-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[B]Info po wizycie kontrolnej[/B], która była znów [B]GRATIS[/B]: - po tej rance (pół cm) zrobiła się taka jasnobrązowa blizna (rozciągnęła się skóra), ale mamy się tym nie niepokoić, - nadal podajemy Nifuroksazyd (dla pewności wygonienia wszystkich nieproszonych bakterii), - dieta kurczaczkowo-marchewkowo-ryżowo-rosołkowa nadal, - pożegnałyśmy się z fartuszkiem! - wizyta kontrolna 29.03 p.m. - poprosiłam o zajrzenie do uszek, bo zdarzało się, że Sepka się w nie drapała, bardziej w lewe - oba są czyściutkie i śliczne. [B] Jest OK. :)[/B] *** Relacje domowo-spacerowe później albo jutro. :eviltong: [B]Powiem Wam tylko, że słodzizna mnie dziś ugryzła! :loveu:[/B] Jak by każdy pies TAK umiał gryźć, byłoby cudnie... :p -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozola77']a jak to mówią "w kupie siła" [/QUOTE] [quote name='kcd']I to sobie będę powtarzać, jak mantrę wracając dziś do domu do mojej nowej tymczasowiczki nienauczonej jeszcze czystości :D[/QUOTE] A muchy mówią: "W kupie raźniej!" :p -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Wszystkie wody też obstawione - piraci kciukają! ;) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='kcd']Ej, bo ja serio nie zarejestrowałam nawet jak to się stało :|[/QUOTE] A zauważyłaś, że dorobiłas się właśnie pierwszej niebieskiej łapki....? ;) -
Jak się doliczyłam, to siódmam! ;) Banerek... :hmmmm: Zamówienie mogę przyjąć, ale plosia se napis obmyślić! :p
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']dzwonili z lecznicy; chcieli przełożyć wizytę na za 7 dni; powiedziałam, że pół polski czeka od 5 tygodni na to, czy się ta noga zrasta i że musimy to wiedzieć dzisiaj ;) a więc bez zmian jedziemy dziś do doktora na 18:10 :)[/QUOTE] Dobre, dobre... :iloveyou: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Coś tam od Allessandro jest na koncie dla Kajtabezmajta :eviltong:[/QUOTE] [COLOR=#9933ff][B]Chyba musimy poważnie porozmawiać![/B][/COLOR] :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: Czy Ty wiesz kobieto, co robisz...?! :-o Dobra, muszę Wam powiedzieć... co zrobiła Ziutka... [SIZE=2][COLOR=#9933ff][/COLOR]Otóż,[/SIZE][COLOR=#9933ff][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#9933ff][SIZE=3] Ziutencja wpłaciła na Kajtuna 50zł! :loveu:[/SIZE][/COLOR][/B] Nie wystarczyło jej, że do wpłaty za zakupy na bazarku dołożyła 23zł nadpłaty! ;) Na swoje usprawiedliwienie ma już chyba tylko to, że jest z najlepszego rocznika! :diabloti: Prawda, Guliwer? Prawda, Czorcik? ;) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wreszcie Dropsie, pokaż się, psie! :mad: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Kajtek Kajtek...co chodzi bez majtek ;)[/QUOTE] Na dzieciowym mu przeca nie zakupię! :mad: AleSandro Allessandro, co chodzi z kokardą! :eviltong: -
[quote name='deer_1987'] Hmm mozliwe ze by sie dalo, musisz sprobowac. poleca sie np pilke na sznurku i odbiegac od psa, bawic sie samemu tym czyms - azw koncu sie psiak zainteresuje. to na milecze nie dziala - ona sie w ten sposob nie zainteresuje. dlatego fajnie ze jedziemy w piatek na jednodniowy kurs gdzie maja nam pomoc wlasnie z nagrodami. tak naprawde to sherry tez powinna wziasc w tym udzial - ja nauczyc oddawac do reki. ale sherry jedzie tylko towarzysko zeby nie siedziala sama dzien w domu. wiecej pomopcy to potrzebuje z mila jak przekonac ja ze szarpanie i inne zabawki sa fajne. jakie smaki probowalas? bo najlepsze jest miesko :loveu: a nie gotowe kupne[/QUOTE] Jak się brzusio unormuje, to coś się pokombinuje. :) Sepia czasem bryknie do kostki (wymemlanej jeszcze u Malagos), ale jak tylko się zainteresuję, choćby chwaląc tym mruczącym tonem, to efekt jest przeciwny - zostawia kostkę i mną się interesuje, hihi. :lol: Jak ja próbuję sama się tą kostką bawić (!), to Sepia ma to w... poważaniu, więc raczej ten sposób nie zadziała, jak i na Milkę...
