzymać kciuki aby Lisiczka się opamiętała! nie mam pojęcia co by zrobić żeby przestała posikiwać/znaczyć.
  3. Szykuję bazarek ,który w połowie ma być na surowicę. Mam nadzieję, że będzie co dzielić :/
  4. Niestety za daleko mam do Wrocławia żeby tak wskoczyć i podjechać zdjęcia zrobić. Jak tylko będą jakieś zdjęcia i choć kilka słów o suni to pomogę w ogłoszeniach oczywiście :)
  5. Zaciskam kciuki i wiem ,że Poker wybierze najlepiej jak się tylko da.
  6. Nie pomogę co do szelek. moja małpa z każdych wyjdzie ale całe szczęście ona się sucha...no w miarę słucha ;)
  7. Pocieszę Cię Eluś podobnie mam. Wstaje po ogarnięciu się lecę z psiakiem na spacer jak zdążę to jem śniadanie jak nie to kanapka w torebkę i wyjeżdżamy do pracy. Koło 17,00- 17,30 (o ile idę na rano) powrót. Po drodze małe zakupy. Wychodzę z psiakiem . Wracam coś jem. Ogarniając dom robię obiad na kolejny dzień i znowu już 21.00 się robi. I tak dzień w dzień. Tylko z utęsknieniem patrzę kiedy będę miała wolny weekend żeby zaległości w domu nadrobić i trochę odsapnąć. A jak chodzę na popołudnie to już całkiem nic z tego dnia nie mam. Niestety.
  8. To takie rozczulające kiedy psiak kładąc się opiera jakąś część ciała na nas:) Bliski kontakt cały czas :)
  9. Może zrozumiała ,że narozrabiała i musi się teraz trochę wykazać ;) Sunia pod moją opieką też niszczyła posłanka i pluszowe zabawki. W hoteliku gdzie jest dostaje rogi do gryzienia i zabawki z twardej gumy, których nie jest w stanie zniszczyć. I przeszło jej niszczenie tego co jest miękkie. Noże i u Mia by takie robi do podgryzania pomogły?:)
  10. Może i do tych naszych podopiecznych w końcu uśmiechnie się szczęście i znajdą się i dla nich domki. Trzymam za to mocno kciuki!
  11. Witajcie FK :) Ja Cie Nesiowata naprawdę PODZIWIAM! Jesteś mistrzynią przetworów. Ciągle coś robisz :) Dobrze,że orzechów nie trzeba zaprawiać bo byś jeszcze roboty więcej miała ;) Miłego dzionka i weekendu bo przecież nareszcie nadciąga :D
  12. Fajnie,że Ajunia tak szybko odnalazła się w nowym miejscu :) Martwią tylko te jej oczka :(
  13. I ja zaciskam kciuki za wspaniały domek :)
  14. Po co mała miałaby się znowu stresować i przypominać sobie tamten dom. Jak dzieci to już duże ;)
  15. Obie są urocze. Wspaniale,ze dostały szansę na zmianę swojego losu:)
  16. Te już brzmią ciekawiej. Może tutaj coś się uda z domkiem dla czarnulki zdziałać :) Trzymam kciuki!
  17. A to ci mądrala :) Moja jak się woda w butelce skończy to stoi przy niej i powarkuje. Jak głodna to to samo robi przy misce ale tego sama się nauczyła...albo racej nauczyła nas reagować na swoje sygnały :) A o Toffisia miałam zapytanie: Hey ogłoszenie aktualne w spawie pieska? Myślę,że chleba z tej mąki nie będzie ale odpisałam: Tak. Nadal szukamy dla niego najlepszego, odpowiedzialnego domu.W sprawie informacji o Toffisiu oroszę dzwonić pod podany nr telefonu.
  18. To tak jak kiedyś chyba pisała Anulka : i jeszcze butelka najlepszego wina i kolacja w wyśmienitej restauracji. Ludzie na głowę dostali i tyle!
  19. Jak będzie tekst to pomogę :) Bardzo się cieszę,że wszystko OK :) {ufff}
×
×
  • Create New...