Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='malagos']No i dlaczego Inka nie dokończyłaś ?? A tak ciekawie się zapowiadało....... Ineczko, zapytaj jutro weta o cenę szczepienia na wirusówki, bez wścieklizny rzecz jasna.[/QUOTE] Np. żeby ruch był większy, a co? :eviltong: Hiczkok, te sprawy... Postaram się pamiętać, a jak zapomnę, to zawsze mogę zadzwonić. ;) A przy okazji - jeśli chodzi o cenę wizyty piatkowej... Jeśli by było [B]tylko[/B] zdejmowanie szwów, to miało być ok. 10-15zł (pytałam wcześniej przez telefon). Nie mam kompletnie porównania cen wetowych, bo tylko tu chodziłam. Wydawało mi się, że jak na W-wę, to nie zdziera... :oops:
  2. No to pora się wreszcie umówić na p/a pro forma, tak? ;)
  3. [quote name='malagos'][I]Chciałabym , chciała......[/I] Pan nie pisze na razie. Niech Los zadecyduje, co z Milą. Ja się narzucać mężczyznom nie będę ( w sensie: a kiedy pan przyjedzie, bo pan obiecał, proszę pana?) :diabloti:[/QUOTE] Znów :mdleje: Czyżby dziewczyny miały rację, że coś jednak ta Milcia "nieadopcyjna" sie zrobiła...? :diabloti: [quote name='malagos']Przez okno widzę w śniegu na polu dwa żurawie. Strasznie mi ich zal, tyle ich przyleciało, a tu nawet oziminy pod śniegiem... :shake:[/QUOTE] Tyle ich przyleciało... Dwa. :evil_lol: No cóż, taka ta Matka Natura nieprzewidywalna... eh. [quote name='Mattilu']No przeciez nie spi tylko [B]mazurki piecze[/B]. Na pewno.[/QUOTE] [quote name='wegielkowa']Hm, ciekawe co to znaczy w mazowieckim slangu....[/QUOTE] Wkłada ciasto do pieca. ;)
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']_bubu_ - dziękujemy za śliczne zdjęcia!!! :loveu: :loveu: :loveu: Ciotki podziwiajcie naszą gwiazdę :)[/QUOTE] Zdjęcia prześliczne panienki prześlicznej! :loveu: :iloveyou: A najbardziej te: [URL]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/TinkaBB/19.jpg[/URL] [URL]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/TinkaBB/30.jpg[/URL] [URL]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/TinkaBB/29.jpg[/URL] [URL]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/TinkaBB/dsc_1009.jpg[/URL] [URL]http://www.zmienmylos.pl/images/zwierzaki/TinkaBB/26.jpg[/URL] Modelka wprost! :thumbs: To teraz sio do domku! Ino raz!!! :mad:
  5. [quote name='wegielkowa']malagos, dlaczego tylko jedna noga śpi z mężczyzną i co robi w tym czasie druga noga?:oops:[/QUOTE] Ogolona łydka to Malagos, a nie ogolona to facet, z którym śpi. ;)
  6. Kajtun, Ciocia Ci takie ładne ogłoszenia zrobiła i co...? Zasiedziałeś się chłopaku u Mureczki... Razem z Lenką... :bigcry:
  7. Tak mnie skomplementowałyście, :oops: że chyba będę musiała Wam coś powiedzieć albo nawet jakąś fotkę wstawić... :siara: No, dobra... powiedzieć mogę od razu. :) Zwykle Sepia leżakuje na kanapie. Jak się zbieramy na spacer, to albo się łaskawie podnosi i (przeciągając się niemożliwie) drepta do przedpokoju albo... nie. No to wtedy zakładam jej szelki jeszcze na kanapie, zapraszam, a ona schodzi z kanapy albo... nie. No to ją zestawiam na podłogę, a ona łaskawie drepta do przedpokoju (przeciągając się niemożliwie) albo... nie. Po paru zachętach "oć Sepcia" itp. w końcu przychodzi, przypinam smycz i wychodzimy. A dziś wieczorem... :siara: No, dobra... powiedzieć mogę od razu. Albo... nie. :p
  8. [quote name='3 x']wogóle muszę chłopaków pochwalić w (prawie) idealnej symbiozie przejechały 500 km :)[/QUOTE] Biedny Fred... :( Tyle kilometrów z łapami poza samochodem... :shake: Ciekawe, czy przytrzaśniętymi... :-o
  9. [quote name='auraa']Myszka na narzucie pisała w psim języku i to jest jej tajemnica;)[/QUOTE] Aha, zwyczajnie zostawiła autograf - dla potomności? ;)
