Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Dzielne kotki:) W domu się nie nudzą bo, jak widać na zdjęciu, czytają "Małe Życie";)
  2. Teraz dopiero zauważyłem, że paula_t ostatnio na dogo weszła 4 lata temu i odeszła z tego portalu: Czyli celu, na który mam przelać "jej" część pieniędzy nam tu nie poda... Ma ktoś z nią jakiś kontakt? Bo jak nie to się wybierze za nią...
  3. Dzięki! Właśnie zrobiłem przelew:) Pieniądze, które wysłałem nie są moją własnością. Stanowią część spadku po, nieżyjących już, Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<
  4. Pieniądze już do nich dotarły, a poniżej potwierdzenie wpłaty 200 zł na tamtym wątku:) Już wysłałem zapytania o nr-y kont i teraz tylko pozostaje czekać... Witamy, Znowu smutno się zrobiło... Co roku o niej pamiętałaś... Teraz to Panda jest Mikołajem i rozdaje prezenty potrzebującym z Dogo... Jako, że mamy już potwierdzenie jednej wpłaty to możemy ją odkreślić: Rozliczenie: Stan z 16 grudnia: +1190 zł 06 lutego: -200 zł - przelew na konto Szczebrzeszyniaków >KLIK< Stan na chwilę obecną: +990 zł
  5. Już podała i przelew poszedł:) Fajne tu zwierzaki macie:) Przesłane pieniądze nie są moje, a stanowią część spadku po nieżyjących już Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<. Ten wątek do obdarowania wskazała bakusiowa.
  6. Nie wiem co mogę napisać:( Jesteśmy z Tobą...
  7. Dziękuję za możliwość wyboru:) Właśnie przeglądałem wątki i mam pewne swoje typy. Do jutra się zdecyduję. Tobie też dziękuję:) Jutro na wybranym wątku zapytam o konto, a potwierdzę tutaj jak tam potwierdzą wpłatę. Widzę, że masz jedno z tych kont, które źle zniosło "udoskonalenia" dogowe:/ Dziwne, że już tyle lat minęło i na szczęście admini nie ruszają już systemu. A z drugiej strony czasem się zastanawiam kiedy przyjdzie ten dzień, w którym dogo zostanie bezpowrotnie wyłączone, oczywiście bez zapowiedzi:/
  8. Cokolwiek nastąpi jutro w gabinecie to będzie pomoc dla Czarusia i tym się możesz pocieszać. Trzymaj się...
  9. Aż czytać nie mogę o Czarusiu:( Para nieszczęścia wydaje się szybko adopcyjna:) Sunia powiedziałbym, że wręcz rasowa, taki ma zgrany wygląd, a szczeniak to zawsze szczeniak:) Chociaż jak wielkim problemem jest np brak oka? Czasem się zastanawiam. Jest to zaleta czy wada? Wiadomo, że nie każdy go zechce, ale ci co chcą w pełni zdrowego szczeniaka to będą wybierać jeszcze ze stu innych, a przecież zdarzają się ludzie, którzy szukają zwierzaków z jakimiś ułomnościami by i one mogły cieszyć się domem, a wtedy wybór jest już mocno ograniczony...
  10. Lepiej bym tego nie ujął... Co do spadku po Pandzie to przepraszam, że tyle to trwa:/ Jestem ostatnio bez czasu. Chciałem sam zdecydować na jakie zwierzaki z dogo przeznaczyć te pieniądze, ale chyba najlepiej będzie jeśli każda z deklarowiczek z 2019 r. poda wątek, na którego przeleję część pieniędzy. Czyli, na podstawie rozliczenia pani Danki, są to: - bakusiowa - Olena84 - mama Oleny84 - asiuniab - paula_t - pucka69 Już piszę do Was PW bo możecie prędko tu nie zajrzeć. Dokumentacje medyczne zniszczę, jak to robię po moich zmarłych zwierzakach. Chyba, że macie coś przeciwko. Żadna z tego pamiątka - choroby i jeżdżenie po wetach:( Smycze i obroże. To to już są pamiątki. Nie macie nic przeciwko jak kupię obroże za 30 zł? Smycze, jako, że chyba nigdy u mnie nie używane oddałbym do schroniska lub fundacji. Co do leków to jestem w trakcie szukania jakiegoś nieszczęśnika, któremu się przydadzą. Po kolei pytam na PW, nie chcę pytać wszystkich na raz by później nie musieć odmawiać.
  11. Ale się dzieje:/ Do kompletu potrzebny jeszcze jakiś nieszczekający;)
  12. Wow, jakie rozliczenie. Zwłaszcza, że chyba nie musiałaś... Co do tej mojej decyzji to się wahałem między kilkoma opcjami, ale teraz już wiem na pewno, że nie zdecyduję się na żadną tymczasowiczkę bo zwyczajnie się do tego nie nadaję. Przede wszystkim dlatego, że już bym takiego psa nie oddał:P To by było nie w porządku z mojej strony gdybym zdecydował się na psicę z marnymi szansami na adopcję po to by nikt się po nią nigdy nie zgłosił, a Wy byście mi ją utrzymywali. Tym bardziej, jeśli brać ją z Białej Podlaskiej to sam transport by wyszedł ok 600 zł, jeśli nie więcej. Dlatego zwyczajnie sobie adoptuję jakąś Panią Psicę:) Jako, że dostałem możliwość dysponowania spadkiem po Pandzie i Klusce, pieniądze (i inne rzeczy) trafią oczywiście na konta dogowych potrzebujących, z czego się tu rozliczę.
  13. Wszystko przeczytałem. Mówi się, że życie pisze najlepsze scenariusze. W tym wypadku najlepszy na dramat:/ Mari, Czarkowi na pewno życie uratowałaś i prawdopodobnie też jego panu bo co on by bez Ciebie zrobił... Straszny ten czas gdzie obserwuje się psa z myślą o tym, że kolejną pomocą dla niego będzie uśpienie:(
  14. Nie zauważyłem:P Nieźle:) U mnie 5 przez parę miesięcy. Nie licząc szczeniaków.
  15. Musiałbym bo jestem Twoim fanem od lat:) Potrzebuję kilku dni... Czasem z górki robi się 10 i więcej:)
  16. Nie pisz tego bo będę musiał odpisać "ja Ciebie bardziej" :P :) Nie chcę być źle zrozumiany. Ja nie zastanawiam się czy je wszystkie wziąć;) Też nie którą wziąć, ale czy w ogóle:/ Chce się pomóc, ale to obowiązki jak z własnym psem, a nawet większe. Chociaż chyba najtrudniejszy jest przeskok z jednego na dwa psy bo kolejne to już nie robią większej różnicy;)
  17. Zmyliło mnie określenie "bialski podopieczny" i resztę sobie dopowiedziałem. Dzięki! Już je oberzałem. Chciałoby się wszystkie:/ Muszę na spokojnie przemyśleć, bez emocji.
  18. Też już nie raz tak miałem... Jeśli chodzi o kolejnego tymczasa, a raczej tymczasowiczkę (jeśli w ogóle) to wciąż się zastanawiam. Mówicie o psach z tego schroniska? http://www.schronisko.bielsko-biala.pl/do_adopcji_suczki.html Patrząc na liczbę zwierzaków to bardzo one malutkie.
×
×
  • Create New...