-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Toż Hopka nie tylko nakolannik, ale i naramiennik! :-o -
BOBIK - kolejne pinczerowate znalezisko aikowo już w SWOIM DOMU!
inka33 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuza35']Pies prof. Filutka sie nazywal Filus. Ma nawet pomnik metalowy. A Bobik Jerzego Flisaka byl drukowany w Swierszczyku. Moj tata pana Flisaka znal i mialam swieze dostawy. I ta moja powyzsza uwaga jest tylez niepotrzebna, co prawie nie na temat, za co przepraszam i pozdrawiam :)[/QUOTE] Nie przepraszaj! Dziękujemy za rozplątanie tych Filutków, Misiów i Bobików. :Rose: [quote name='aikowo']Bobik (...) Powoli nabiera serdelkowych kształtów jak na pinczera przystało :)[/QUOTE] Nie...!!! Nie przerabiaj pieseczka na serdelka... :modla: -
[quote name='Gusiaczek']Nie, to nie "to" ( wsumie szkoda), ale ja w wieku, gdy czeka się już na wnuki, ale dopiero teraz zorientowałam, co napisałam :roflt: Cieszę się, że Motek staje się poliglotą ;)[/QUOTE] Hihi, tak nawet pomyslałam, że to wcale nie to, ale co tam... ;) [quote name='Poker']I same radosne nowiny o Moteczku, :multi: jakby można było się spodziewać innych :eviltong: A Tobie Nutusiu pewnie serce ściska jak nie wiem co. Musisz klin klinem , nie ma rady.[/QUOTE] Nutusia nie chce klinika! :( ...dwojga ślicznych kliników od malagos... :bigcry:
-
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Inka nawet mnie nie strasz że wyglądem zaczyna przypominać Kajtuna ;) ale rzeczywiście wygląda o niebo lepiej :) zupełnie jakby ktoś nam psa podmienił ;)[/QUOTE] A co? Może Kajtun ma taki straszny wygląd...?! :mad: Jak się miewa Dżekulinek? Nie rozrabia zanadto...? -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Fraszko/Fruziu/Frasuńko, jak się masz malutka? :calus: -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
inka33 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Dla Truflastej mizianko! :calus: [quote name='krakowianka.fr']dopiero teraz zakappowalam twoj komentarz na tel podpisy sie nie wyswietlaja i tak sobie myslalam - ciocia zwariowala czy co...?[/QUOTE] Owszem, nieco mi się we łbie miesza, ale chyba jeszcze nie zwariowałam całkiem... :p -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']kiwi? jakie kiwi??? ja mogę przytulić nawet kiwi, ale najpierw muszę kupić bo nie mam na stanie ;)[/QUOTE] Kiwi? Taki ptaszek, co wyglada jak Tusia na zdjęciu na pierwszej stronie... :eviltong: [quote name='kakadu']no pro plana zjadła dla miniatur... :roll:[/QUOTE] Hę...? :-o -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
:buzi: w uroczy big nochal Triszki. -
Piechciu, Pokerku - jak się sprawy mają...? :kciuki:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='reksio7']Czy Kajtek jest pod opieką jakiejś fundacji, która posiada krs ? można by zebrac 1% na niego.[/QUOTE] Nie, Kajtun nie jest pod opieką żadnej fundacji... :( -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[B]Jak by co, to jest nieśmiała zgoda na awaryjne przeDeTowanie Fotka u nas...[/B] :) A jeżeli chodzi o Panią z Wawra i Pana z Ząbek, to trzeba szybko znaleźć kogoś do p/a, tak? -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Za DS zaciskam :kciuki:, a jak by sie u mnie namowić udało + Atomówka, to chyba m-c to sporo na znalezienie DS dla tak cudnego szczeniora, no nie? :loveu: -
Baścisko, się masz nocą? :)
-
Dosiaczku :kciuki: zaciskam z całych sił! Może blisko mnie zamieszkasz...? :multi: PS. Czy może pani z kociego przytuliska ma na imię Iwona?
