Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Ja też trzymam! i choć wiem, że to będzie trudne- musi się udać! w końcu- do trzech razy sztuka:) Chciałabym, żeby już był czwartek. Gina na pewno bardzo potrzebuje się wybiegać, po tylu tygodniach w boksie.... Marze o prawdziwym domu z wielkim ogrodem dla niej!
  2. Nasz Cezarek ma rzeczywiście 'egzotyczną' urodę:) zawinięty ogonek, ale też ciekawe umaszczenie:) zresztą- w całości jest oryginalnym pieskiem, każdy kto pozna go i chwile z nim pobędzie jest pod wielkim wrażeniem! mimo pobytu w schronisku jest wielkim optymistą, potrafi cieszyć się każdą chwilą, docenia każdego człowieka\:) psi ideał:) tylko KOCHAĆ
  3. Ale ładny wątek:) I piesek też śliczny:)
  4. Jestem u Lutka:) słodziak:)
  5. Przyznaje, te psy są prawdziwą zmorą wolontariuszy...sama nie raz się bałam, by mi i Mobiemu czegoś nie zrobiły:( To było tylko kwestią czasu, aż dojdzie do nieszczęścia...niestety ludzka (właścicieli!!) głupota nie zna granic.... Podobnie jest z Rulonem...jak można porzucić wiernego psa w takim wieku, w dodatku w najgorsze mrozy!! Śliczny piesek:) Trzymam kciuki, by znalazł domek.
  6. Ja też się cieszę i tak sobie myśle, że w tamtą sobotę razem bawiły się- Karuzel i mój Moby- na wybiegu, a w tą sobotę obaj grzeją się juz w ciepłych domkach:D Ale szczęście:) Ciekawe jaką ma teraz rodzinkę? Wierze, że wspaniała:D
  7. Oby rodzinka się jednak odezwała:) Wega na pewno nawet nie śni o takim domku!! była by tam przeszczęśliwa... A zdjęcia bardzo fajne! ładnie Wega wygląda na tle śniegu:)
  8. Tak bardzo się ciesze:) wierze, że ludzie naprawde są sympatyczni i mają serducho do zwierząt:) inaczej pewnie nie wybrali by takiego kłębuszka strachu:) Fajnie Bożenko, że masz i telefon i adres:) Dziękuje i mam nadzieje, że wkrótce będe mogła zamieścić tu kolejne dobre wieści i przepiękne zdjęcia szczęśliwego Mobiego z jego własnego DOMKU!:D Swoją drogą- mam nadzieje, że imię mu zostawią;)
  9. MOBY (1250/11) adoptowany :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mSH7KVOZZrE/Txr4Za3cOQI/AAAAAAABijY/Cj21gT7lTZk/s640/PICT0304.JPG[/img] Jak również KARUZEL (947/11) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-whG4pWJ28ag/TtqrxRrFS7I/AAAAAAABXeg/zEoyifRhe1U/s512/DSC_1747.JPG[/img] Powodzenia maluchy:D
  10. od razu uaktualniam! Właśnie dostałam infpormacje, że MOby naprawde został adoptowany!!!!:loveu: co więcej- ponoć ma baaardzo dobry domek:multi::multi::multi::multi::multi: Mam nadzieje, że wkrótce znowu go zobacze, tym razem- w tym jego lepszym miejscu:)) POWODZENIA KOCHANY MOBICZKU!! Chciałabym podziękować wszystkim martwili się losem pieska, poświęcili wiele czasu, by pomóc w poszukiwaniu domku dla niego oraz udzielali się na tym wątku:)) Aeriel, vdova- OGROMNE DZIĘKUJE!!
  11. Widziałam się dzisiaj z Ginusia:) zjadła ode mnie troszke parówek. Pani Mirka powiedziała, że od czwartku będę mogła wyprowadzać ją na spacery, znów zostanie więc moim stałym psem:D
  12. Nie zastałam dzisiaj Mobiego w schronisku...zniknął również ze strony schroniska...mam nadzieje, że został adoptowany przez dobrą, wyrozumiałą rodzinę! Poprosiłam Bożenkę o więcej informacji od kierownictwa schroniska. Zaciskajmy więc kciuki i czekajmy na najlepsze wieści!!
