-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos'] Fotek, podoba mi się to imię :) :cool3:[/QUOTE] :oops: Miałam taką nadzieję! :p [quote name='Atomowka']Inka ja jak pisałam mogę go wziąć na 3 tygodnie od następnej soboty..[/QUOTE] No, ale wtedy co dalej...? :( [quote name='wiosenka']To ja trzymam kciuki. Inka, a Ty masz dobrego weta? Bo w tamtych okolicach jest rozsądna kobieta.[/QUOTE] W mojej najbliższej okolicy, to wszyscy zapytani psiarze odradzali mi kobitę, a doradzali faceta (że ona zła nie jest, ale bardziej kociara). U mnie, to co najwyżej bardzo awaryjnie np. między transportowo - na więcej się nie zgodzi rodzinka... :bigcry: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']ale przy takiej ilości kochających cioteczek to i domek się musi znaleźć, choćby ciocie wykopały go spod ziemi:)[/QUOTE] Dzięki...! :) Musi się znaleźć! :mad: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='anka :)']Nowych ogłoszen jest 76 myślę że świetnie jutro jeszcze dokoncze do 100- wki. :cool3:. Proszę Ciocię, aby na poczcie akceptowała wszystko ci musi hee. Dziekuje.:loveu:[/QUOTE] [SIZE=3]To ja dziękuję - Tobie za dłubaninę z wstawianiem :Rose: i Murce za dłubaninę z aktywowaniem! :Rose: [/SIZE] [quote name='anka :)']Nic nie wymysliłam pare ogłoszen jest na Warszawe pare na Lublin jutro koncowke na.. hym pomysle na Łódz. Jeśli chodzi o nk zaloze malemu strone na nk nasza klasa z informacja o nim danymi kontaktowymi itp... i pozapraszam ludzi z okolic łodzi warszawy Lublina itp.. strona (wątek ;)) raz dwa się rozniesie do ludzi i moze wtedy jakies telefony beda dzwonic, ale to już jutro :oops:.[/QUOTE] Pomysłowa jesteś, wiesz? :klacz: Chyba jeszcze nigdy na dogo nie słyszałam, żeby ktoś na nk psiaka wstawiał... :roll: To może po prostu wstaw tam - tak jak ma w wydarzeniu na fb - tekst ogłoszenia (ten aktualniejszy, co teraz wstawiasz - na fb ma starszy) no i fotki? Jak uważasz, że to byłby dobry pomysł do nk, to mogę Ci dać to ogłoszenie wierszowane do wstawienia tam... :hmmmm: Ja się nie znam na realiach nk, żyję bez fb, bez nk itp.... [quote name='anka :)']Dobranoc kochany pieseczku ty mój mały. Najlepiej to Ciocia Anka by cię zabrała do siebie, ale niestety praca i brak czasu kochany :-([/QUOTE] Szkoda... wielka szkoda... :-( -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Kiwi proszę przytulić! :calus: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A czego mam nie brać? To se sama ją skonsumuj :cool3:[/QUOTE] Nie bierz mnie! Nie bierz mnie na ząbek! Nie bierz mnie na czesanie! :p Co do konsumpcji... się mię właśnie przypomniało jedno z zadanych do domu celem ćwiczenia słownictwa i składni, nieskomplikowane zupełnie, acz wymowne i zapadające w pamięć, zdanko do przetłumaczenia na angielski z początków nauki tegoż: "Oni jedzą psy." :cool3: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']a Wy takie siakie w ząbek czesane :mad:, słówek sie czepiacie :eviltong: Cieszę się ,ze dzięki mnie zapanowała taka wesołość. Suchą miałam na myśli karmę, nie rozumieta skrótów myślowych ? :crazyeye: Patrzcie , jeszcze jedna niekumata sie znalazła A ekipa wspaniała i przesłodka, ja mam też taką ilościowo i jakościowo. Aż się boję pisać, bo znowu jakaś mnie złapie za słówka.:eviltong:[/QUOTE] W ząbek to Ty weź mnie nie czesz! :mad: Jak przesłodka, to może sobie... :eating: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']O własnie zajrzałam na pocztę idę kasować...