-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Istar19 jak zawsze niezawodna:) piękne banerki! bardzo dziękuje:)
-
Jestem zakochana w Buni. Uwielbiam jej niezależność! to, że uwielbia chodzić własnymi ścieżkami, to że gdy kładzie się na trawce a ja siedze obok zawsze odwraca się do mnie pupą, to, że mnie zauważa tylko gdy mam parówki:) i to uwielbiam, że tak cudnie patrzy, a jej oczka przeszywają tą 'udawaną' obojętnością...tak naprawde, gdyby mogła mówić, powiedziałaby pewnie jak bardzo potrzebuje ciepła i jak bardzo się tego boi!!!!!!! Cudowna staruszka, niezależna, z klasą, spragniona miłości... Dzisiaj była grzeczniutka na spacerku...niestety nikt jej nie zauważył:(
-
Kida - kto zna jej przeszłość? I czy jest ktoś kto pomoże jej przeżyć?
kiyoshi replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
BIdulka...taka śliczna...szkoda jej, żeby tak cierpiała:( -
LUKA - młoda płena energii sunia szuka domu !!
kiyoshi replied to Daruma90's topic in Już w nowym domu
pierwsze u cudownej suni:) -
Wyjątkowy KUMPEL w ciapki ma pecha... po 1,5 roku znów w schronisku..
kiyoshi replied to ewes's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia!!! -
Klara - kolejna psia dusza ma dom na stałe! ;)
kiyoshi replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Ale Klarunia jest szczęśliwa na tym filmiku! Nie mogę się nadziwić, bo na początku takim była strachusiem, a smutek w jej oczach...pochłaniał wszystko... Za to teraz- sama radość! Każdy chciałaby mieć taką sunie u siebie:D -
[quote name='Malina98']ona jest cudowna ;) jak ja zobaczyłam w boksie, taką malutką drobniutką, patrzącą swojimi słodkimi oczkami to aż miałam ochotę zabrać ja do domu! Może wiek nie będzie aż taka dużą przeszkodą i w tej ślicznej psince ktoś za niedługo się zakocha! :)[/QUOTE] tego jestem pewna!
-
dzisiaj byłam z Bunią na spacerku:) uwielbiam tą staruszke a szczególnie jej energie! tak jej się podobało w lesie, że nawet po 2 godzinach nie było po niej widać nawet śladu zmęczenia!! zjadła sporo- kosteczki wszędzie jej wystają więc na pewno to jej się przydało. bardzo chciałabym zostać stałą opiekunką Buni- jestem w nią zapatrzona jak w obrazek:) chociaż ma dystans do ludzi i tak trudno namówić ją na głaskanie, jednak to cudowna babinka, o wielkiej osobowości!! Chciałabym spacerować z nią aż do momentu gdy znajdzie swój zasłużony domek!!
-
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
kiyoshi replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
również dołączam się do kciukasów za Aresika. taki kochany psiak.. -
jakie cuda!!!!!
-
jestem u pięknej:)
-
Malutka, jamnikowata suczka Fiona znalazła dom!
kiyoshi replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
śliczna Fiona. Zauważyłam ją juz wcześniej. Jest w niej coś takiego, że nie sposób oderwać oczu:) -
Biedny Hektorek. Znów w tym samym smutnym miejscu, zastanawiając się co tym razem było nie tak, że znów go oddano? Nie ma szczęścia biedaczek:( los jednak mu się odwrócić. W końcu- do 3 razy sztuka;)
- 85 replies
-
Lutek doczekał się na swojego przyjaciela !!!
kiyoshi replied to Romina_74's topic in Już w nowym domu
LUTEK mieszka teraz z Bunią. Hmm..Lutek na pewno nie wychudł, nawet nie chce pisać ile razy zatrzymywał się w krzaczkach na swoje potrzeby;) za to Bunia omal mi ręki nie odgryzła jak chciałam jej dać parówke:( -
Trzymam mocno kciuki! dzisiaj znów widziałam Bunie zza krat. Mam wrażenie, że schudła bidulka:( nakarmiłam ja parówkami- ale była szczęśliwa:)
-
Lutek doczekał się na swojego przyjaciela !!!