  10. [quote name='malagos']Nastraszyłaś nasze dziewczyny, już teraz to nie wyjdą, bo wrócą z siusiakami :) A pan to do Mili ma przyjechać, ale czekam spokojnie na termin. Ja mam czas...... No i chłopa w domu do dziś przez 10 dni nie będzie....... To może zrobię, jak pewna samotna kobieta, ze ogolę tylko jedną łydkę, a druga ma sprawiać wrażenie, ze z mężczyzną śpię.[/QUOTE] :mdleje: Nie znałam tego patentu... 10 dni to nie aż tak długo właściwie - ale może zdąży. ;)
  11. Myszka, napisałaś chociaż coś fajnego na tej narzucie...? ;)
  12. Pieseczku, gdzie się zapodziałeś...? :-o
  13. [quote name='Nutusia']Powstał niedawno taki wątek nt. dyskryminacji kundelków - powinno się tam wkleić powyższe [/QUOTE] Buuu... Już to ktoś przede mną tu napisał... :bigcry: Jolu, ja to sie właściwie na Ciebie gniewam, bo nie przyszłać po poezyję na bazarek do mnie :( , ale i tak Cię kocham za Twoje rymy. :loveu: Zamawiam Quasika o informatykach. ;) A żeby jednak pozostać w Hopnym temacie: Lepiej nos mieć karmelowy niźli gadkę jak Słodowy! :p
  14. [quote name='kakadu'] inka ja w sumie też żartowałam, ale przy tak delikatnej sprawie jak opieka nad chorym psem, wszystkie żarty sugerujące, że się tę opiekę źle sprawuje, choćby były nie wiem jak żartobliwe, są trochę dla opiekuna bolesne, zwłaszcza jak się przeczyta o diecie z surowych ziemniaków... ty się możesz śmiać, ja ten rodzaj sarkastycznego żartowania doskonale rozumiem, ale ludzie mają różne poczucie humoru, a czasem nie mają go wcale...[/QUOTE] Kakadu, bardzo przepraszam, jeżeli Cię uraziłam - nie chciałam... :oops: Wydawało mi się, że sama wiesz, że super opiekujesz się Malutką i moje (może przesadzone) żarty odbierzesz tylko jako żarty. Dziękuję też za mądre przypomnienie, że nie wszyscy się na żartach znają... Rozumiem dobrze Twoje obawy przed popełnieniem błędu przy najlepszych chęciach. Eh. Życie. Zwłaszcza teraz, jak się "dorobiłam" tymczasowiczki... :nerwy: A ta dieta z surowych ziemniaków...? Chyba czegoś nie pamiętam... :oops: Piracki się zrobił Chomiczek, to i piratuje - własny opatrunek! ;) Kibicuję Kiwusi i kciukam wciąż! Nawet jak nie za często zaglądam i nawet jak czasem coś głupio paplam.
  15. Dobrze, że Fraszka już się nie frasuje, bo ma dom, w którym się dobrze czuje! :multi:
  16. [quote name='diana79']tak narośl zostanie usunięta, plan jest taki że Uszatek zostanie wykastrowany i przy okazji usunie się mu te narośl zaraz jak Pani z Hiszpanii przyjedzie i po zabiegu Uszatek od razu z Panią pojedzie do domku do Świętochłowic i przypilnuje aby wszystko się ładnie zagoiło, w tym czasie się poznają pomieszkają ok miesiąca, wyrobi się Uszatkowi paszport, kupi transporter i jak wszystko będzie dobrze do Uszatek pojedzie do swojego nowego domku do Hiszpanii :)[/QUOTE] Rety, jakie obiecujące wiadomości...! :multi: A zdjęcia Uszatka są super - pomimo braku sombrera. ;) I ta kosteczka - spełnienie psich marzeń... Ucholcu, nie tykaj kolegi! :mad:
  17. Dropiaty, pokaż się wreszcie! :modla: :kciuki:
  18. [quote name='kcd']Eeeejjj.. a mi weszła bez problemu, jak ją do Was prowadziłam... wystarczyło "chodź, chodź..."[/QUOTE] Widocznie mam kiepską siłę przekonywania... :( Jak wychodziłam z nia sama, to ani razu nie weszła po schodkach. :oops: [quote name='Mattilu']Czesc Sepi jeczy duszo! Mam nadzieje, ze z brzuszkiem lepiej[/QUOTE] Brzuszek tak sobie, IMHO ani lepiej, ani gorzej. Ale rano panna okazała sie być do połowy rozebrana z sukienki... :mad: [quote name='Nutusia']"Chodź, chodź", a smaczki to przepraszam GDZIE!? ;)[/QUOTE] Smaczki to Sepcia ma tam, gdzie u innych psów są dopiero potem... :p