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']pokochać??? takiego potfffffora??? nigdy w życiu! wręcz czuję do niej niechęć po prostu :diabloti:[/QUOTE] Ha! To dlatego ją do sań zaprzęgałaś! :mad: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ghanima']Inka33 - sprawdź, plisssss, może się jednak gdzieś uchował, bo karteczka rewela i na pewno by im sprawiła radość.[/QUOTE] Dzięki za kumplimenta! :lol: Sprawdziłam. Nie ma... :bigcry: ...a mi to tak powoli idzie... :oops: że drugi raz... eh. -
Śmieszka - radosna OMC jamnisia już w swoim raju :)
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek'][URL]http://img836.imageshack.us/img836/8826/dscf2467s.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Tia... Błyskają pieseczce fleszem i wypominają, że ocząt nie otwiera! :mad: -
Piechcia mówiła, że ogłoszenia nadal są - znaczy, nie są zdjęte.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Miałam dziś telefon w sprawie Kajtuna; niestety to młoda 19-letnia dziewczyna z koleżanką, mieszkają na stancji... Trochę opowiedziałam o Kajtku i stwierdziła, że byłby problem choćby z zostawaniem psa samego w mieszkaniu. Ale przynajmniej jakiś odzew jest...[/QUOTE] Eh... i cóż ja mam na to odpowiedzieć...? :niewiem: cieszyć się czy płakać? :( Za to przelew 360zł puściłam dzisiaj za hotelowanie od 10.02 do 11.03. Z rozliczeniem muszę się uporać :huh:, bo przybyło co nieco :) i dlatego mogło dziś znowu ubyć... ;) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No to dla mnie ma 6 sutków - ci śgadnjęłam ? :diabloti: A jak widzi świetliki to.....ucieka :hmmmm: ?[/QUOTE] Źle. Źle. [quote name='M&S']Pisz tu zaraz wszystko :mad: Ma 9 sutek. (sutków)[/QUOTE] Dobrze. Źle. Dobrze. ;) [quote name='Mattilu']Wlasnie - pisz :mad: przed kropelkami chowa glowe pod poduszke a sutkow ma 7 i jeden malutki ;-)[/QUOTE] Źle. Źle. I jeszcze nie powiem, co dziś robiła, a czego nie na spacerkach, ani o której wstałyśmy... :siara: Malagos pewnie sobie spaceruje... :diabloti: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
W ogóle nie wiem, o czym Wy tu gawaricie - jakieś rowy i nasypy... :hmmmm: Wobec tego nic Wam nie napiszę :eviltong:, oprócz tego, że za Nifuroksazyd zapłaciłam wczoraj 12zł. (Prawie) nikt nie chce rozwiązywać zagadki sutkowej... :bigcry: to Wam też nie powiem, co robi Sepia, jak widzi w garści buteleczkę z kroplami świetlikowymi! :siara: [quote name='Ryjonek']Sunia naszej kuzynki w ogóle wody nie pija. Tak ma od zawsze. Dostaje 2 razy dziennie gotowane jedzenie w formie zupki, żeby płyny uzupełniła i tak jej najwidoczniej wystarcza.... Tylko, że trzeba gotować.... Bo taka rozmoczona sucha karma to nie wiem czy jest dobra...[/QUOTE] Spróbuj...! :diabloti: -
No to nie macie wyjścia - będziecie musiały jeszcze trochę podygotać... :diabloti: Rozmawiałam dziś z p. Ewą przez telefon ponad 40 minut! :huh: Mam zadzwonić do niej w piątek (29.03) i wtedy umówimy się na wizytę u niej (możliwe, że na 04.04 lub 05.04). Nie wiem, można mówić różne rzeczy o niej - że nadodpowiedzialna itd. Jednak uważam, że to rozsądne, że odkłada taką decyzję do czasu, gdy będzie miała pewność, że za chwilę nie będzie musiała kilkunastu dni czy paru tygodni spędzić w szpitalu. Inne sprawy może i są dyskusyjne (czy nie przesadza z tą behawiorystką itp.), ale i tak innych kandydatów do Dosinych łapek chwilowo nie ma, więc chyba w sumie nie ma o czym dyskutować... Mogę powiedzieć jeszcze tyle, że p. Ewa nie wierzy w swoje umiejętności "psie", chociaż z rozmowy wynika, że jednak je ma. :) I tak się zawczasu zabezpiecza na okoliczność konieczności zostawienia psa pod czyjąś opieką, że to aż rozczulające... Słuchajcie - może (będąc przecież księgową) jest po prostu perfekcjonistką? ;)