kiyoshi replied to Romina_74's topic in Już w nowym domu
Lutek był dzisiaj ze mną na spacerku- bo jakże miałabym nie zadbać o byłego współlokatora mojego Mobisia;) Pobiegał, poszalał, został wygłaskany i nakarmiony:) Musze go pochwalić- grzeczniutko się zachowywał:) -
OPIEKOWAŁAM SIĘ TYM PSEM W KATOWICKIM SCHRONISKU. jest cudnym, wspaniałym psiakiem, niesamowicie skoncentrowanym na opiekunie, uwielbiającym zabawy:) moim zdaniem nadaje się tylko do domu gdzie nie ma innych psów. Na spacerach może i jakoś je toleruje, ale kiedyś gdy mieliśmy "Zwierzomanie" i trzeba było psiaki przetransportować do Parku Chorzowskiego okazało się, że nie mam jak tam dojechać! Bo Frodo rzucał się na każdego dodatkowego psa który był w aucie. Ostatecznie udało się pojechać ze szczeniaczkiem i wtedy było ok. Frodo bardzo grzecznie zachowywał się w samochodzie. Chciałam jeszcze powiedzieć, że to nie jest pierwsza adopcyjna rodzina psa. W czasie tej właśnie "Zwierzomanii" Frodo został adoptowany. I....oddany do schroniska po 1 dniu- powód- Pani nie było stać na wizyty u weterynarza (dzień wcześniej jakoś o tym nie pomyślała). Następnego dnia po tym jak został oddany poszedł do kolejnej adopcji właśnie do domu w którym jest teraz. Piesek szybko znajdzie dom, bo cieszył się ogromnym zainteresowanie i jeszcze po tej drugiej adopcji miałam telefony w jego sprawie. Ważne jednak, by nie wrócił do schroniska, bo dla niego to będzie już 3 raz!!!! to naprawde może być za dużo. Gdybym mogła jakoś pomóc- służe...
-
Neron - po dłuuuuugim pobycie w schronisku znalazł domek!!! :)
kiyoshi replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
ale boski:) jestem:) -
jestem u Czesława
-
Gabi- labradojamnik ODEBRANA PRZEZ WŁAŚCICIELI!!! :D
kiyoshi replied to Nemooo's topic in Już w nowym domu
Jestem u ślicznotki! Bardzo oryginalny z niej piesek:) -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='soboz4']Trzymam kciuki za Mobiego, musi być dzielnym facetem, w końcu jest młodym pieskiem, w sam raz pasuje do młodych ludzi![/QUOTE] właśnie Bożenko:) też o tgym myśle, że cały czas szukałam mu kogoś starszego, a tu zjawili się młodzi ludzie- niemal idealni:) żeby tylko był grzeczny! w biurze przy adopcji dowiedziałam się, że Moby ma tez problemy z załatwianiem się ponieważ ten pan nie zawsze go wyprowadzał...kurcze- nie wiedziałam tego wcześniej i to mnie zdziwiło...mam jednak nadzieje, że poradzą sobie i z tym, a Moby będzie tak szczęśliwy z nowego domku, że zrobi wszystko by w nim zostać. Jutro wyśle im smsa z zapytaniem i dam znać jak minęła pierwsza doba. -
Trzymam kciuki za Kiki. jest taka kochana!! dzisiaj bez okularów rzeczywiście bardzo mrużyła oczka na słońcu...ale będzie lepiej:) Babunia wróci jeszcze do formy i nam wszystkim pokaże:)
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
DzisiaJ mOBIŚ POSZEDŁ DO DOMKU! Jaki to domek? Młode małżeństwo, myślę, że ok. 30-35 lat, baaardzo sympatyczni, przyszli po Krówkę- amstafkę a wyszli z chudzinką kundelkiem:) Od razu spodobał im się Moby, był chyba pierwszym pieskiem do którego podeszli. pani zakochana w nim, widać, że jeśli tylko będzie grzeczny to ułozy się wszystko dobrze, bo ludzie z sercem:) Opowiedziałam im całą historię pieska i też powiedziałam o lęku, gdy zostaje sam, ale okazało się, że oni pracują zwykle na zmiany, tzn. jak Pani wychodzi Pan jest itd. i w sumie w domu nie ma nikogo góra 2 godziny. mam nadzieje, że Mobiś tyle wytrzyma:0 Trzymajcie kciuki. Wymieniliśmy się telefonami i obiecali mi, że gdyby cokolwiek się działo od razu dadzą mi znać. zaprosili też na odwiedzinki, bo nie dało się zauważyć jak bardzo z Mobisiem jestem zżyta. Maluch zresztą ciągle oglądał się na mnie i za bardzo nie rozumiał czemu z kimś innym spaceruje a nie ze mną, ale potem już zajarzył i pmaszerował dzielnie do swojego ciepłego DOMKU! Ciesze się tak bardzo i mam tyle nadziei w związku z tym domem. Absolutnie nie dopuszczam, że spotkam go jeszcze gdziekolwiek poza jego domkiem!!:) Powodzenia najdroższy! Zasługujesz na to:)