  19. Inka dziś (znaczy to wczorajsze dzisiaj) nie ma weny na pisanie, a bez weny, to ni umie pisać... :( Powiem tylko, że ta ranka troszkę się sączy - może to potrwać od kilku do kilkunastu dni. No i jeszcze, że Malagos ciut przereklamowała psicę i ta sie ciut znów schowała "do skorupki", ale to moze po dzisiejszych wetowych przeżyciach... No i może jeszcze dlatego, że ciocia Inka jest niedobra i nie daje się tarzać w śniegu... (sukienka) :oops: Ale, ale! Wspólnymi siłami udało się nam z TŻem wieczorem namówić Sepkę do wejścia po schodkach do klatki! Ja na górze schodków: "Sepi, chodź, no chodź, Sepi, cmok, cmok" itp. TŻ na dole leciutko, ale widać wystarczająco stanowczo pociągał ją za smycz w moja stronę. No i weszła! :-o
  20. [quote name='3 x']gratulujemy tymczasa :) jednakże w związku z powyższym co wytłuszczone nie proponujemy wspólnego spaceru :crazyeye:[/QUOTE] To my się :obrazic: straszliwie, bo Sepia troszkę jednak jest w typie Freda... ;) ...ale za karę nie powiem Wam, w jakich sprawach! :eviltong:
  21. [quote name='maciaszek']60x60, taki kwadracik :evil_lol:. A Fredzio ile waży/mierzy?[/QUOTE] [I]Po kafelkach / po szafce do Freda[/I], to mi kiedyś wyszło, że... na płask na boku w całej rociągłości od zadka do czubka noseczka przy wyciągniętej szyjeczce jakieś 135-140cm zaledwie... Phi. :diabloti: No, a u mnie "już" od ponad doby pokurczowa tymczasowiczka [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240629-Ta-maleńka-sunia-szuka-domu-stałego!-na-razie-w-dt-)"][COLOR=#8b4513]Sepia[/COLOR][/URL][/B], zwana JęczyDuszką - aż 9kg żywej wagi! :grins: PS. [URL]http://imageshack.us/a/img4/5177/20130318210617.jpg[/URL] ...urocze... :eek2:
  22. [B]To na koniec dnia jeszcze ciekawostka...[/B] Ciut się z Sepią zasiedziałyśmy - ja przy kompie, Sepia na kanapie. Jęczyduszka się nie dopominała wcześniej, więc ok. 22:30 się zebrałam, ubrałam spacerowo, założyłam leżącej nadal (!) psicy szelki, przypięłam smycz i ...nic. Żadne zachęty, delikatne pociągnięcia, żadne "Chodź na psacerek!" nie skutkowały. Zestawiłam więc zaspaną delikwentkę na podłogę. Poziewała, przeciągnęła się i łaskawie zechciała się zdecydować ze mną iść. Straszna winda, wiadomo. Wyjście po schodkach z klatki, spoko. Pada drobny śnieżek. Idziemy kawałeczek, niektórzy niuchają... i nagle... Sepia bryk, bryk i nura w puchatą warstewkę! I tarzanko! Otrzepywanko. I znowu nura! Otrzepywanko. Parę podskoków i kolejny nur, i kolejne tarzanko! Nie, nie w żadnych smrodach straszliwych - poprostu w świeżym śnieżku. I tak zobaczyłam dziś zabawową wersję psicy siłą wyciągniętej z wieczornej drzemki. :) Po powrocie nawet sobie pojęczała ciutkę, przeprosiła się ładnie z żarełkiem i ciut z wodą. :) No a potem... bezczelnie wpakowała mi się na poduszkę! :-o ...zamiast na dozwolony kocyk. Ale jakoś i tak nie udało jej się wymusić słotttkim spojrzeniem dodatkowego pozwoleństwa! Ha! :lol: [B]...oraz formalności:[/B] +44,10zł wpłata od Mattilu (stała!) 19.03 +20zł wpłata jednorazowa od M&S 20.03 + (x)zł transport Sepii kcd/kolega 20.03 + pomoc Adriany +70zł w gotówce przekazała kcd (ze zbiórki) 20.03 + dary rzeczowe (już się pogubiłam, kto co...) :oops: 1x puszka 400g Butchers dziczyzna i wołowina 1x puszka 400g Butchers kaczka i wątróbka 1x puszka 1250g Rafi Classic z wołowiną reklamówka suchej karmy szelki, smycz, obróżka +pyszne podziękowania dla nas :oops: od Malagos :Rose:
  23. [quote name='iwonamaj']I jeszcze w jakim miescie jest Sepia?[/QUOTE] W Warszawie.
  24. [quote name='iwonamaj']Jest pytanie z Dogomanii- czy zmieniać dane kontaktowe na inne niż teraz są tzn. mail i nr tel Małgosi? Pyta osoba, która robi ogłoszenia dla sunieczki...[/QUOTE] Jeśli chodzi o to, czy na moje, to nie. Zostają Malagosi.
×
×
  • Create New...