Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. No to wieczorem, znaczy sie koło północy, jak się połozyliśmy było OK. pomiauczał troszkę i szybko zasnął. Wzgardził jednak "budką" z kartonu, tak samo, jak "budką" pod blatem. Kładł się najchętniej na golej podłodze przy szparze pod drzwiami. Możliwe, że po warunkach kojcowych było mu tu za ciepło. Jedna jakoś po piątej albo mu doopka zmarzła, albo tęsknił za maminym serduszkiem, bo zaczął znów miauczeć. Wzięty na rączki trochę się uspokoił. No, ale pospać nam się jeszcze chciało, więc został postawiony na podłodze. Był zupełnie innego zdania w kwestii dalszego spania i dzięki temu dowiedziałam się, że na prawdę jest psem... Pokazał, że umie szczekać! :-o W końcu jeszcze dał nam trochę podrzemać i jakoś nie chodzimy na rzęsach. Możecie gadać, co chcecie, ale jednak go wyprałam - w samej ciepłej wodzie. Szybko wysuszył się opatulony w ręcznik i kocyk. Nie zrobiłam tego z powodu zapachu, lecz dlatego, że wciąż się drapie, chociaż pchełek nie widać. Po kąpiółce trochę przestał, ale od rana znów się drapie i podgryza... Zmontuję mu obróżkę p/pchłom z resztki po Kajtunowej albo do weta podejdę - może za ogląd bezdomniaka dr Gugała nie weźmie? Hehe, Malagos, sama się dziś na to "dzwonienie ząbków" w Twoim poście. :evil_lol: Niestety, nadal Ząbki nie dzwonily... :(
  2. :kciuki: Dosiu, oby to była Twoja Pani.
  3. No to macie i nie płaczcie (tak jak Fotek): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p083Wt00_K7j_3PIY1CtRVkpe3gtByrqorMZiEWxjIlvKpJr8DU8VUOxE9pN9MY8wW2WuH0OA3w2_9py1S2Yhw2UAt6Oh85Nm/Fotek-u-inki33-17-02-2013-1.JPG?psid=1[/IMG] [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p083Wt00_K7gkw0ADX0Ysif3jQrX9o6Rh-VWsKli6tBcMWuTpzqBR7An7S5oe_rxAnGYgJLrrr9hfHM2hk1-EVg0O4Qyc_7ic/Fotek-u-inki33-17-02-2013-2.JPG?psid=1[/IMG] [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p083Wt00_K7iMdi-JdF5rw93IwPxN6DsOJosoUicG1o9649M9oZ_a9l046xkRzLBQ58qmOxLHLZXV4Y9QK4J97codZCZyRiby/Fotek-u-inki33-17-02-2013-3.JPG?psid=1[/IMG] Życzcie nam spokojnej nocy... :sleep2:
  4. No, jak to na Mariolkę przystało, lansowała się w galerii... :evil_lol:
  5. [quote name='diana79']dwa były takie nawet konkretne ale ludzie mieli jeszcze przemyslec i dac znać jeden był masakryczny ktoś chciał psa dla 90 letniego ojca ale potem stwierdził ze moze lepiej nie bo pies moze umrzeć z głodu ...[/QUOTE] To się nadaje ewidentnie do wstawienia na wątek "po ile ten pies". I tak dobrze, że gość doszedł do takiego wniosku przed, a nie po adopcji....
  6. W razie wyższej konieczności będzie gąbka, ciepła woda i ręcznik. :) Zwierz wreszcie się troche zmęczył i trochę poleguje, ale moimi kocyczkami wzgardził... Chyba woli mieć wszystko na oku i dlatego "do budy" pod takim blatem naszafkowym nie idzie wcale. Pozdrawiam - idzie do nas dogo-gość. ;) Ząbki jeszcze nie dzwoniły... :(
  7. Nie śmierdzi nie-do-zniesienia. Bez przesady, aż tak wrażliwa nie jestem. :p Zapytałam, gdyby te kilka dni został, bo się też trochę obsikuje, tudzież włazi łapinkami w swoje kałuże.
