-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
W takim razie bardzo bardzo dziękujemy! Ja, Alfred i Baj:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Nie wiem. Nie myślałem o tym. To wszystko jest jeszcze zbyt świeże. Może jest to dobry pomysł, ale musiałbym go przemyśleć. Do tego napięta sytuacja na świecie mnie chwilami martwi, mając tyle zwierzaków pod opieką... Dopiero co 1 stycznia dostałem nagle znalezionego kota na DT, ale tak się szczęśliwie złożyło, że następnego dnia znalazł dom. Ponownie dziękuję za zaufanie. Dziękuję za pamięć o moich psach:) Przy obecnych cenach przesyłek, nie ma sensu tego jedzenia nigdzie wysyłać. Myślę, że chyba najlepiej będzie jak policzę jedzenie i przysmaki po cenie zakupu i doliczę tę kwotę do obecnej sumy pieniędzy bo w końcu każdy grosz się przyda bezdomniakom, a ja nie mógłbym tego tak po prostu przyjąć w prezencie. Wtedy pomyślę jak to wszystko podzielić. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dzięki, na pewno by się ucieszyły, ale przed chwilą napisałem do p. Danki by podjęła jakieś decyzje co do tego wszystkiego. Dziękuję Nadziejko. Niby takie jest życie, ale to zawsze nas zaskoczy... -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Też liczę na to, że uciekł i ktoś się po niego zgłosi. I przede wszystkim, że pójdzie go jeszcze postawić na łapy:/ Ciekawe ile czasu spędził pod tym drzewem:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Spis rzeczy, które u mnie zostały po Pandzie i Klusce: 1. Karma. Markus Muhle - 7,9 kg. 2. Przysmaki: - 2 kurze łapki, - Wiejska Zagroda kurze wątróbki (kilka kawałeczków) - Bosch Goodies Light 450 g (nieotwarte) - Maced ścięgna wołowe 100 g (nieotwarte) 3. Smycze: 1 parciana i 1 łańcuszkowa. 4. Obroże: 4 parciane 5. Leki: - NO-SPA 40 mg - 20 tabletek - Libeo Vet. 10 mg (Furosemide) - 12 tabletek - Trocoxil 95 mg - 2/3 tabletki, a dokładniej 2 x 1/3 tabletki. Lek przeciwbólowy o przedłużonym działaniu. To dwie porcje leku dla psa o wadze 11-15 kg lub jedna porcja dla psa o wadze 24-30 kg. Tak pokazuje tabelka na ulotce. 6. Pieniądze. W dalszym ciągu aktualne jest rozliczenie z 16 grudnia, czyli na jej koncie, u mnie, pozostało 1190 zł. 7. Dokumentacje medyczne Pandy i Kluski. To są, mam nadzieję, wszystkie rzeczy, które były kupione za Wasze pieniądze lub sunie przywędrowały z nimi do mnie. Jeśli o czymś zapomniałem to proszę o przypomnienie. Co mam teraz z tym zrobić? -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Miluś, nie wiem co powiedzieć:) Życzę zdrowia, zdrowia, zdrowia na cały 2020r! -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zaniedbałaś? Tak ogólnie to wątek działa znacznie sprawniej niż spora większość wątków bezdomniaków... Korzystając z okazji życzę wszystkiego dobrego, a zwłaszcza zdrowia, na cały Nowy Rok! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
To sprytna bestia, wie co niedobre i nawet ma tu takie spojrzenie:) Trzeba kupić nowy tapczan zanim fotele się zużyją;) Życzę wszelkiej pomyślności na 2020 r! -
Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)
Maciek777 replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Udanego 2020 r! -
Spóźnione podziękowania:) Co do problemu to nie wiem co może być powodem. W ogóle są dwie metody wstawiania zdjęć. Pierwsza to bezpośrednie dodanie załącznika (po lewej stronie), albo po prawej stronie jest "wstaw inne multimedia", a po kliknięciu wybieramy "wstaw grafikę z adresu URL" i tam wklejamy link do zdjęcia wstawionego na zewnętrzny serwer, np na zmniejszacz.pl. W sumie jest jeszcze trzeci sposób: w oknie pisania, u góry po lewej jest opcja podkreślania tekstu, a po jego prawej stronie są jakby ogniwa łańcucha (Link) i po kliknięciu wklejamy link do zdjęcia z zewnętrznego serwera w pole "Adres URL" i Wstawiamy do postu, z tym, że ta opcja powoduje, że na wątku pojawia się tylko link do zdjęcia, a nie samo zdjęcie. Mam nadzieję, że nie wysiadły wszystkie 3 metody dodawania zdjęć... Na nadchodzący 2020 r życzę wszystkim szczęścia i pomyślności, a Olenkowi dodatkowo bardzo dużo zdrowia:)
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Udanego 2020 roku! -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dużo zdrowia i szczęścia na Nowy Rok! -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Tola, Nesiowata, dziękuję za życzenia świąteczne. Spóźniłem się na Święta to teraz życzę Wam i wszystkim, którzy tu jeszcze zaglądają wszystkiego najlepszego na Nowy Rok! -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Teraz dopiero widzę co się stało. Współczuję... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dokładnie bo jakość życia, a nie jego długość się liczy. Ja usypianie traktuję jako ratunek dla zwierzęcia, mimo, że nie tak chciałoby się go uratować... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. W sumie nic więcej, Ty czy ja, nie mogliśmy zrobić. Jest to jakieś pocieszenie, że oszczędzamy im cierpienia. Co by jednak nie mówić, śmierć zawsze przychodzi zbyt szybko... -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Bardzo mi przykro z powodu Maksia. Wiem co teraz czujesz. Aż za dobrze wiem. Bardzo mądrze napisałaś "nie chcę, żeby cierpiał tylko po to, żeby ze mną być....". Tą zasadą powinno się kierować w przypadku ciężkich chorób naszych zwierząt, ale wiadomo, że to nie łatwe. Najważniejsza jest jakość życia, a nie jego długość. Kochałaś (kochasz) Maksia, on to wiedział i był z Tobą szczęśliwy. Życie skazało go na tę chorobę. Po prostu przyszedł jego czas i jedyne co można było zrobić to zminimalizować jego cierpienie, co Ci się udało. Dobrze, że zdiagnozowanie Twojej choroby powoli, ale porusza się na przód. Dużo, dużo zdrowia życzę. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję... Mam wrażenie, że teraz nowotwory to najczęstsza choroba. Jak u ludzi tak u zwierząt. Nie żałuję tej decyzji i dobrze, że nie miała nagłego pogorszenia tylko stopniowe. Tak właśnie robię, chociaż z różnym skutkiem. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jak wiecie, zostały u mnie pieniądze i rzeczy należące do Pandy i Kluski. Wszystkie je tu wypiszę by było wiadomo czego ile jest i będę czekał na instrukcje gdzie to przesłać czy co z tym zrobić. Ale pozwolicie, że zrobię to po Świętach? Nie mam teraz do tego głowy. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo. Też musisz zdecydować? Ty masz o wiele większe doświadczenie w podejmowaniu tych trudnych decyzji niż ja. Z resztą nie mam pojęcia jak Ty znosisz te częste rozstania gdy masz tyle zwierzaków pod opieką... Właśnie tym pocieszam się najbardziej, chociaż wiadomo, że jak nagle przyjdzie taka chwila to to już nie działa. Trzymaj się...