-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Szkoda...ale wiem że podjęłaś najlepszą decyzję dla Szyszki. Może inny, mniejszy psiak by się nadał, czy w ogóle żaden? -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jaki piankny różofiutki księciunio, bossski :-) -
Nadajesz się, nadajesz i oby wszystkie Twoje tymczasy w takim zawrotnym tempie znajdowały domki :-)
-
Cuda panie cuda się dzieją, chwila przerwy na dogo i Sabinka w domu stałym, jutro może i Szyszka, cuda cuda :-)
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu masz złotą rękę do psiaków :-) oby dom był godny zaufania i najwspanialszy z wspaniałych :-) -
Zawsze można zwalić na nowy trynd w perfumiarstwie ;-)
-
Czekamy
-
Wróciłam do domu, zaglądam na dogo a tu takie wiadomości :-) trzymam kciuki, mocno.
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Na dzień dobry dla Sziszki i Nutusi, piękna Edenka, miłego dnia :-) [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5041f66872f4dffb.html][/URL] -
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
jaguska replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Mój boziu, jak się patrzy na te staruszki to serce się rozsypuje na kawałeczki. Podajcie mi numer konta wrzucę 50 do puszki staruszków. -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
O, psie złodziejaszki potrafią różne rzeczy z kuchni podkraść, a to właśnie obierki, a to racucha, a czasem nawet kanapkę z talerza. Najlepiej wygląda współpraca kocio-psia, jak się nie daj panie cokolwiek zostawi na blacie, to koty wyliczankę robią, to dla nas a to psy dla was ;-) Mój eM jest niereformowalny i już wiele razy rano gonił kota który zwiewał z jego śniadaniówką w pyszczku. -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dubel. Inka, widocznie Wam dobrze z oczy patrzy, a ja mam może wilcze oczy ;-) ja też obierkami nie karmię jakby co ;-) -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Poczekaj poczekaj, ja Cię kiedyś skontroluję ;-) osobiście. A pewnie że dobrze że kontrolują, durnota ludzka przekroczyła już granice kosmosu, jednak odczucia z tym związane każdy ma inne, jeden głęboko gdzieś, a drugi ma stresa. Ja jestem z tych przejmujących się, ostatnio w te upały o niepokój przyprawiła mnie moja najstarsza Ziutka, no przecież ma już 14 lat to pewnie zaraz zemrze, już za minutę ;-) i nie przemawiało do mnie że ma dobre wyniki niedawno zrobione, oczywiście minął upał i minęły dolegliwości, cóż... -
Moim zdaniem taka propozycja ma zawsze sens :-)
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ty się kochana ze mnie nie podśmiewaj, bo mi taka wizytacja zaburza poczucie wartości, wprawia w konsternację czy aby na pewno jestem dobra dla zwierząt a może mi się tylko tak wydaje. Wiem jedno, kiedyś, za lat kilka oby jak najdłużej nie, jeśli zdrowie pozwoli i będę mogła dać dom na dożycie jakiemuś chorutkiemu starusiowi, to wyszukam w jakimś schronisku małą, starą, chorą bidulę i wezmę bezpośrednio ze schroniska, bo wolę żeby ktoś do mnie przyjechał towarzysko w odwiedziny, zobaczyć jak się zwierzaczek czuje, niż na kontrolę. -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Aaaaa w sobotę mam wizytę lub może wizytację czy moja chałupka nadaje się dla Misia, bo już sama nie wiem, może się jednak nie nadaje? -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Myszy i u nas się trafiają, szczególnie na wycieraczce i na tarasie, dzikuny znoszą w podzięce, moje przyniosły w tym roku tylko raz ale ptaszka, nie wytropiłam który to zrobił bo bym mu ogon z d... wyrwała, a wszystkim przecież nie wyrwę ;-) Psiaki szybko załapują luksus ;-) to i Szyszencja zakosztowała spania na piernatach i się jej spodobało, co dziwne raczej nie jest ;-) Pozdrawiam. -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
jaguska replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja coś tam na ten temat słyszałam ale że aż tak, że nawet do śmierci może doprowadzić to nie wiedziałam. Trzymam nieustannie kciuki za Karmelka i za opiekunkę również. -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
No znowu nie napisałam nicku ....SKS niestety. Jeśli przelew jest od Iwony L. to mój on ci jest ;-) -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Głaski dla chorutka Lesia i całej ferajny, co to teraz z tym Cushingiem, tyle psiaków na to choruje :-( -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
A ja polecę wierszem Barbary Borzymowskiej, może komuś mocniej serce zabije do Czupurka. Siada Pan Bóg wieczorem Siada Pan Bóg wieczorem przy kominku, zmęczony W wysiedzianym fotelu, wreszcie w starych kapciach Wzdycha ciężko i smutno, potrząsając głową Ciężko być Panem Bogiem w takich trudnych czasach Panie… z pyskiem na Bożej nodze mruczy Boży Pies Ten Azor, ten z wioski pod lasem, ma za krótki łańcuch Widzę, że jesteś zmęczony, ale wiesz, jak to jest… I, Panie Boże,ta Bella, co oszczeniła się w lesie Umarła wczoraj. Z głodu. Anioł duszę już niesie. Ale wzięliśmy mamę, a dzieci zostały same… I w lesie psa ktoś przywiązał, bo miał już jego dość Daj żeby jeszcze dzisiaj szedł lasem inny ktoś Pomyśl o psach, które tęsknią, i wszystkich tych, co są głodne I o tych, które są bite, i wielu tych, co samotne I przejechanych na drogach – żeby trafiły do Boga… Panie… jesteś zmęczony, ale wiesz, jak to jest One mnie proszą o Ciebie, mruczy do Boga pies - dobrze już, dobrze, piesku, zrobimy wszystko w lot - z boku, na cichych łapach, skrada się Boży Kot..