  8. Dziewczyny, spokojnie. Ew. "akcje" od jutra. Może jednak pojedzie do DS. Prosimy o kciukasy za Ząbki. :kciuki:
  9. Siusiu potrójne i kupal na powitanie już były. :mad: żarełka to chyba na miesiąc od cioci Malagosi dostał... Gania jak szalony z jęzorem do podłogi... Śmiechowski jest. :loveu: Narazie szmatek mi starczy. Mazowszanko, na Bródnie mieszkam :) i niestety nie pracuję :( Czy go będzie można co nieco wymyć? Bo zapaszek taki ma psio-budowy, a nie psio-domowy... Ciekawe, czy będzie w nocy za mamą płakał... :hmmmm:
  10. Dobra, jakoś z głodu może nie padnie. Malagos, konto potem, bo jeszcze coś pokićkam... Jak będzie chłopak kumaty, to może uda nam sie ogarnąć, żeby się załatwiał do "kuwety" - plastikowego dołu od klatki dla chomika. Jest na dole Michał. Lece! :nerwy:
  11. No i jak trzymałyście kciuki za moją nieobsikaną podłogę, hę...? :diabloti: Ale mam stresa... :nerwy:
  12. Napisałam Pokerce na PW, kto mieszka na Pradze. Ja nigdy nie robiłam p/a, ale może ktoś z pozostałych osób się zgodzi.
  13. [quote name='Czorcik']ja także zaglądam w niedzielne południe do Kajta :)[/QUOTE] Witaj, witaj! :) Czy Ty już widziałaś, jakie rzeczy tu się wyprawiają...? ;)
  14. Może te obawy tylko tak ze stresu? no, że jak jest domek chętny, to niech już tam Dosia leci jak najszybciej? Na Pradze i beton, i ruch uliczny, i parki, i skwerki - chyba jak w każdym mieście to zależy od konkretnego osiedla. Jak podacie choć przybliżony adres na PW, to mogę coś powiedzieć o okolicy.
  15. No to trzymamy :kciuki: za nie moją podłogę obsikaną! :diabloti: Ale, jakbyco, to wiecie. :p
  16. [quote name='Andzike']Trzeba go ratować i szybko wysłać do DS :evil_lol:[/QUOTE] Wręcz natychmiast! :scared:
  17. Taaak, ja "skądś" takie zachowania znam.... :siara: Tylko wychodzi mi, że u Lei są "nieco" łagodniejsze. Trzymam kciuki za spokojne i behawioralno-owocne DeTowanie oraz oczywiście za cud-domek dla księżniczki! :kciuki: :kciuki:
  18. Na kawę czy na króliczki...? :evil_lol:
  19. A 12.02 minęło już 3 lata, odkąd Dosia wylądowała w schronisku... :( Może wreszcie mogłoby się do niej uśmiechnąć szczęście posiadania prawdziwie swojego miejsca na świecie i w ludzkim sercu...?
  20. Dziewczyny, narazie spadam. Malagos ma mój fon, jak by coś. :kciuki:
  21. [quote name='Lili8522']Na pewno będzie Gwiazdą, pachnąca, wypielęgnowana z lśniącą sierścią, ludzie oszaleją na punkcie Naszego czekoladowo-kawowo-karmelowego - śmietankowego Ciasteczka :diabloti: [SIZE=1](rozmarzyłam się:oops:)[/SIZE] [/QUOTE] Uważaj tylko, żeby ktoś jej nie zjadł... :evil_lol:
  22. Tinusia, gdzie sie ukrywa twój domek...? :calus:
  23. Butelka i łyżka cud-marmoladka! :multi: Tosia cud-miód i wanilia! :loveu: Wreszcie psa w niej widać, jak się rozprostowała z tego wystraszonego pokurcza... :)
  24. Wielkie Uszy masz, komu je dasz...? :kciuki: :nerwy: :kciuki:
×
×
  • Create New...