-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Panda czuje się pozdrowiona i Wam dziękuje oraz również pozdrawia! Co rok, jak ustawa każe. Słyszałem, że wirusówki można co 2 lata, ale jak pytałem kiedyś weta to jakoś nie umiał mi jasno odpowiedzieć jak często szczepić. Już się spotkałem z przypadkiem nieszczepienia, ale to był bardzo schorowany pies, a Panda jest jeszcze szczenięciem;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
O właśnie! :) Co nowego u Pandy? Niewiele. 8 i 21 września dostała Aniprazol - na odrobaczenie. Na koszt firmy:P Czyli to już z głowy. 11 września dostała kolejną porcję Fiprexu (na pchły) więc i to ma za sobą. Z cyklicznych zabiegów to jeszcze będzie miała szczepienie na wściekliznę gdzieś w listopadzie. I właśnie, szczepić na samą wściekliznę czy na wszystko? Chłodniej się zrobiło to i spaceruje się lepiej. Noce jeszcze nie są takie zimne by nocowała w domu, ale jak temperatura średnio spadnie poniżej 10*C to legowisko za kominkiem ją ugości:) Póki co, ona sama czuje się dobrze i oczywiście spadek temperatury jej służy, jak każdemu:) Co jakiś czas, jak mi się przypomni, to sprawdzam jej te oczy, czy jej się nie odbudowują te narośle, ale na razie jest spokój:) A ja znowu wróciłem tu po miesiącu:/ Czas za szybko leci:/ Rozliczenie: Stan z 27 sierpnia: +1804 zł 11 września: -7 zł za krople Fiprex Stan na chwilę obecną: +1797 zł -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
I bez zachwalania chce mi się przeprowadzić:P Tacy goście to ja rozumiem:) Dobrze, że obyło się bez spięć. U nas, zdaje się, że właśnie w ten weekend zaczął się jakiś wysyp grzybów...i grzybiarzy. To drugie to raczej mało pozytywne zjawisko;) Ja się wyłamię i powiem, że wolę jesień, ale koniecznie złotą polską:) Jak dobrze, że wszystko poszło dobrze! Czytając to, nie wiedziałem jak się ten tekst skończy:/ Ja tam liczę jeszcze na miesiąc słońca... Zachwycony zdjęciami zwierzaków, domu i natury jestem gotowy na kolejny tydzień pracy:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za dobre słowo i pozdrowienia, i również pozdrawiamy:) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
O kurczę:( Teraz musisz postawić siebie na pierwszym miejscu i sama się wykurować. Jesteś silna więc będzie dobrze, ale i tak nie zaszkodzi życzyć Ci zdrowia! -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Nie masz wyjścia - musisz żyć w zdrowiu najmniej te sto lat;) Biedna:( Płaci cenę za ludzką nieodpowiedzialność:/ -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Przykro mi bardzo:( Tola, nie widziałem wcześniej tego strumyka / rzeki. Gdy myślałem, że tam pięknie to po tym widoku stwierdzam, że tam jednak jest jak w bajce:) Zaledwie miesiąc mnie nie było, a tyle się tu działo. Nadrobiłem zaległości i chciałem jeszcze zalajkować zdjęcia, ale wystarczyło tylko na jeden post. Myślałem, że limit kasuje się następnego dnia, a to chyba doba musi minąć... W każdym razie zdjęcia jak zawsze super i z zazdrością przeglądam:) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Całkowicie zgadzam się z przedmówczyniami:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, dziękuję:) Oby tak pozostało:) P.S. I jest to Pani Króliczyca - Inaba;) O pomyłkę jednak nietrudno bo gdy zawiozłem ją na kastrację (wtedy jeszcze jako Pana Królika) to wet trzy razy zmieniał zdanie co do płci:P -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
To dodaje jej uroku;) W Zooart. Tzn nie jest a aż tak tani bo kosztuje ponad 14 zł (rozmiar L na 30-40 kg), ale ja dzielę go na 2 razy. Strzykawką pobieram połowę i zakrapiam Pandę, a ampułkę z drugą połową zaklejam taśmą klejącą, odstawiam pionowo i aplikuję po miesiącu. Robię tak od lat (nie tylko ja) i nie zauważyłem by zaczęta ampułka, po miesiącu była mniej skuteczna lub wywoływała jakieś skutki uboczne:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Zawsze może też przytyć;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Baj powraca razem z rodziną:) Na tym zdjęciu, świeżo po kąpieli, obmyśla jak się najszybciej wybrudzić;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Kto bogatej zabroni?;) Długo mnie nie było. Dziękuję za cierpliwość. Nie wiedziałem, że to już tyle tygodni zleciało. Wróciłbym wcześniej, ale nie chciałem z pustymi rękoma (bez zdjęć) przez co przedłużyło się to o tydzień. W międzyczasie kupiłem Aniprazol na odrobaczenie, ale podam we wrześniu, jak zawsze. No i Fiprexem ją zakropiłem więc i budżet teraz uszczuplę. Co do samej Pandy to w sumie nic się nie zmieniło. Upały ją trochę pomęczyły i jeszcze ze trzy dni pomęczą, ale to będzie pewnie koniec na ten rok:) Tzn nie żeby kto wie jak je przeżywała, ale jednak wolała gdzieś siedzieć w cieniu, a najlepiej jeszcze w wykopanej norze. Rozliczenie: Stan z 18 lipca: +1811 zł 08 sierpnia: -7 zł za krople Fiprex Stan na chwilę obecną: +1804 zł -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
No właśnie:P O tym nie pomyślałem:D Taka moja kropla w morzu potrzeb... Super, że założyłaś mu wątek! Zapisuję. Dobrze, że chociaż deszcz nie padał bo tarzanie się w wilgotnym piachu to norma:) Dziękujemy:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Baj przedwczoraj był kąpany... Od wczoraj ma nową, jaśniutką obrożę... Chodnik też był zamiatany...:P