-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z decyzją asiuniab, miałem wybrać wątek do przekazania "jej" części spadkowych pieniędzy. Padło na DT u mari23, co widać poniżej:) Link w rozliczeniu. Do tego przelewu dodałem jeszcze 20 zł by wyzerować konto. Też bym chciał z tych samych powodów:) Dziękuję za potwierdzenie:) Gromadka zadowolona, mam nadzieję:) A ile ich teraz mieszka u Ciebie? Jeśli chodzi o mój wkład w ten prezent (poklikanie by zrobić przelew) to nie ma za co:) Rozliczenie: Stan z 23 lutego: +220 zł 26 lutego: -220 zł przelew na DT u mari23 >KLIK< Stan na chwilę obecną: 0 zł (słownie: zero złotych) O przedmiotach, które zostały po nich, już pisałem w poprzednich postach. Tym oto sposobem zamknęły się wszystkie sprawy spadkowe po Klusce i Pandzie. O właśnie:) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Super fotki! Pies rozpoczyna nowe, wspaniałe życie:) A już nowe, wspaniałe imię posiada?:) Dzięki mnie? W sensie, że poświęciłem kilka minut na przelew cudzych pieniędzy:) Dobrze wiedzieć, że pieniądze się im przydadzą:) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Zgadzam się ze wszystkimi przedmówczyniami, że jesteś niesamowita itd:) Zazdroszczę wytrwałości w tym co robisz! Pies wydaje się być baaardzo fajny z charakteru bo z wyglądu to już nic się nie wydaje tylko jest to wiadome:) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
I naprawiania świata ciąg dalszy... Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień! -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Cieszę się, że do nas wróciłaś:) Życzę by podstęp się udał:P Dzikuska na pewno trochę się uspokoi jak się przekona, że jest już bezpieczna. A reszta to już praca z nią, ale przecież zdarzają się ludzie, którzy takie adoptują... Mari, zrobiłem przelew na "Twoje" psiaki:) Te pieniądze nie były moje, a stanowiły część spadku po Klusce i Pandzie >>>KLIK<<< -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za potwierdzenie:) Pozdrowienia również dla Ciebie:) Pewnie już niedługo, ale w końcu to normalne... Rozliczenie: Stan z 14 lutego: +390 zł 22 lutego: -200 zł - przelew na konto Klary >KLIK< Stan na chwilę obecną: +220 zł -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
I jeszcze sobie herbaty wymagasz??? :O :D Dziękujemy:) Rzeczywiście Bajutek by się ucieszył:) Wiosna idzie, a jeszcze nawet zimy nie było. Ogólnie szkoda, ale dla dobra zwierzaków mieszkających na zewnątrz to się cieszę, że nie było mrozów. Dziękujemy raz jeszcze i przekażę mu:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Trochę ruda była, ale np na papierach od weta miała wpisane zawsze "umaszczenie: wilcze":) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Tak jak wcześniej było pisane - nikt nie zgłosił innego pomysłu to właśnie kupiłem 4 obroże po Klusce i Pandzie więc na ich konto dokładam 30 zł. Rozliczenie: Stan z 12 lutego: +390 zł 14 lutego: +30 zł - zapłata za obroże Stan na chwilę obecną: +420 zł Do tego ta część spadku, jakim miała pokierować paula_t pójdzie na Klarę >KLIK<. Dlaczego ją wybrałem? Duża, starsza, o przeciętnej urodzie i ujemnym stanie konta:( Leki po suniach dotarły wczoraj do Murki:) >KLIK< Z ciekawostek to muszę Wam coś pokazać! Wczoraj, przeglądając psy na OLXie, w oczy rzuciła mi się ta parówkowa ONka:) Otwieram ogłoszenie i widzę, że ona jest nie tylko podobna do Kluski, ale nazwana jest "kluseczką", a do tego ma taki charakter jak ona, a wisienką na torcie jest fakt, że mieszka w DT u Kasi, gdzie mieszkały Kluska z Pandą... Nawet na ostatnim zdjęciu te psy wyglądają jak takie trochę inne Kluska i Panda:) https://www.olx.pl/oferta/dama-cudowna-sunia-wilczurek-na-krotkich-nozkach-szuka-domu-CID103-IDr8zEt.html#551dc1d595 -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zazdroszczę takiego widoku przytulonych do siebie kotów. U moich to nie do pomyślenia. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Mnie też się podoba:P Przyjechać możesz kiedy chcesz - do wiosennych porządków każda ręka się przyda;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Od siebie powiem, że nie ma za co:) To już drugi wątek, przez Ciebie wskazany, można odkreślić. Rozliczenie: Stan z 11 lutego: +690 zł 12 lutego: -300 zł - przelew na konto Blekusia >KLIK< Stan na chwilę obecną: +390 zł -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzięki za potwierdzenie! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Mam potwierdzenie wpłaty u Radysiaka vel Pieguska aka Kropka zgodnie z prośbą Oleny:) Tu jego wątek >KLIK< i samo potwierdzenie: Rozliczenie: Stan z 08 lutego: +790 zł 11 lutego: -100 zł - przelew na konto Pieguska >KLIK< Stan na chwilę obecną: +690 zł -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Nie wiedzieć dlaczego, ostatnia seria zdjęć (jesiennych) cała usunięta, a starsze od nich jeszcze są na wątku:/ -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że dawno u Baja nie było Baja więc korzystając z dzisiejszych 12*C nadrabiamy zaległości:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Pieniądze bardzo się jej przydadzą:) Dzięki za potwierdzenie tutaj! Kolejną wpłatę już odliczamy. Za zgodą Pucki, zdecydowałem, że jej część przeleję właśnie Miłej - link do jej wątku w rozliczeniu. Rozliczenie: Stan z 06 lutego: +990 zł 08 lutego: -200 zł - przelew na konto Miłki >KLIK< Stan na chwilę obecną: +790 zł -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dzięki! Jeśli nikt, powiedzmy do środy, nie będzie miał nic przeciwko lub innego pomysłu to tak zrobię. Również żeby nie przeciągać w nieskończoność tych spraw spadkowych, w czwartek odkupię te obroże za 30 zł, jak pisałem kilka dni temu. Chyba, że do tego czasu ktoś będzie miał co do nich inny pomysł. Myślę, że to dobra cena bo ta biała obroża kosztowała chyba 22 zł, a 3 pozostałe są już poprzecierane więc mają raczej tylko wartość sentymentalną. Odbiorcę tabletek już znalazłem. Tak się złożyło, że bezdomniaki w hotelu u Murki zażywają te leki więc w poniedziałek je wyślę. -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nr konta już dostałem i przed chwilą zrobiłem przelew:) Przesłane pieniądze nie są moje, a stanowią część spadku po, nieżyjących już, Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<. Ten wątek do obdarowania wskazała Olena84.