-
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, wysłałam Ci priva. Będę tu znów wieczorem. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dzięki wpłaconym deklaracjom stałym, wpłatom jednorazowym i części wpłat z bazarku POCIECHOVO :Rose: [B]przelałam dziś do Murki 367zł za hotelowanie od 11.01.2013 do 9.02.2013 (360zł) + odrobaczenie (7zł). [/B] Zaktualizowałam też [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191"]post rozliczeniowy[/URL] i na dziś finanse Kajtuna wyglądają tak: [SIZE=2][COLOR=#b22222]SALDO AKTUALNE[/COLOR] na dzień 16.02.2013: [B][COLOR=#b22222]+42,90 zł [/COLOR][/B]:smile:[/SIZE] [U]w tym[/U]: [COLOR=#0000cd][B]+42,90[/B] zł u mnie [/COLOR] [COLOR=#008080][B]0[/B] zł u Murki [/COLOR][SIZE=2]Jeżeli Kajtun nadal będzie hotelował u Murki[SIZE=2],[/SIZE] to [B][COLOR=#800080]12.03.2013[/COLOR][/B] będzie do zapłaty za kolejne 30dni (10 II - 11 III) + Fiprex (p/insektom) [COLOR=#800080][B]366zł[/B][/COLOR], co oznacza, że - wg stanu na dziś - [B][COLOR=#b22222]brakuje jeszcze[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]323,10zł...[/COLOR][/B] [/SIZE] No, ale - mam nadzieję - jeszcze dojdzie kilka wpłat bazarkowych i deklaracje. :) [SIZE=2][B] DS, przybywaj[/B]! :modla:[/SIZE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='anka :)']Jest 96 ogłoszen a teraz domki mam nadzieje że bedziecie cie biły o niego :mad::cool3:[/QUOTE] Dzięki, szalona kobieto! :Rose: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Zapisałaś numer ;)?[/QUOTE] :crazyeye: Nie, bo nie dostałam... :( -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Fojut? Basia? To pozdrów ją ode mnie, razem kończyłyśmy studia :)[/QUOTE] Jessu, :niewiem: ja właściwie nie znam tej pani dr z Suwalskiej... :oops: Net mi powiedział, że jak z Gugałą to chyba Fojut. A ich wizytówka chyba z książeczką Kajtuna pojechała, bo jej nie widzę nigdzie... -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: Gdybym tylko mogła, to... :placz: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
:grins:[FONT=verdana][SIZE=3] No to jeszcze sam tekst:[/SIZE][/FONT] :czytaj: [CENTER][FONT=verdana] [I][B][FONT=comic sans ms]Posłuchajcie, Przyjaciele! Jestem Kajtek, jakich wiele. Z rasą nie mam nic wspólnego, ale chyba nic w tym złego? Znaleziony jestem psiak, co ma około czterech lat. Sięgnę tylko Ci do łydki i w ogóle jam niebrzydki. Jestem czarny podpalany, białą łapę mam, tors biały. Krótka sierść ma i ogonek. Długo czekam na Swój Domek... Mieszkam teraz w hoteliku i choć kumpli mam bez liku, wolałbym przy Tobie być i domowym życiem żyć. Powiem dzisiaj bez ogródek: chciałbym mały mieć ogródek, w którym często słońce świeci, lecz bez szalejących dzieci! Chętnie kota bym pogonił i przed zbójem Cię obronił. O psiej koleżance marzę, co mi grzeczność psią pokaże. Pragnę: własne mieć piłeczki, świeżej wody dwie miseczki, chodzić z Tobą na spacery - wszak mam po to łapki cztery. Kochaj mnie, drap, trenuj, kąp, coś smacznego daj na ząb. Nie zostawiaj mnie na długo, bo mi wtedy będzie smutno... Będę dawał Ci buziaki, obszczekiwał łobuziaki. Tylko nie hałasuj, proszę, bo hałasy kiepsko znoszę. Lubię hasać, kocham jeść. Bardzo proszę, weź mnie! Weź! Będę wierny Ci jak pies, zawsze, aż po życia kres. Jestem zdrowy, zaszczepiony, lecz mam zmartwień cztery tony! Nie mam jajek, lecz mam CHIP, a na razie mówię: Chlip...[/FONT] [/B][/I] [/FONT][/CENTER] [RIGHT][FONT=verdana][COLOR=#008080]by[/COLOR][COLOR=#b22222] [B]inka33, JGG, jola_li[/B] [/COLOR][COLOR=#008080]zima 2012/2013[/COLOR] [/FONT][/RIGHT] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][SIZE=3]DLA FANÓW KAJTUNIASTEGO[/SIZE][/SIZE][/B] [/COLOR] [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p-Z3_T75ss5tZHymnGNiSRY65Ke-iKAD5SqiOHC_qzpgA8YyuK_EEK7-fy4XSOnAW5d6PQoNavl6HNi2L_wNvuzuYVeqFmCfZ/Kajtun-wiersz-11fot.jpg?psid=1[/IMG] :oops: [/CENTER] -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Akurat tą co mam na myśli obserwuje od lat, radzi sobie z wieloma sprawami, nie naciąga, wiele psów trafia do niej na konsultacje. Dowiem się o nazwisko, bo dużo spanieli się u niej leczy maści wszelakiej ;).[/QUOTE] Ja chodziłam z Kajtunem na Suwalską 30 do pana dr Gugały, a operowany był w AZwecie na Zamiejskiej przez dr Koperskiego. Nazwiska pani dr z Suwalskiej nie pamiętam, ale nie wykluczone, że Fojut (wg gdzieś-w-necie).