Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Niestety nasze życie ciągle goni dzień za dniem i zapominamy o wielu rzeczach. Eluś trzymam za Was kciuki!
  2. Trzymam kciuki maleńka! Aniu przytulam!
  3. Obie są urocze! Niech im życie już tylko na wspólnych zabawach upływa!:)
  4. Cudna maleńka! Świetne zdjęcia będzie można już wybrać do ogłoszeń małej :D Ewa Marta nie zazdroszczę chwili rozstania :(
  5. Dobrze,że trafiła na tak wspaniałą osobę. Trzeba wierzyć ,ze ich relacje się kiedyś polepszą. Pewnie nie będzie sunia nigdy miziastym psiakiem ale jej Pani o tym wiedziała i dała jej szansę na dom. I to jest wspaniałe:)
  6. Pan był dziwny od samego początku wiec...nic się nie zmieniło. Najważniejsze,że chłopak czuje się o niebo lepiej niż kiedyś :)
  7. Mały, kochany Wariatuńcio z niego :D
  8. Trzymam kciuki aby sio było jak najszybciej tam gdzie powinno :)
  9. Co tu dużo pisać? Miała mała szczęście,że ją Basia wypatrzyła,że Ty Aniu ja zabrałaś do siebie i ,ze ją ktoś z ogłoszenia wypatrzył i trzymam kciuki żeby już pokochał :)
  10. No to teraz już wsio OK!:) Wspaniale Vanilko! Powodzenia maleńka!:)
  11. Będzie dobrze...O Figusię się nie martwię raczej o Ewa Marta i jej Peruszkę.
  12. To Ci się Kochana porobiło . Dla Mamy ciepłe myśli przesyłam i niech się szybko goi!
  13. Aniu jesteś WSPANIAŁA:*
  14. Myślę,że by warto bo to zawsze coś wpadnie.
  15. Kto by pomyślał ,że może być z niego taka zaraza. Oby dobra szkoła dała mu możliwość znalezienia domu.Oby1
  16. Elu to darmowy programik i jest wiele tutoriali do niego w necie po polsku oczywiście. W innych językach też...no ale trzeba je znać ;) Tutaj forum ,z którego dużo się kiedyś nauczyłam. Teraz pewnie też tam mają fajne porady tylko mi czasu brak. Aniu pytaj. Co wiem to powiem :) Pozdrowienia dla FK zostawiam :)
×
×
  • Create New...