-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Ja też trzymam! i choć wiem, że to będzie trudne- musi się udać! w końcu- do trzech razy sztuka:) Chciałabym, żeby już był czwartek. Gina na pewno bardzo potrzebuje się wybiegać, po tylu tygodniach w boksie.... Marze o prawdziwym domu z wielkim ogrodem dla niej!
-
Nasz Cezarek ma rzeczywiście 'egzotyczną' urodę:) zawinięty ogonek, ale też ciekawe umaszczenie:) zresztą- w całości jest oryginalnym pieskiem, każdy kto pozna go i chwile z nim pobędzie jest pod wielkim wrażeniem! mimo pobytu w schronisku jest wielkim optymistą, potrafi cieszyć się każdą chwilą, docenia każdego człowieka\:) psi ideał:) tylko KOCHAĆ
-
Saber - wystraszony piesek w typie pudelka już NIE jest bezdomny!
kiyoshi replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Ale ładny wątek:) I piesek też śliczny:) -
Lutek doczekał się na swojego przyjaciela !!!
kiyoshi replied to Romina_74's topic in Już w nowym domu
Jestem u Lutka:) słodziak:) -
Czekoladowy Rulon w typie jamnika potrzebuje dt!!!
kiyoshi replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Przyznaje, te psy są prawdziwą zmorą wolontariuszy...sama nie raz się bałam, by mi i Mobiemu czegoś nie zrobiły:( To było tylko kwestią czasu, aż dojdzie do nieszczęścia...niestety ludzka (właścicieli!!) głupota nie zna granic.... Podobnie jest z Rulonem...jak można porzucić wiernego psa w takim wieku, w dodatku w najgorsze mrozy!! Śliczny piesek:) Trzymam kciuki, by znalazł domek. -
Ja też się cieszę i tak sobie myśle, że w tamtą sobotę razem bawiły się- Karuzel i mój Moby- na wybiegu, a w tą sobotę obaj grzeją się juz w ciepłych domkach:D Ale szczęście:) Ciekawe jaką ma teraz rodzinkę? Wierze, że wspaniała:D
- 125 replies
-
- młody pies
- pies
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo się ciesze:) wierze, że ludzie naprawde są sympatyczni i mają serducho do zwierząt:) inaczej pewnie nie wybrali by takiego kłębuszka strachu:) Fajnie Bożenko, że masz i telefon i adres:) Dziękuje i mam nadzieje, że wkrótce będe mogła zamieścić tu kolejne dobre wieści i przepiękne zdjęcia szczęśliwego Mobiego z jego własnego DOMKU!:D Swoją drogą- mam nadzieje, że imię mu zostawią;) -
MOBY (1250/11) adoptowany :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mSH7KVOZZrE/Txr4Za3cOQI/AAAAAAABijY/Cj21gT7lTZk/s640/PICT0304.JPG[/img] Jak również KARUZEL (947/11) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-whG4pWJ28ag/TtqrxRrFS7I/AAAAAAABXeg/zEoyifRhe1U/s512/DSC_1747.JPG[/img] Powodzenia maluchy:D
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
od razu uaktualniam! Właśnie dostałam infpormacje, że MOby naprawde został adoptowany!!!!:loveu: co więcej- ponoć ma baaardzo dobry domek:multi::multi::multi::multi::multi: Mam nadzieje, że wkrótce znowu go zobacze, tym razem- w tym jego lepszym miejscu:)) POWODZENIA KOCHANY MOBICZKU!! Chciałabym podziękować wszystkim martwili się losem pieska, poświęcili wiele czasu, by pomóc w poszukiwaniu domku dla niego oraz udzielali się na tym wątku:)) Aeriel, vdova- OGROMNE DZIĘKUJE!! -
Widziałam się dzisiaj z Ginusia:) zjadła ode mnie troszke parówek. Pani Mirka powiedziała, że od czwartku będę mogła wyprowadzać ją na spacery, znów zostanie więc moim stałym psem:D
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Nie zastałam dzisiaj Mobiego w schronisku...zniknął również ze strony schroniska...mam nadzieje, że został adoptowany przez dobrą, wyrozumiałą rodzinę! Poprosiłam Bożenkę o więcej informacji od kierownictwa schroniska. Zaciskajmy więc kciuki i czekajmy na najlepsze wieści!! -
