-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
zapisuje ślicznego psiaka!
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Mobiś nadal w schronisku. Pan się jednak nie odezwał, więc sama nie wiem co o tym myśleć. Moby dzisiaj znów był bardzo głodny. Pochłaniał dosłownie wszystko i bardzo prosił o pieszczotki....nie chciał też za żadne skarby zostać po spacerze w boksie.... Na parkingu zatrzymuje się przy każdym aucie, sprawdza, czeka...jakby miał nadzieje, że to właśnie po niego ktoś przyjechał, że wreszcie odjedzie stąd na zawsze... Czasem tak mi źle gdy na niego patrze:( chciałabym zmienić jego los...a jest tak ciężko... -
Rodzinka z dwójką dzieci- dziewczynki, w wieku szkolnym, bardzo zainteresowane psiakiem. Wszyscy chcą go oczywiście wyprowadzać. Bardzo długo rozmawiali z Natalią, o wszystko się wypytywali. Ja w sumie stałam niedaleko ale też nie podsłuchiwałam, wydaje mi się jednak, że to sympatyczni ludzie i że Simba powinna mieć dobre życie, o ile oczywiście będzie grzeczna:D
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
aeriel..czy to mój komputer szwankuje? gdy wchodze na tablica.pl i ogłoszenie MObiczka wogóle nie widac tam zdjęć... o co chodzi? czyżby coś się na tablicy pozmieniało? a tak w ogóle- bardzo dziękuje w imieniu Mobisia za ogłoszonko:D -
[quote name='aeriel']Ja miałam zapalenie nerwu wzrokowego, domyślam się, że u psiaków jest podobnie. U człowieka sterydy podaje się by usunąć stany zapalne nerwów, jeśli psom też można zbadać OB to podejrzewam że po to jest badanie krwi - żeby sprawdzić, czy jest odczyn zapalny. Ale tylko zgaduję.[/QUOTE] To co piszesz jest całkiem rozsądne...na pewno psom można zrobić te same badania krwi co i ludziom, myślę więc, że i powód ich zrobienia jest bardzo podobny. Oby to był stan zapalny i oby Kikusia szybko odzyskała zdrowie!! Uwielbiam ją i nawet nie chce myśleć, że coś złego mogłoby jej grozić. To cudowna psina
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='vdowa']Ty lepiej zobacz jak Lutek patrzy zazdrośnie :D[/QUOTE] :D wyraźnie też chce na rączki...zresztą, która nasz bida nie chce;) -
Trudno jest mi uwierzyć, że ona jest taka chora. Tyle w niej radości! Ciekawa jestem jak do tej pory żyła? taka choroba oczu chyba nie zrobiła się nagle...chociaż nie mam w tym temacie żadnej wiedzy... Na pewno możemy jej pomóc!
-
MACY - miks sznupka, szuka domu, gdzie poczuje się kochana
kiyoshi replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
urocza:) zapisuje -
Lutek doczekał się na swojego przyjaciela !!!
kiyoshi replied to Romina_74's topic in Już w nowym domu
I ja czytam:D -
Edgar, piękny dzikus znalazł swoje miejsce - ma dom.
kiyoshi replied to Meeaw's topic in Już w nowym domu
Brawo! fajny opis:) -
Wesoły Benny-pies w typie labradora... MA DOM! :)
kiyoshi replied to czaku's topic in Już w nowym domu
jestem:D i zapisuje psiaka:) -
Edgar, piękny dzikus znalazł swoje miejsce - ma dom.
kiyoshi replied to Meeaw's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaDe']Edgar to jest istny Diabeł Tasmański, naprawdę! Moim zdaniem (w sumie nie tylko moim;-) tak właśnie wygląda i się też tak zachowuje, wspaniały pies! Ostatnio, jak go wzięliśmy na spacer, to zaczęłam go prowokować do zabawy, dostał takiej głupawki, że nas wszystkich rozśmieszał;-D Skakał, wariował. Niesamowite psisko.[/QUOTE] Ja kiedyś też miałam przyjemność pospacerować chwilke z Edgarem i też przyznaje, że jego zwariowany charakter bardzo poprawia humor! Bardzo lubię psy tego typu, żywiołowe niczym mały diabełek w psiej skórze! ale jakie życie z nim jest ciekawe;) no i to jego delikatne podgryzanie po palcach;) BEZCENNE:D -
Muszka - malutka przytulanka w sam raz na kolanka - już w nowym domu!
kiyoshi replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Brawo Bożenko, co jeden wątek to piekniejszy:D Zapisuje Muszke i trzymam kciuki za szybki domek:)- 28 replies
-
Biało brązowa Krówka bez domuuuuu :] ale szuka:] I znalazła :)
kiyoshi replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
KOLEJNY piękny piesek i kolejne imię nad wyraz wymowne;) Brawo Marcin!!:D -
Dyzio-czy ktoś usłyszy jego szczekanie o nowy dom
kiyoshi replied to zakar's topic in Już w nowym domu
Jestem u Dyzia:) -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Patrze na nasze picasso i widze, że rewelacyjnych zdjęć z dzisiaj jest jeszcze więcej:) Bardzo bardzo dziękuje osobom, które je zrobiły!!!! są wspaniałe!! i pokazują właśnie tą prawdziwą naturę MObiego! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hr39id7PBKs/T1JejKoGARI/AAAAAAABuLo/b1Z8bi6P9yA/s640/P1110006.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NfzrLNgmybc/T1Jej1wHa-I/AAAAAAABuL0/6SF1lgANAB8/s640/P1110008.JPG[/IMG] a tutaj widać jak bardzo Moby jest chudy [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6VCtEwLx3cU/T1JehNU6zRI/AAAAAAABuLQ/GW3QPoeNWaw/s512/P1100963.JPG[/IMG] a tutaj Moby i jego współlokator Lutek:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CaNvX5nX7qM/T1JehfUWglI/AAAAAAABuLY/BTt7LN_urBM/s512/P1100967.JPG[/IMG] a tak kończy się każdy wolontariacki spacer:( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-B1jYn3ozmjA/T1Jelcy8m0I/AAAAAAABuMA/GFjC1cwrI2U/s512/P1110074.JPG[/IMG] -
Ikar wzleciał wysoko aż do słońca i znalazł swój nowy dom!
kiyoshi replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
jestem i ja:)- 36 replies
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
EWES!! dzięki za to rewelacyjne zdjęcie:) teraz już wiem na pewno, że ja i Moby stanowimy parę idealną:D -
Pierwsza u długo wyczekiwanego Pikselka! jest śliczny:D
-
zapisuje ślicznotka:) małego klona Fafika:)
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Pan nie przyjechał:( :( :( ALE!! Zadzwonił:) Bardzo kulturalny i na poziomie człowiek, przeprosił mnie, że nie mógł być ani wczoraj ani dzisiaj, ale powiedział, że jakoś umówimy się na przyszły tydzień i że chciałby też trochę rzeczy dla schroniska przywieść- koce itd. Może więc nie wszystko jeszcze stracone:) -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Nie dzwoniłam do schroniska więc póki co niczego nie wiem. Pan ze mną się też już nie kontaktował... Wszystkiego dowiemy się więc jutro.... Vdova- co do karmy to trudno powiedzieć, mogłaby Mobiczkowi posmakować, a jak nie jemu, to jakiś inny piesek skorzysta:) także- zapraszamy na odwiedzinki:)