Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Zgodnie z decyzją asiuniab, miałem wybrać wątek do przekazania "jej" części spadkowych pieniędzy. Padło na DT u mari23, co widać poniżej:) Link w rozliczeniu. Do tego przelewu dodałem jeszcze 20 zł by wyzerować konto. Też bym chciał z tych samych powodów:) Dziękuję za potwierdzenie:) Gromadka zadowolona, mam nadzieję:) A ile ich teraz mieszka u Ciebie? Jeśli chodzi o mój wkład w ten prezent (poklikanie by zrobić przelew) to nie ma za co:) Rozliczenie: Stan z 23 lutego: +220 zł 26 lutego: -220 zł przelew na DT u mari23 >KLIK< Stan na chwilę obecną: 0 zł (słownie: zero złotych) O przedmiotach, które zostały po nich, już pisałem w poprzednich postach. Tym oto sposobem zamknęły się wszystkie sprawy spadkowe po Klusce i Pandzie. O właśnie:)
  2. Super fotki! Pies rozpoczyna nowe, wspaniałe życie:) A już nowe, wspaniałe imię posiada?:) Dzięki mnie? W sensie, że poświęciłem kilka minut na przelew cudzych pieniędzy:) Dobrze wiedzieć, że pieniądze się im przydadzą:)
  3. Zgadzam się ze wszystkimi przedmówczyniami, że jesteś niesamowita itd:) Zazdroszczę wytrwałości w tym co robisz! Pies wydaje się być baaardzo fajny z charakteru bo z wyglądu to już nic się nie wydaje tylko jest to wiadome:)
  4. I naprawiania świata ciąg dalszy... Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!
  5. Cieszę się, że do nas wróciłaś:) Życzę by podstęp się udał:P Dzikuska na pewno trochę się uspokoi jak się przekona, że jest już bezpieczna. A reszta to już praca z nią, ale przecież zdarzają się ludzie, którzy takie adoptują... Mari, zrobiłem przelew na "Twoje" psiaki:) Te pieniądze nie były moje, a stanowiły część spadku po Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<
  6. Dziękuję za potwierdzenie:) Pozdrowienia również dla Ciebie:) Pewnie już niedługo, ale w końcu to normalne... Rozliczenie: Stan z 14 lutego: +390 zł 22 lutego: -200 zł - przelew na konto Klary >KLIK< Stan na chwilę obecną: +220 zł
  7. Nic się nie stało:) Przelew poleciał! Mamy ten sam bank więc pewnie już je masz u siebie:) Przesłane pieniądze nie były moje, a stanowią część spadku po, nieżyjących już Klusce i Pandzie >>>KLIK<<< Proszę bardzo:)
  8. I jeszcze sobie herbaty wymagasz??? :O :D Dziękujemy:) Rzeczywiście Bajutek by się ucieszył:) Wiosna idzie, a jeszcze nawet zimy nie było. Ogólnie szkoda, ale dla dobra zwierzaków mieszkających na zewnątrz to się cieszę, że nie było mrozów. Dziękujemy raz jeszcze i przekażę mu:)
  9. Trochę ruda była, ale np na papierach od weta miała wpisane zawsze "umaszczenie: wilcze":)
  10. Tak jak wcześniej było pisane - nikt nie zgłosił innego pomysłu to właśnie kupiłem 4 obroże po Klusce i Pandzie więc na ich konto dokładam 30 zł. Rozliczenie: Stan z 12 lutego: +390 zł 14 lutego: +30 zł - zapłata za obroże Stan na chwilę obecną: +420 zł Do tego ta część spadku, jakim miała pokierować paula_t pójdzie na Klarę >KLIK<. Dlaczego ją wybrałem? Duża, starsza, o przeciętnej urodzie i ujemnym stanie konta:( Leki po suniach dotarły wczoraj do Murki:) >KLIK< Z ciekawostek to muszę Wam coś pokazać! Wczoraj, przeglądając psy na OLXie, w oczy rzuciła mi się ta parówkowa ONka:) Otwieram ogłoszenie i widzę, że ona jest nie tylko podobna do Kluski, ale nazwana jest "kluseczką", a do tego ma taki charakter jak ona, a wisienką na torcie jest fakt, że mieszka w DT u Kasi, gdzie mieszkały Kluska z Pandą... Nawet na ostatnim zdjęciu te psy wyglądają jak takie trochę inne Kluska i Panda:) https://www.olx.pl/oferta/dama-cudowna-sunia-wilczurek-na-krotkich-nozkach-szuka-domu-CID103-IDr8zEt.html#551dc1d595
  11. Zazdroszczę takiego widoku przytulonych do siebie kotów. U moich to nie do pomyślenia.
  12. Mnie też się podoba:P Przyjechać możesz kiedy chcesz - do wiosennych porządków każda ręka się przyda;)
  13. Od siebie powiem, że nie ma za co:) To już drugi wątek, przez Ciebie wskazany, można odkreślić. Rozliczenie: Stan z 11 lutego: +690 zł 12 lutego: -300 zł - przelew na konto Blekusia >KLIK< Stan na chwilę obecną: +390 zł
  14. Mam potwierdzenie wpłaty u Radysiaka vel Pieguska aka Kropka zgodnie z prośbą Oleny:) Tu jego wątek >KLIK< i samo potwierdzenie: Rozliczenie: Stan z 08 lutego: +790 zł 11 lutego: -100 zł - przelew na konto Pieguska >KLIK< Stan na chwilę obecną: +690 zł
  15. Nie wiedzieć dlaczego, ostatnia seria zdjęć (jesiennych) cała usunięta, a starsze od nich jeszcze są na wątku:/
  16. Przepraszam, że dawno u Baja nie było Baja więc korzystając z dzisiejszych 12*C nadrabiamy zaległości:)
  17. Pieniądze bardzo się jej przydadzą:) Dzięki za potwierdzenie tutaj! Kolejną wpłatę już odliczamy. Za zgodą Pucki, zdecydowałem, że jej część przeleję właśnie Miłej - link do jej wątku w rozliczeniu. Rozliczenie: Stan z 06 lutego: +990 zł 08 lutego: -200 zł - przelew na konto Miłki >KLIK< Stan na chwilę obecną: +790 zł
  18. Dzięki! Jeśli nikt, powiedzmy do środy, nie będzie miał nic przeciwko lub innego pomysłu to tak zrobię. Również żeby nie przeciągać w nieskończoność tych spraw spadkowych, w czwartek odkupię te obroże za 30 zł, jak pisałem kilka dni temu. Chyba, że do tego czasu ktoś będzie miał co do nich inny pomysł. Myślę, że to dobra cena bo ta biała obroża kosztowała chyba 22 zł, a 3 pozostałe są już poprzecierane więc mają raczej tylko wartość sentymentalną. Odbiorcę tabletek już znalazłem. Tak się złożyło, że bezdomniaki w hotelu u Murki zażywają te leki więc w poniedziałek je wyślę.
  19. Nr konta już dostałem i przed chwilą zrobiłem przelew:) Przesłane pieniądze nie są moje, a stanowią część spadku po, nieżyjących już, Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<. Ten wątek do obdarowania wskazała Olena84.
  20. Przelew właśnie poleciał:) Przesłane pieniądze nie są moje, a jest to spadek po, nieżyjących już, Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<. Ten wątek do obdarowania wskazała Olena84.
×
×
  • Create New...