[/QUOTE] No, wreszcie! :mdleje: [COLOR=#0000ff][B]Edit:[/B][/COLOR] Udało się! :multi: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']To dziś wcześniej lulu, nie siedzieć mi tu po nocach!![/QUOTE] Nio... :oops: A Ziutki tak się czepiam, że aż jej drugi raz odpisałam na to samo... :oops: Jak by się Atomówka zdecydowała po DeTować Bąbla, to może by przez chwilę mnie rodzina jednak nie wyrzuciła z domu...? A może Mutusia się jednak skusi z braku Motka...? Może z mamusią od razu...? Skoro i tak FraSuńka jej urlop odroczyła... :siara: Nutusiu... Fraszka, Sepia i Fotek.... hę? Tak artystycznie! :p -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']A ja nie wiem co napisać...czy dobranoc, czy dzień dobry :eviltong:[/QUOTE] O takiej porze, to masz spać, a nie pisać! :mad: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='anka :)']Na Warszawe już jest. Teraz ogłaszać na? jaką miejscowość? :oops:[/QUOTE] No i co wymyśliłaś po moich wszystkich :niewiem: na privie...? :oops: Aha, i wytłumacz mi proszę, co kombinujesz z nk, bo cuś nie za kumata jestem... :oops: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]A ja melduję, że przyszła wczoraj (13.02) stała deklaracja za luty [B]20zł[/B] od Cioteczki [B]mmd[/B]. :Rose:[/SIZE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Melduję, że aktywowałam wszystko co się dało. UF :smile:[/QUOTE] Sorki, że tak bez uprzedzenia... :oops: Dzięki, kochana... :Rose: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy Tosia to taki strasznie uległy typ z natury, czy tylko narazie ze strachu... :hmmmm: [quote name='wiosenka']A fotki jakieś :razz: ?[/QUOTE] Może fotek wcale Tosia nie chce oglądać...? :eviltong: Wiosenko! Odgruzuj się! :mad: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']a tusia zaczęła sama pić mokrą wodę ;); wczoraj podeszła do wspólnej miski i chlipała; a kot pił z jej miseczki - jak zwykle musi coś zakombinować, bo chory by był ;)[/QUOTE] Tusia! :klacz: ...ale co Ci ta Ciotka dała, że Cię aż sushi'ło...? :-o Co do foto-sesji, to rozumiem, że poprostu ciacha były w nagrodę za pozowanie. :p -
BOBIK - kolejne pinczerowate znalezisko aikowo już w SWOIM DOMU!
inka33 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Brawo, Bobisław! :klacz: Brawo, kotki! :multi: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Aneczko, wielkie dzięki! :loveu: Tylko zerknij, jak możesz, bo w niektórych linkach nie ma ogłoszenia Kajtuna, tylko strona główna tych portali albo strona dodawania ogłoszeń. Chociaż w sumie, to i tak najważniejsze, że te ogłoszenia Kajtun ma. :) Dzięki, dziewczyny, za kciuki! :) -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']A ja nie wiem co napisać...czy dobranoc, czy dzień dobry :eviltong:[/QUOTE] Oj, Cioteczka, zdrowie masz! :-o Mnie łeb dziś boli po wczorajszym klikaniu nocnym... :( -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']to podlewaj suchą wodą albo jakąś zupą.[/QUOTE] Klawiaturę...?! Zupą...?!?! :crazyeye: Suchą wodą...?!?!?! :crazyeye: :crazyeye: -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Jestem pod wrażeniem... :crazyeye: Jak wlazłam tu i najpierw mi się ukazało zdjęcie, to myśl mi przebiegła "co to za psiak?" No i przewinęłam, i czytam, i oczy mi się takie wielkie zrobiły... Gdzie ta przerażona chudzinka? Super! :multi: Na metamorfozy się nadaje! :) Tylko niech nie przesadza z tym "charakterkiem" - wystarczy, że z wyglądu sie zrobił bardziej do Kajtuna podobny niż na początku... :mad: -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
inka33 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Mizianko na dobranoc! :calus: Uważaj, Trufla, żeby Cię nie pożarli na Walentynki! :mad: [quote name='wojtuś']Tam nie widać a tu widać aż 3 diabełki ;);)[/QUOTE] Taaak...? Niemożliwe... :p -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Słodziaczko! Dobranoc... :sleep2: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Bąbelku, dobranoc puchaty... :sleep2: