-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Inka33 wczoraj wysłałam @, przepraszam za zwłokę. Wysłałam też Kajtunowi parę groszy dodatkowo. Fajnie że są nowe deklaracje, bo bida u Kajtuna :([/QUOTE] Dzięki, Cioteczko dwojga iMMion. :) Teraz ja mam zaległość z odpisaniem... ale - poprawię się lada dzień. :) [quote name='diana79'][B]kto może pomóc i napisać kilka nowych zdań o Kajtunie[/B] bo ja nie mam wcale do tego głowy z portalami masz rację Inka można usuwać co kilka dni i wstawiać nowe ale jeśli je się samemu robiło bo jak ktoś inny to nie da się usunąć ja mam kilka portali gdzie co parę dni odświeżam ogłoszenia Kajtuna i są na pierwszej ale to za mało stale musimy mu dorabiać nowe ;)[/QUOTE] Kochana, pomyślimy... Chyba, że na kilku mozna zaryzykować zmieszczenie tego rymowanego...? :oops: Niewątpliwie by się wyróżnił. ;) [quote name='Czorcik']wwskazuję na chwilke do Kajtka , nie mam czasu nawet poczytać, dziecko ma prawie 40 stopni temperatury :([/QUOTE] Jesssu, to zdrowia życzę! :calus: Wybaczcie chwilową prawie nieobecność... ja tu jeszcze wrócę! :p -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ale czy się tan nasz plan uda zrealizować?.......[/QUOTE] Widząc postępy Tosi uważam, że nie może się nie udać! :) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wiecie, co? Wszystkie jesteście niesamowite z tymi poszukiwaniami, dochodzeniami, podstępami... :loveu: Ilość psów w ciapki oszałamiająca... :huh: [quote name='Bgra']psów tam trzy a trocha[/QUOTE] Przetłumaczysz mi? tak z ciekawości pytam... [quote name='Bgra']że mnie dzisiaj nie zwinęli to się dziwię,po 3 godz sama sobie wydawałam się podejrzana[/QUOTE] Padłam, jak bum cyk cyk, w tym całym kryminalnym serialu dropiatym, tu padłam... :mdleje: [B]A tak serio zupełnie[/B] - nie wiem, czy jakoś to już nie było "tropione", ale że nie podejmuję się tego szukać na wątku, [B]to zapytam[/B]: [SIZE=3]Drops znalazł się w schronisku w BB nie wiadomo skąd, tak? Ale wiadomo, kiedy, tak? No to może warto by było (tak samo dokładnie, jak tą listę miejscowości i schronisk przyjmujących zrobiłyście) sprawdzić, z jakich miejscowości zabiera schron w BB, tzn. z jakich zabierał w momencie trafienia tam Dropsa...? Niby ja noga geograficzna, ale same piszecie, że w niektórych przypadkach trudno w ogóle podejrzewać, że aż do tak odległego schronu mogą skądś zabrać psy... Więc może jest jakaś miejscowość w pobliżu Gliwic, skąd mógł trafić Drops do BB...? Może on teraz, jakimś cudem, znalazł się w swoich mniej lub bardziej "rodzinnych" stronach i sie tak plącze w poszukiwaniu swojego dawnego domu albo nawet ten były dom go przypadkiem znalazł...?! Skoro w tej okolicy taki urodzaj na dropiate, to może...?[/SIZE] Rety, jak się zaplątałam w tych dedukcjach za mocno, to przepraszam! :oops: [B]I jeszcze jedno[/B]... mi się plącze między myślami - może facet zmieniajacy psy częściej niż rękawiczki, to jakiś pseudoh albo łapacz-handlarz?! No, np. znajduje psa (przypadkiem lub celowo) i potem opyla za flaszkę czy 5 dyszek... że niby taki "rasowy" czy coś... Dropsiku, wiesz co Ci już mówiłam...? :kciuki: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kajtunku, jako, że ostatnio nie mam kompletnie czasu, żeby zaglądnąć... To gwarantuję (póki co) 10zł stałej miesięcznej deklaracji na czas nieokreślony. Jak się uda to będzie podwyższa, póki co niestety tylko tyle :oops: Ineczko, proszę prześlij