Dzisiaj byłam z Cezarem na spacerku:) mimo straszliwego mrozu, wcale nie zauważyłam, by było mu zimno:) Byliśmy w parku, a potem udało nam się również wejść na wybieg:) Cezar bawił się w aportowanie piłeczki:) ślicznie mu to wychodziło! Oto kilka zdjęć: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-XPv4CCCdhkQ/Ty0_usOX1GI/AAAAAAABmGo/Gw0BNLyos3M/s640/IMG_0201.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7cwjoSgZT24/Ty0_ygIoA_I/AAAAAAABmGw/7ARtLxKdZRM/s640/IMG_0203.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-23J741V8Zys/Ty0_1s4_gNI/AAAAAAABmG4/GI0karAJMyQ/s640/IMG_0204.JPG[/img] Cezar to bardzo mądry i grzeczny piesek:)Ma świetny kontakt z opiekunem, ładnie się bawi, dobrze reaguje na inne psy. jest też pieszczochem- sam wskoczył mi na kolana by go głaskać:D Powodzenia Cezarku w drodze do upragnionego domku:) Ktoś Cie wreszcie wypatrzy:)
-
Firmówka Giny... Jeśli tylko macie gdzie- rozwieszajcie, proszę:) Przed adopcją Gina miała tyle pięknych zdjęć...a teraz- zaledwie kilka pozostało. Może w sobotę wyjdzie wreszcie na spacer? Przydałoby się wreszcie rozruszać ten wątek!
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Tęsknie za Mobim:( zobaczymy się dopiero w sobotę...na krótkim spacerku niestety- bo mrozy:( oby domek się zjawił!!! -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='vdowa']gdzie taką firmówkę znaleźć? Może kopnę mamę w tyłek żeby mi wydrukowała na sobotnią kawę to się powiesi u weta w tychach (mama) i jaworznie (ja) :)[/quote] byłoby super jakbyś mogła!! -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy z Mobiczkiem Bożence i jej chłopakowi:) pięknie dziękujemy:) Ja ruszam z firmówkami jutro! (wreszcie będe miała chwile oddechu...chociaż szkoda, że bez Mobiczka:(() -
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
kiyoshi replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam kciuki za Aresika:) to, że jest zwykłym, czarnym kundelkiem wcale nie oznacza, że spędzi resztę życia w schronisku. Niektórzy ludzie właśnie takich piesków potrzebują:) 'zwykłych' na zewnątrz, pięknych w środku:) Poza tym- jego oczy są cudowne! Chciałam zapytać też o Gazetę Wyborczą. Udało Ci się tam dotrzeć? Pomyślałam, aby również moją pociechę tam opublikować. -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Dziękuje aeriel za pakiecik. Ja również chce kupić dla Mobiego pakiet 40 ogłoszeń na bazarku naszych dziewczyn. Będzie więc pełno mojej bidy w internecie. Najgorsze że jutro odwołany został wolontariat w schronisku i nie zobacze się z Mobiczkiem :( Mam nadzieje, że radzi sobie z mrozami...jakoś... -
Do góry piękności:)\HOP!!
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='vdowa']No ba.. płyta Hotel - moja ulubiona ;) w takim razie nie pytam kto nadał psiakowi to imię :D a z fanem to ciekawy pomysł, napisz do Mobiego żeby zmobilizował fanów ;)[/QUOTE] Hmmm...a może sam Moby przygarnąłby imiennika:D Imię- jasne, że ode mnie!! Uwielbiam Mobiego w każdym wydaniu;) -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Jeszcze tylko dodam, że Mobiego ostatnio bardzo interesuja dziewczyny...tutaj widac na przykład jego zainteresowanie Fuką:D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-8GcY0TYz67Y/TyGlYR5Uv0I/AAAAAAABjxU/b5suaSEneI0/s800/P1050432.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-vJwKOjy3ZEk/TyGlW_GSJ3I/AAAAAAABjxA/ujgN2abseyA/s800/P1050430.JPG[/img] Ładna byłaby z nich para;) -
Klara - kolejna psia dusza ma dom na stałe! ;)
kiyoshi replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Klarcia jest śliczna...przypomina mi małą słodką krówkę :) Widziałam jak uczyła się w sobotę slalomu- zdolna sztuka:)