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ghanima']Matko, jakie cudne! Czy ja mogę taką dostać w wersji do wydruku? Plissss... tylko z innym napisem? Bo to dla kupujących z Tusinkowego bazarku by było.[/QUOTE] Jessu, nie zapisałam sobie pliku roboczego (chyba?), więc nie zrobię innego napisu... bo bym musiała od nowa "lepić"... :oops: I mam tylko w tym rozmiarze, bo z fotki wstawionej tutaj robiłam... :( -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]A tutaj - [I][COLOR=#9933ff][B]piracka pisanka... [/B][/COLOR][/I] :diabloti:[/SIZE] [CENTER][IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pI2JYv7cvnAvinSgBQJpSKKr-sdpjU3e4okI8Eew_aNrwV9MLvnwrp0VOh7IrDlt8TQGgUtoHXOydJnWfGRegJsKY-75HHFjF/Tusia-piracka-PISANKA-2013.jpg?psid=1[/IMG] [/CENTER] [RIGHT]:seeyeah: [COLOR=#ffffff]........[/COLOR] :scared: [COLOR=#ffffff].....[/COLOR] :bluepaw: [/RIGHT] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Pinczerko, dołączam się do życzeń, tutaj zwłaszcza tych dropiatych i życzę Ci mnóstwa życzliwości i ciepła wokół Ciebie! :Rose: Przykro mi kochana z powodu Gizmo... :calus: DROPS, postaraj się pocieszyć Pinczerkę! :modla: Jutro mija miesiąc... -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No to tak... -[B] brzuszek zewnętrznie[/B] - ładnie się goi, zarasta, przemywanie Rivanolem już niepotrzebne, fartuszek (z wkładkami hig.) jeszcze zostaje, conajmniej do kolejnej kontroli pojutrze (środa po 15tej), po lewej(?) stronie blizny wyczuwalne podskórne zgrubienie - zapewne to właśnie ten stan zapalny, z antybiotykiem ogólnym się jeszcze wstrzymujemy (zrozumiałam, że z powodu tej biegunki); -[B] brzuszek wewnętrznie [/B]- temperatura prawidłowa, bolesności brak, odstawiamy siemię, podajemy Nifuroxazyd, dopajamy wodą przy pomocy strzykawki, karmienie gotowanym kurczaczkiem (skorzystam z przepisu Malagos), powód - możliwe, że smalec, ale nie ma pewności. [COLOR=#b22222][B]Wizyta GRATIS[/B][/COLOR] :) Dostałyśmy dodatkowo 2 strzykawki (do wody i do Nifuroxazydu w syropku). [B]Szczepienie wirusówek[/B] - należałoby odczekać 4 tygodnie od sterylki, koszt "zestawu podstawowego" to 50zł. -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='konfirm13']No, nie, naszą Tosię na te resztki mlecznej zupy? A tak na serio, resztki zupy, jeśli z sercem - to czemu nie, ale serca do psów , to tam chyba nigdy nie było. No, to gronkowiec(koniecznie złocisty), wąglik(przywieziony z Klewek) i może jeszcze pałeczka ropy błękitnej(Pseudomonas aeruginosa), są jak najbardziej na miejscu :evil_lol:[/QUOTE] To złocisto-błękitna pisanka wyjdzie! i jeszcze salmonellę się upchnie! :mad: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Udało się jeszcze kolejne ok. 10ml i był już kompletny bunt, więc dałam spokój - ale to tylko czasowo! :diabloti: Spadam, powolutku się będziemy zbierać na spacerek do-wetowy...