  13. Dzisiaj byłam z Cezarem na spacerku:) mimo straszliwego mrozu, wcale nie zauważyłam, by było mu zimno:) Byliśmy w parku, a potem udało nam się również wejść na wybieg:) Cezar bawił się w aportowanie piłeczki:) ślicznie mu to wychodziło! Oto kilka zdjęć: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-XPv4CCCdhkQ/Ty0_usOX1GI/AAAAAAABmGo/Gw0BNLyos3M/s640/IMG_0201.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7cwjoSgZT24/Ty0_ygIoA_I/AAAAAAABmGw/7ARtLxKdZRM/s640/IMG_0203.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-23J741V8Zys/Ty0_1s4_gNI/AAAAAAABmG4/GI0karAJMyQ/s640/IMG_0204.JPG[/img] Cezar to bardzo mądry i grzeczny piesek:)Ma świetny kontakt z opiekunem, ładnie się bawi, dobrze reaguje na inne psy. jest też pieszczochem- sam wskoczył mi na kolana by go głaskać:D Powodzenia Cezarku w drodze do upragnionego domku:) Ktoś Cie wreszcie wypatrzy:)
  14. Firmówka Giny... Jeśli tylko macie gdzie- rozwieszajcie, proszę:) Przed adopcją Gina miała tyle pięknych zdjęć...a teraz- zaledwie kilka pozostało. Może w sobotę wyjdzie wreszcie na spacer? Przydałoby się wreszcie rozruszać ten wątek!
  15. Ja również jestem u Skoczka:) Śliczny piesek, myślę, że szybko znajdzie domek:)
  16. Tęsknie za Mobim:( zobaczymy się dopiero w sobotę...na krótkim spacerku niestety- bo mrozy:( oby domek się zjawił!!!
  17. Ale super wiadomość! Oby tym razem się udało:)
  18. [quote name='vdowa']gdzie taką firmówkę znaleźć? Może kopnę mamę w tyłek żeby mi wydrukowała na sobotnią kawę to się powiesi u weta w tychach (mama) i jaworznie (ja) :)[/quote] byłoby super jakbyś mogła!!
  19. Dziękujemy z Mobiczkiem Bożence i jej chłopakowi:) pięknie dziękujemy:) Ja ruszam z firmówkami jutro! (wreszcie będe miała chwile oddechu...chociaż szkoda, że bez Mobiczka:(()
  20. Ja też trzymam kciuki za Aresika:) to, że jest zwykłym, czarnym kundelkiem wcale nie oznacza, że spędzi resztę życia w schronisku. Niektórzy ludzie właśnie takich piesków potrzebują:) 'zwykłych' na zewnątrz, pięknych w środku:) Poza tym- jego oczy są cudowne! Chciałam zapytać też o Gazetę Wyborczą. Udało Ci się tam dotrzeć? Pomyślałam, aby również moją pociechę tam opublikować.
  21. Dziękuje aeriel za pakiecik. Ja również chce kupić dla Mobiego pakiet 40 ogłoszeń na bazarku naszych dziewczyn. Będzie więc pełno mojej bidy w internecie. Najgorsze że jutro odwołany został wolontariat w schronisku i nie zobacze się z Mobiczkiem :( Mam nadzieje, że radzi sobie z mrozami...jakoś...
  22. Do góry piękności:)\HOP!!
  23. [quote name='vdowa']No ba.. płyta Hotel - moja ulubiona ;) w takim razie nie pytam kto nadał psiakowi to imię :D a z fanem to ciekawy pomysł, napisz do Mobiego żeby zmobilizował fanów ;)[/QUOTE] Hmmm...a może sam Moby przygarnąłby imiennika:D Imię- jasne, że ode mnie!! Uwielbiam Mobiego w każdym wydaniu;)
  24. Jeszcze tylko dodam, że Mobiego ostatnio bardzo interesuja dziewczyny...tutaj widac na przykład jego zainteresowanie Fuką:D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-8GcY0TYz67Y/TyGlYR5Uv0I/AAAAAAABjxU/b5suaSEneI0/s800/P1050432.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-vJwKOjy3ZEk/TyGlW_GSJ3I/AAAAAAABjxA/ujgN2abseyA/s800/P1050430.JPG[/img] Ładna byłaby z nich para;)
  25. Klarcia jest śliczna...przypomina mi małą słodką krówkę :) Widziałam jak uczyła się w sobotę slalomu- zdolna sztuka:)
×
×
  • Create New...