mi tylko na PW numer konta :)[/QUOTE] Cioteczko...! Ty wiesz, co...? :loveu: [quote name='lipsik']Jestem tu od niedawna i nie wszystko jeszcze ogarniam. Chciałabym pomóc, proszę o jakieś dane do wpłaty[/QUOTE] Witam serdecznie Kajtunową nową Ciocię...! :multi: [B][COLOR=#0000ff]****[/COLOR][/B] Kochane, wyślę Wam to konto, jak się odnajdę w swojej PRIV-skrzynce, ok? :oops: ...więc chyba jutro, bo dziś już nie kumata się zrobilam... [quote name='diana79']ja mu mogę zafundować ogłoszenia ale potrzebuję zmieniony tekst do ogłoszeń bo portale odrzucają z takim samym i nie chcą mi na bazarkach już przyjmować i inne fotki ale on ma dużo wiec cos wybiorę tyko jest jakiś inny tekst do ogłoszeń?[/QUOTE] No... właśnie nie ma... :( Tzn. oprócz tego, co teraz "chodzi" jest jeszcze ten rymowany... :oops: ale to by sie trzeba zorientować, na ktorych portalach takie dziwo da się wstawić (długość! - a jeszcze kontakt trzeba dopisać). Jeszcze ktoś mi podpowiadał, że można na kilku portalach wstawiać i usuwać co 2-3 dni, żeby bez wyróżniania ciągle był na początku. No, ale to by się musiał ktoś podjąć i regularnie to robić... pamiętać, pilnować... Ja się chwilowo na to nie piszę - za długo mi się schodzi z przygotowaniami i rozliczeniami bazarkowymi itp. żebym to jeszcze ogarnęła... Trzeba coś pomyśleć z tym tekstem... ale ja już nie mam pomysłu.... :( Podobnie, jak mi nie chce wyjść banerek dla Kajtuna - nie podoba mi się to, co mi wychodzi i się kończy na delete... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsiaczku, pokazałeś się? :nerwy: -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
inka33 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#d3d3d3]Powiem Wam, ale tak tylko po cichutku, że będę dla D. robić p/a.[/COLOR] :oops: Serduszkowe kciuki proszę... I bez komentarza. Dzięki. No i zapraszam do tych kolorowych napisów pod spodem. :diabloti: -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
inka33 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa Trotyllo? Mizianki przesyłam! :calus: A to cudnie umaszczone na kanapie nad Trotkiem, to jamnik-albinos...? :-o -
Fajny pomysł z tą galerią. :) Jola MISZCZ! :) Ucałowania dla wszystkich pomagaczy zakulisowych! :buzi: Nutusia, zdaje mi się tylko, że ten zielony kolor jest... hmm niewskazany... :oops:
-
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pyrdka']Gapciuszku fajnie sie czyta takie wieści. Boidudku kochany ciocia czyta co u Ciebie słychać i zawsze cieplutko robi mi sie na serduchu jak Ciebie widzę:lol: Poproś Nutusiową mamunię, aby częściej wstawiała fotki. Plissss[/QUOTE] Dołączam się goraco do prośby! :) ...jak i do mizianek dla Gapcioszki :calus: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Poczekam, na razie wznawiam ogłoszenia Tosi - może kobieta weźmie te z kojca?......... Cholera, znów to mam, ze nigdzie tym psom nie bedzie lepiej niz u mnie...........[/QUOTE] A co za bida jest teraz w kojcu...? No i co właściwie z Sepią? Jest u tej kobiety, do której wróciła...? -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Pewnie niektórzy pamiętają jak to było z adopcją Lali. Gdy p. Ewa z Zosią i Józkiem przyjechali poznać Lalkę, tłumaczyłam na czym polega umowa adopcyjna i po co się ją podpisuje. I potem, gdy zawiozłam Lalę do DS i przyszło do podpisywania umowy, Józio całkiem serio powiedział, że on wie, że jest dzieckiem i nie może takiej umowy podpisać