Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale kiedy widzi się i czyta o postępach psiaka :) Misiu oby tak dalej!:)
  2. Robię co mogę Eluś ;) Całe szczęście nie ;) Nie pisałam Anulko bo...nie chce zapeszać. 3 piętro w bloku. Okolica spokojna. Blisko las do spacerów. Nawet nie trzeba przechodzić na drugą stronę ulicy. Pan miał już dwa psiaczki ze schroniska. Ostatni agresywny. Gryzł wszystkich. Cierpliwość i miłość rodziny zaowocowała tym ,że psiak zmienił się o 180 stopni. Zobaczymy co jutro okaże się po PA.
  3. Jeśli telefony mają być beznadziejne to niech nie dzwonią ;)
  4. Proszę i ode mnie przekazać pozdrowienia i kazać p,Magdzie tam siedzieć do póki nie zrobią tam porządku z cukrem. Psiaczki mają wspaniałą opiekę i nic im nie jest. Nie wiadomo czy kiedyś trafi się druga taka szansa ;)
  5. Kolejna Wasza DWÓJKA poszła razem do jednego domku. Będą dziewczyny miały w sobie oparcie . Razem były kiedy było im źle i razem wkraczają w swój radosny, wspaniały świat z nową rodzinką :) Wspaniale:):):)
  6. Elu jestem i ja u chłopaka. Postaram się jakoś pomóc...tylko proszę o czas bo z kasą u mnie b.krucho. Pochorowała mi się rodzinka a koszty leków wiemy jakie są :(
  7. Jestem Gabi u małej. Coś dla suni podrzucę tylko daj mi trochę czasu :)
  8. Dusieńka miała wielkie szczęście,że trafiła na panią Basię :) Nie idzie czasem Pani sklonować? Bo by się Mikuni taka Pani przydała :D
  9. Lepiej żeby choróbsko się nie rozwinęło a na domiar złego nie przeniosło na pozostałe psiaki.
  10. Proszę podaj mi jeszcze raz konto. Gdzieś mi po awarii kompa "notatki" poznikały:(
  11. Z Jagusi cwaniara się robi :D A może podstryszała bajkę o księżniczce na ziarnku grochu?;) A poważnie to moja też wybiera najwyższy punkt na kanapie i tam pakuje swój tyłeczek :) Jak widać na ostatnim zdjęciu przy/na pani nakwygodniej/najbezpieczniej :D
  12. Brzusio w plameczki - CUDO :D Psiak na właściwym miejscu w domu :D
×
×
  • Create New...