samodzielnie, że musi to zrobić Mama, bo to ona będzie za Laluchnę odpowiedzialna, ale on mnie baaaaaaaaardzo prosi, by mu pozwolić też się podpisać. No i się podpisał! :) I umowy dotrzymuje! :)[/QUOTE] No, no, to masz co chciałaś...! No to się spłakałam! :mad: Życzę Józiowi zdrówka moc! :) A Tobie Nutusiu i psiakom żadnych więcej przygód otwieralnofurtkowych i przeddrzwiowych! :modla: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elza22']Rozumiem, jestem jak najbardziej zainteresowana, więc nie ma pośpiechu - dobro suczki jest najważniejsze. Rozumiem, że odległość nie stanowi problemu ? Jeśli mogłabym wspomóc finansowo jej leczenie(zdaję sobie sprawę, że leczenie bywa kosztowne!) to proszę o nr konta - w miarę możliwości wesprę "moją" wybrankę Pozdrawiam Agnieszka--- i co cioteczki na to?[/QUOTE] Trzy razy odświeżałam stronę, bo nie wierzyłam, że widzę to, co widzę!!! :eek2: :eek2: :eek2: To ja jeszcze nic na to - łaskawie pozwolę się innym też zdziwić... :diabloti: [IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201004/1271250253_by_FernandoSTG_500.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2946/tusia2.jpg[/IMG] [SIZE=3]Albo jednak........................................ [/SIZE] :laola: -
Popsuty pies, korzystaj z okazji i samoobsługa piłkowa - najlepsze! :mdleje: [quote name='sleepingbyday']hej, wpadnijcie na bazarek z filmami. różnymi, różniastymi :-)[/QUOTE] Bardzo dobra rada... :siara:
-
Tu masz swój banerek nieco zmniejszony (285x100 pikseli), wstawiony ze skroconego adresu i podlinkowany skróconym adresem wątku: [URL="http://tiny.pl/h2bs5"][IMG]http://tiny.pl/h2b68[/IMG][/URL] A tu wykombinowany przeze mnie (150x100pikseli), wstawiony ze skroconego adresu i podlinkowany skróconym adresem watku: [URL="http://tiny.pl/h2bs5"][IMG]http://tiny.pl/h2b6s[/IMG][/URL] Może teraz uda Ci się któryś wstawić w podpis z linkim do watku... :oops:
-
[quote name='Ziutka']Oczywigwizdek, ze Ci się strony płota myla :eviltong:[/QUOTE] [quote name='auraa']U MNIE WIECEJ PŁOTA NIŻ DZIAŁKI. ;) Telefon niestety milczy... Mała uwielbia biegać po podwórku[/QUOTE] Oj, no bo mnie ta kostka brukowa zmyliła... przepraszam za głupie podejrzenia... :oops: :oops: :oops: Zagladam czasem... tylko nie wiem, jak mogłabym pomóc... :( No, jeden tylko malutki mam. Ale to za chwilkę.
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopeczko, nie przeziębiłaś się po niespodziewanej lodowatej kapieli...? :nerwy: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No i co z tą kobitą przed-przeprowadzkową..? Sepia...? Tośka...? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#b22222][B][SIZE=5]DroPsie, znajdź się![/SIZE][/B][/COLOR] [quote name='Nutusia']Kciuk mogę trzymać tylko jeden, bo w drugiej ręce nadgarstek skręciłam wczoraj. Za to trzymam ze zdwojoną siłą!!!!![/QUOTE] No wiesz? Jak mogłaś?! ...sobie to zrobić... :glaszcze: -
I tak chyba lepiej tak, niż wcale, nie...? Znaczy, lepsze zainteresowanie nadodpowiedzialnego domku niż żadnego.
-
Zwłaszcza, jak przypomnieć sobie Basta na pierwszych zdjęciach... Mizianki dla KawoPsa Wilekiego! :calus:
-
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
inka33 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Truflo, spylaj do DeeSa, bo Cię ktoś w końcu pomyli z czekoladką i pożre...! :scared: A, tobie Laczko, to potem coś może powiem na uszko, jak będziesz grzeczna i sie trochę zdietujesz... :siara: